
(Ехо, бургаски майчета, ето добър повод за да се съберем!) 


,но аз не съм толкова сигурна.Но силно се надявам всичко мине леко
и притесненията да са ми били напразно
,че аман от тези ваксини.



Живот и здраве ако един ден си поиска ще я водя. И на мен така са ми сложени. Бях в детската градина и реших, че ми трябват. В 10 клас реших, че ми трябват още 2 и така на едното ухо съм с 1, а на другото с 3 
И Ния вчера беше нетърпима. Тя принципно е капризна и със со бствено мнение, но вчера... реве и се дере и се търкаля... венците й са супер надути и предполагам, че номер 12 ако не и 13 и 14 ще се подаде всеки момент. Дори след като и давах Дентокинд и Осанит не престана. Дадох Панадол и пак с нулев ефект. Дори Дормикинд давах и накрая май заспа от изтощение. 
Препоръчани теми