
как се борите? от яслата ли го хвана? 

Алекс не дава на никого да ме гушне,да не говорим за целуване.Ако случайно ме види,че гушкам кака му започват едни ревове,едни истерии,бута я,скубе я докато не слезе от мен и той не се намести.Все си мислех,че големите ревнуват повече 

Ще ми се наложи да се изръся с 200 лв за добър ден 
Виждам, Че са и удобни - с тях краЧи най-смело, с кауЧукова подметка са, кожата не знам - не разбирам от това
. Като материал препоръча естествена кожа
За подметката мисля, че е важно за формирането на свода на стъпалото. Също препоръча да са укрепени откъм глезена за да стъпва по-стабилно. Забравих да питам до кога са тези препоръки 

Имаме много подарени дрешки, някои от тях бяха в опаковките и с етикети, явно дори не са успели да ги сложат 

Мисля да си направя нещо подобно, но не толкова голямо, може би на 1/2. Обаче имам друг татос на гърба, а не искам да го скривам... Изобщо имам нужда от консултация със специалист

А това аз да гушна друго детенце... целия квартал ни чува.
Баща и се радва на тази Чест, аз все едно не съм и майка. Добре, Че ми го казва понякога, та да не забравя, Че съм и такава
Препоръчани теми