Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява актуализираният списък и какви проверки трябва да извършат потребителите?
Какви са основните теми на дискусия в новата тема?
Какви са причините за усещането на парене в гърлото и какви са препоръките за намаляване на това усещане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява актуализираният списък и какви проверки трябва да извършат потребителите?
Актуализираният списък включва проверка на потребителските имена, датите на термини, отбелязване на щъркелчето, дублиране на потребителските имена, посочване на пордеността на детенцата и местоположението. Потребителите трябва да проверят дали са включени в списъка, дали потребителските им имена са изписани правилно, дали датите на термините са точни, дали са отбелязали щъркелчето си, дали се дублират в списъка с термини и списъка без термини, както и да посочат пордеността на детенцето и местоположението си.
-
Какви са основните теми на дискусия в новата тема?
-
Какви са причините за усещането на парене в гърлото и какви са препоръките за намаляване на това усещане?
Усещането за парене в гърлото може да бъде причинено от киселини, които се издигат в хранопровода поради отпускане на клапата между стомаха и хранопровода. Препоръчително е да избягвате консумацията на храни, които предизвикват киселини, и да приемате лекарства като Стоп Ацид или Талцид от аптеката.
-
Какви са причините за усещането на газове сутрин и как може това да бъде облекчено?
-
Как да се подготвя за раждането и кърменето?


Иначе бебо си мърдаше и между контракциите. Много се уплаших, защото бяха две. Пих но-шпа, днес ще звъня на доки следобяда да се уговорим да ходим на 3Д и ще я питам.
. Ако пак се появят , направи упражнението с разходката и гарантирано ,че усетиш отпускането

само дето незнам в България кой може да ми я направи
отново даваш супер ценни съвети!лично аз много ти благодаря!
.
От време на време и аз си мисля, че задавам тъпи въпроси на лекаря, затова завъртам малко нещата и гледам да започна отдалече. Примерно "Нали ми е първо дете, та много неща не са ми ясни още... Може би се притеснявам излишно, ама нормално ли е еди-какво-си?" или нещо такова. Смятам, че като ни е за първи път и ни е разрешено да питаме елементарни тъпотии. 