За ДЕКЕМВРИйки половината се мина, със сладко бебе на ръце ще посрещат новата го

  • 25 217
  • 740
# 270
*Teddy*,много хубава булка си  Hug
Виж целия пост
# 271
Добро утро и прекрасен ден!
Днес съм на преглед и ми е малко нервно.
Около мен всички страдат от летен вирус и ако ми се размине, ще почерпя!

Булката наистина е страхотна! А и фотографът си го бива /много хубави снимки/!

Вчера попаднах на страхотни чанти, от които вече имам /поръчах си/ 2 броя!
Споделям, в случай, че проявите интерес:
http://stores.ebay.com/ywool/_i.html?_nkw=bag&submit=Search& … p;_sid=1056377245
Виж целия пост
# 272
Теди честито, много си хубава. На мен вчера ми казаха, че бебчо е 650 гр.
Виж целия пост
# 273
Теди-страхотна булка си!!!  bouquet
Виж целия пост
# 274
Добро утрооо!

Хммм. Явно има големи вариации в размерите - нашата девойка днес я измериха 425гр и 23см мисля. (може и 25 да е казал, не съм много сигурна  Embarassed  ).  Но ми се струват доста малко в сравнение със 700гр. Сега гледах по таблицата, че за моята седмица теглото е добре, но е доста по-къса от дадената средна там, което е странно, защото и двамата с таткото сме доста високи и се очаква да е малко по-дълга от средното  newsm78  Шантава работа. Като се роди ще се види най-ясно, то сега май не са много точни тези измервания

A_vagabond - супер е това, че всичко ви е наред. Грамчетата са ви наред според мен. И ние вече трябва да сме толкова. За дължината на бебето мисля, че това което казват на ехографа е от главата до таза, без крачетата. Поне при нас беше така, защото крачетата сега са свити, шават и не могат да бъдат измерени целите бебета. На табличката кои размери са дадени, обаче? От глава до пети, или от глава до таз?

*Teddy* невероятна си била!
Виж целия пост
# 275
Hug
Искам да ви задам един тъп въпрос.... Blush Днес реших да измия банята....
Използвах много силно миришещи препарати - savo и meglio. Имах чувството, че ще умра от задух. От тогава се чудя... да ли е възможно да съм навредила на бебетата?
Голяна шматка съм. Сега много се притеснявам  Sad   newsm78 #Crazy

Eeee,ама недей така друг път де! Първо това са много силни препарати и второ миенето на банята си е тежка работа  Wink  Избягвайте да чистите с такива препарати. Откак съм бременна само мъжо мие банята.
Сега си хапни днес 1-2 кисели млека и гледай да стоиш повече на въздух.
Виж целия пост
# 276
*Teddy*  красива и щастлива булка си.Все така с щастие ,любов и разбирателство да е съпътстван съвместният ви живот  bouquet
Виж целия пост
# 277
Добро утро на всички!
Ей, че хубава булка.....Да сте живи и здрави, мила Теди.  bouquet
Hug
Искам да ви задам един тъп въпрос.... Blush Днес реших да измия банята....
Използвах много силно миришещи препарати - savo и meglio. Имах чувството, че ще умра от задух. От тогава се чудя... да ли е възможно да съм навредила на бебетата?
Голяна шматка съм. Сега много се притеснявам  Sad   newsm78 #Crazy
И аз мия със силни препарати банята....един от които е Саво и то още от началото на бременността. До сега няма признаци да е повлияло на бебока. И мисля, че няма как да стане. То не го дишаш по цял ден.
Виж целия пост
# 278
Благодаря ви!  bouquet Исках да попитам някоя от вас ли е Inna Hristova? Пратила ми е приятелство във фейса, но не я познавам (а в тези случаи избягвам да приемам). Ако е от тук и не иска публично да го каже, нека ми прати ЛС. Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Момичета имам един въпрос за датата на термина.....Вчера, в ЖК ми казаха, че терминът ми е на 29.12. и затова майчинството ми започва на 14.11. Гледаха някакви таблици, но не стандартните кръгчета, а в папка на листи. Стана ми странно, защото на ФМ, а и в клиниката, в която ходя да си ни гледат всеки месец на УЗ докторите казват 27.12. Не че е от съществено значение, но ми е странно това разминаване......
Виж целия пост
# 280
an4eto, не се обиждай, ако греша, но ти ли беше споменала, че бебчето е инвитро? Аз не съм никак компетентна, но май в такъв случай има някаква разлика... Иначе не ги знам тия доктори как ви сменят термините - по принцип си се бори 7 дни от датата на последната редовна менструация +9 месеца (или -3, зависи на кой как е удобно). Ми някак си няма как да си местим менструациите, нали?! Тогава лекарите какво местят??? newsm78
Виж целия пост
# 281
miki_ad, нали това казвам ,че ще отида в болницата , в която тя работи . Преди години  не отидах , защото и тя и един лекар от болницата ме предупредиха, че ако нещата започант да отиват към секцио , им трябват в най-добрия случай 2 часа , за да съберат екип . Сега вече след 4 години нещата са се променили екип има дежурен постоянно , цялото отделение е обновено и за сега отивам там пък каквото сабя покаже Simple Smile


*Teddy*, много красива булка си . Чудесни снимки . Бъдете живи и здрави и много щастливи дълги години заедно   bouquet
Виж целия пост
# 282
Добро утро! Hug
*Teddy*, страхотна булка си била. Супер си!
Ние пък сме на ЖК чак на 29ти и вече откачам. Само ви слушам за размери ала бала,а аз нищо не знам какво се случва. Знам само,че ще ми направи дупка в корема в ляво нашия юнак! Crazy
Виж целия пост
# 283
an4eto-А на мен овулацията ми е била 4-5дни по-рано и затова може и бебето да върви малко по-голямо(аз знам кога е станало де...)
Виж целия пост
# 284
Tedi , наистина си чудесна булка .Спомних си за моята сватба ... преди пет години .Ееех, спомени ...
an4eto , за термина и документацията зависи май каква продължителност ти вземат м/у два цикъла .Дали 28 дена както е по стандарт и по изискване на Здравната каса или на колкото си ти е - например 30 дена ( при мен лично е така ) .Рамерът на бебето също оказва влияние .Аз съм с термин 02.01.2012 г. според 30-дневния ми цикъл , 31.12.2011 г. по стандарт и с 30.12.2011 г. според размерите на бебо ( от миналия месец  , този не съм ходила още на консултация ).И аз на различни места съм различен термин , зависи кой АГ какво е предпочел ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия