Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява актуализираният списък и какви проверки трябва да извършат потребителите?
Какви са основните теми на дискусия в новата тема?
Какви са причините за усещането на парене в гърлото и какви са препоръките за намаляване на това усещане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява актуализираният списък и какви проверки трябва да извършат потребителите?
Актуализираният списък включва проверка на потребителските имена, датите на термини, отбелязване на щъркелчето, дублиране на потребителските имена, посочване на пордеността на детенцата и местоположението. Потребителите трябва да проверят дали са включени в списъка, дали потребителските им имена са изписани правилно, дали датите на термините са точни, дали са отбелязали щъркелчето си, дали се дублират в списъка с термини и списъка без термини, както и да посочат пордеността на детенцето и местоположението си.
-
Какви са основните теми на дискусия в новата тема?
-
Какви са причините за усещането на парене в гърлото и какви са препоръките за намаляване на това усещане?
Усещането за парене в гърлото може да бъде причинено от киселини, които се издигат в хранопровода поради отпускане на клапата между стомаха и хранопровода. Препоръчително е да избягвате консумацията на храни, които предизвикват киселини, и да приемате лекарства като Стоп Ацид или Талцид от аптеката.
-
Какви са причините за усещането на газове сутрин и как може това да бъде облекчено?
-
Как да се подготвя за раждането и кърменето?


Всичко си е ок. Само дето имам бактерии в урината и ми сложиха инжекция, а и от петък съм на магнерот (така мисля 4е се казваше). Няма как важното е бебка да е добре
Тежим 560 гр,което било някъде по средата.Доктора потвърди,че сме девойка
,което е супееер!!!Изненадах се колко грубо действа доктора,голямо ръчкане я ръчка
Аз за първи път ходя на 3Д и съм много впечатлена,но главната работа я върши на нормален видеозон.Ама никак не и харесваше,през цялото време си криеше лицето с ръчички,горкото 
Желая лека нощ на всички и сладки сънища!
Шантава работа. Като се роди ще се види най-ясно, то сега май не са много точни тези измервания
"
Днес реших да измия банята....
да е жива и здрава, пък аз да му мисля как ще я раждам