За ДЕКЕМВРИйки половината се мина, със сладко бебе на ръце ще посрещат новата го

  • 25 217
  • 740
# 255
pepitastar  KiaraTiara БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИЯ ОТГОВОР!!!   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 256
Мисля този път да отида в Окръжна. Преди 4 години бях избрала ВМИ , заради постоянното наличие на екип за спешна реакция , но сега такъв има и в Окръжна болница. В Селена не ми допада това ,че задължително нормалното раждане е с епидорална . Не знам как могат да задължат някой да я ползва , ако не желае , но го правят. Друго ,което ме притеснява в частните болници ( Селена и Торакс) , е че нямат апаратура за реакция при проблеми с бебето и майката . Транспортират директно в големите болници , което отнема време .  Свекърва ми е акушерка в неонатологията на Окръжна. Никога не ме е плашила жената , но като я попитам , винаги има по някой пресен случай , на транспортирано бебе : майката остава в клиниката , а бебето е в друга болница, за да бъде под специализирана грижа . Тези неща ме плашат и за себе си съм решила да се откажа от лукса на частната болница за сметка на бързата реакция , която могат да осигрят в двете големи болници в града  Peace
напълно подкрепям казаното за Селена.Аз също ще съм в окръжна,поради тази причина ходя и при д-р Пелев.
Виж целия пост
# 257
Ние преди малко се върнахме от ФМ и вече е 100% сигурно, че е момиченце бебето  newsm03
Въпреки че бая чакахме, защото имаше тройно дублиране на часовете, Марков я огледа много внимателно и всичко си й е наред. Пак, както на предната ФМ лежеше с една ръка под главата - явно й е удобна тази поза. И преди и след прегледа подскачаше навсякъде, а на самия преглед така заспа, че той не можа да я мръдне наникъде въпреки че бая я буташе.
За съжаление нямаме снимчици никакви, т.к. се беше свряла някъде назад и много трудно успя да й види лицето  Марков колкото да огледа носната кухина, ретините и мозъка, но нищо - на 3-тата вече се надявам да ми направят снимки на личицето.
Виж целия пост
# 258
Здравейте! Днес и аз ходих на ЖК. Бебка е вече около 700 гр и е около 24 см Simple Smile Всичко си е ок. Само дето имам бактерии в урината и ми сложиха инжекция, а и от петък съм на магнерот (така мисля 4е се казваше). Няма как важното е бебка да е добре Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Здравейте! Днес и аз ходих на ЖК. Бебка е вече около 700 гр и е около 24 см Simple Smile Всичко си е ок. Само дето имам бактерии в урината и ми сложиха инжекция, а и от петък съм на магнерот (така мисля 4е се казваше). Няма как важното е бебка да е добре Simple Smile

Каква инжекция ти сложиха? Аз също имам бактерии и чакам утре "присъдата" /ще ходя на доктор/. притеснявам се, че ще пи предпише АБ.
Виж целия пост
# 260
Привет и от мен!
Днес бяхме на ФМ и всичко е наред PraynigТежим 560 гр,което било някъде по средата.Доктора потвърди,че сме девойка Crazy,което е супееер!!!Изненадах се колко грубо действа доктора,голямо ръчкане я ръчка ThinkingАз за първи път ходя на 3Д и съм много впечатлена,но главната работа я върши на нормален видеозон.Ама никак не и харесваше,през цялото време си криеше лицето с ръчички,горкото Sad
Предписаха ми някакви витамини и това беше.Другата ми я записаха за 18-ти ноември.
Лека нощ на всички,направо съм като пребита-часът ми беше за 14,30...влязохме в 16.45!!!!
Виж целия пост
# 261
Радвам се за хубавите новини от ФМ и на тези, които днес сте ходили  Hug Желая лека нощ на всички и сладки сънища!
Виж целия пост
# 262
Хммм. Явно има големи вариации в размерите - нашата девойка днес я измериха 425гр и 23см мисля. (може и 25 да е казал, не съм много сигурна  Embarassed  ).  Но ми се струват доста малко в сравнение със 700гр. Сега гледах по таблицата, че за моята седмица теглото е добре, но е доста по-къса от дадената средна там, което е странно, защото и двамата с таткото сме доста високи и се очаква да е малко по-дълга от средното  newsm78  Шантава работа. Като се роди ще се види най-ясно, то сега май не са много точни тези измервания
Виж целия пост
# 263
Ние бяхме 385гр в 20та седмица.
Коремчета да ви се оплача, вчера се поразрових из гардероба за дрешка, която да нося вкъщи и нищо не ми става...никакви поли, панталонки и всякакви такива. Накрая взех на  мъжо спортните панталонки...  Embarassed Те са бели и отдолу ми прозира цветното бельо и само ми се смее ... Но какво да правя.
Веднъж някой почука на вратата, аз разпасана с гол корем, а мъжа по боксерки и ми казва аз да отворя, а аз отговарям "аа не мога аз съм с корем  Joy"
Виж целия пост
# 264
 Hug
Искам да ви задам един тъп въпрос.... Blush Днес реших да измия банята....
Използвах много силно миришещи препарати - savo и meglio. Имах чувството, че ще умра от задух. От тогава се чудя... да ли е възможно да съм навредила на бебетата?
Голяна шматка съм. Сега много се притеснявам  Sad   newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 265
Охх сега пък аз се притесних че сме много пухкавки 675гр отговаря на 24-25 гс Whistling да е жива и здрава, пък аз да му мисля как ще я раждам Joy
Виж целия пост
# 266
Мами, получих си официалните снимки от сватбата и ги качих: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.271985289484494.86356.1 … 759590&type=1 . Не знам дали могат да се гледат, ако нямаш никаква регистрация, но уж направих албума достъпен за всички. Ако има такива, които не могат да видят, а имат желание, ще потърся къде другаде да кача няколко снимки. Simple Smile
Виж целия пост
# 267
*Teddy* mnogo hubavi snimki  newsm10
Виж целия пост
# 268
Браво на всички за чудесните резултати от прегледите Hug Не им се притеснявайте за размерите,много пъти не са вярни.Аз си мислех,че ми е голямо бебето,но щом доки казва че е нормално такова е Peace Само да са ни живи и здрави пък дебели/кльощави, високи/ниски-наши са си Wink
Теди много хубави снимки!
Виж целия пост
# 269
Добро утро!
Милото направи течение сутринта на няколко пъти => потряскаха се врати и аз накрая се окумих. Сега се усуквам и се чудя каква да я върша... Кафенцето е от мен:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия