
Geraldin На ?Има ли и др.като нас? Ние все още си се гледаме.
Браво на Ането ,че си е откраднала време и за почивка ,покрай бъркотията.
Днес, беше страхотен ден,особено след варненския потоп.Цял ден бяхме навън.

Маринка вече е добре, но хубаво ни поизплаши.
Джери, твоята Мони пак ме развесели...тоя номер с гардеробчето...
Разбирам, че Мони, моята Марина и Криско са от една "партия", Партията на юнските дивачета (ПЮД). Другата Маринка и Стелиянчо, обаче не могат да членуват в нея, защото са едни от лидерите на партията на примерните.
Да са ви живи и здрави и все така послушни да са! Ivi 81, има деца, които много рядко се разболяват дори и в ранна детска възраст и дори и когато посещават детски ясли/градини. Дано Стелиян да е от тях!!!
Нинка, съгласна съм, че е хубаво човек да е оправен. Аз се радвам, че малката е много енергична и общителна, но както Роси правилно усети, и малко се притеснявам...И, да качиш клипче във ФБ с Маринчето, да послушаме и ние концерта. Браво на нея, а и на мама! Моята знае само една песничка (куплет от нея), но и толкова и стига, че както фалшиво ми пее на мама гарджето...на мен се е метнала. Линка, браво и на вас! Чакаме клипчета и с английски песнички.

Дано скоро се намери хубава работа. Успех.
За клипче на певицата, ще се опитам да я снимам, ама тя като види апарата и млъква и като Андреа на Анито вика: "дай да идя"
Но най-важното е да са живи и здрави. 
Писна ми от болести! Предпочитам 1000 пъти аз да съм болна, отколкото моето детенце!
))
днес да го похваля съвсем сам избърса коридора със стирката и то доста добре
но пък за сметка на това разхвърля дрехите, само отваря шкафовете и вади, иска да се затваря вътре.
Бързичко да оздравяват!
Вярно криза, но все пак! Доста се чудя при това положение дали не сглупих като пуснах този неплатен отпуск след натрупания за три години платен и се лиших от борса, но все пак реших да си оставя отворена вратичка и да не прекратявам договора си...






Обещавам да си оправя настроенито, с повечко коктейли, нали Тоше
Препоръчани теми