БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 180
Точно тези сезони сега ги завършвам, правилно са ти го обяснили. Успех, стават много красиви!  Flutter
Виж целия пост
# 181
Завърших моя ангел пазител и мисля да се отдам на почивка Simple Smile Предстоят ни вълнения около първокласника и ще си пазя свободното време за него. А и още не съм решила какво най-много ми се иска да ушия Simple Smile Ще се радвам на вашите творения и ще си набелязвам. Ето го и него, не е изпран още:

Виж целия пост
# 182
браво, ИнаТ, браво и на другите, не виждам снимките, не знам защо, но съм сигурна, че са чудесни неща.

аз вече разпускам, след няколко дни ще бъдем и на моренцето, вече съм си с всичките деца под мишница и почти няма да имам време да шия, но поне ще ви прочитам докато спят следобед (ако и аз не хъркам де  Mr. Green ) тия дименшъни някой ден и аз ще ги шия..... ....  надявам се да доживея. сега съм решила, че няма да започвам нищо ново, докато не свършва всички започнати, които дори не мога да изброя....... но от 1 година взеха да понамаляват като че ли............. айде спорно шиене!
Виж целия пост
# 183
Суиити , ще се радвам да ги видя , като ги завършиш сезоните  , твоите оригинал ли са ?

Тарзанка , голямата щерка  много прилича на теб  Grinning  и приятна почивка ти желая.... Party Sunglasses
Виж целия пост
# 184
Ето нещо мъничко от мен http://albenapd.snimka.bg/tapestries/gobleni.611641.24831211  Направих го с гобленов бод,защото панамата ми е обикновенна,но се получи добре.Иска ми се да напиша името на дъщеричката ми до калинката и да ги прешия към хавлиените им кърпички,но незнам дали ще се получи добре.
Виж целия пост
# 185
Суиити , ще се радвам да ги видя , като ги завършиш сезоните  , твоите оригинал ли са ?

Тарзанка , голямата щерка  много прилича на теб  Grinning  и приятна почивка ти желая.... Party Sunglasses

Ако имаш предвид дали е оригинална комплектовка - не, сама съм си комплектовала всичко, даже бях постнала етапи от него в тема тук, но преди 1-2 години, толкова време го влача този гоблен, а и позабравих и самото бродиране поради ред причини. Сега като отида на село ще го снимам, тъкмо да се похваля.  Flutter
Виж целия пост
# 186
Много хубави неща показвате!
Аз бях си харесала едни орхидеи, обаче днес тръгнах да ги търся да видя на коя фирма са и не ги намерих Confused. Ако някой се сеща за бели орхидеи, моля да пише. Даже бях решила и къде ще ги сложа, когато са ушити, до живите ми бели орхидеи Laughing, ама както е тръгнало може истинските да не дочакат гоблена Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 187
Много хубави неща показвате!
Аз бях си харесала едни орхидеи, обаче днес тръгнах да ги търся да видя на коя фирма са и не ги намерих Confused. Ако някой се сеща за бели орхидеи, моля да пише. Даже бях решила и къде ще ги сложа, когато са ушити, до живите ми бели орхидеи Laughing, ама както е тръгнало може истинските да не дочакат гоблена Rolling Eyes.

Погледни в тази тема  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=558825.msg17610569#msg17610569

Ако става на въпрос за други ,покажи поне картинка или кажи на кой дизайнер са .Има и на Ланарте ,погледни в сайта на Асиома или в този на "Lаnаrte" Hug

http://www.axioma.3clab.com/riolis.html

http://www.lanarte.com/

пиши пак ако срещнеш някакви проблеми при търсенето или  свалянето на схемата .


Виж целия пост
# 188
Напредък голям за показане нямам, смо толквоа съм ушила:



но пък не мога да не благодаря и тук на kolov4eto, с която днес се запознахме лично и ми подари това  bouquet:



Срещата беше кратка но много приятна  Hug  bouquet  bouquet
Как да не се похваля, че Джемма ни черпи с домашно приготвен сладкиш, моя разбойник си изпроси играчка, а аз получих панама за възглавници и сега се оглеждам за схеми. За съжаление снимките по- късно.
Виж целия пост
# 189
Да се похваля! Снощи съпругът ми поръча от Ибей това http://www.ebay.com/itm/110707524686?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … 648#ht_1167wt_709  newsm68
Аз определено много му се кефя, доколкото разгледах насам натам това е Дим, но не пише в описанието. Ако някой по добър в английския разбира ме светне повече. Но така или иначе вече е поръчан, чакаме потвърждение и евентуално доставка.
Виж целия пост
# 190
ba4iiska , Това е китайско копие на Дименшън.Не е оригинален Дим.

Аз съм шила такова китайско копие и ми се получи много добре.Конци имаше достатъчно - ДМЦ, панама, всичко както си му е реда.
Виж целия пост
# 191
ba4iiska , Това е китайско копие на Дименшън.Не е оригинален Дим.

Аз съм шила такова китайско копие и ми се получи много добре.Конци имаше достатъчно - ДМЦ, панама, всичко както си му е реда.

sissak ме е изпреварила  Peace
Ето и оригинала: http://www.eksuccessbrands.com/dimensionsneedleworks/Products/Br … bration_35063.htm
Има разлика и в размера на гоблените.
ba4iiska, дано бързичко пристигне при теб, ще чакаме етапче скоро!  Wink
Виж целия пост
# 192
Лелеее, направо ме е срам  Embarassed- не съм подхващала иглата цяло лято, ама то - екскурзии, море, сватба, рождени дни...после ще се върна да разгледам какво сте натворили, а сега с молба - докато бяхме на море някой беше пуснал линкове за книгоразделители - сейфнах си този
и исках да го ушия за големия син за подарък за 15-ти септември - обаче вчера го разпечатах - схемата е много нечетлива. Някой има ли по-хубава схема Praynig?
Виж целия пост
# 193
Добър ден.
Аз днес занесох на рамка дядо Коледа- възползвайки се от офертата.   Wink С двойно паспарту и рамка ми излезе малко над 17 лева.  Rolling Eyes
Като го взема ще се хваля
Виж целия пост
# 194
mari_eta Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия