БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 195
ba4iiska , Това е китайско копие на Дименшън.Не е оригинален Дим.

Аз съм шила такова китайско копие и ми се получи много добре.Конци имаше достатъчно - ДМЦ, панама, всичко както си му е реда.
ooooh! Не че вече имам много голям избор, но китайско или не - ще се шие.
Но то е по - важно да пристигне.
Но пък след като казваш, че е станало добре - напълно ти се доверявам.
Виж целия пост
# 196
Пепен, златна си  bouquet  bouquet  bouquet!!!

Отивам да търся конци Party...нямат номера де, ама ще видим какво ще измисля...
Виж целия пост
# 197
И на мен много ми харесват, но нямам никаква панама тук. Конци имам доста от последните три гоблена. Дали ще има готови комплекти за книгоразделители в "Аксиома"? Като няма да шия цял гоблен, поне някакви дребосъчета да захвана.
Виж целия пост
# 198
Kordelia, с нетърпение чакам да покажеш как е станал Дядо Коледа.
Аз нещо съм в застой лятото, тези дни започнах да събирам конци за един от готвачите. Дано скоро се похваля с нещо готово, че ме е срам направо.
Виж целия пост
# 199
Нужна ми е помоща Ви. Praynig Търся схема на жената дърво. Скоро време ще съм на рождан ден на една 40 годишна дама. Смятам че това ще е походящо. Отворена съм и към Ваши идеи . Адреса ми е hydronics@abv.bg
Виж целия пост
# 200
Писах на "Аксиома" за книгоразделителите, изпратиха ми веднага сканирана страничката с тях, много са хубави. Нямат наличности, но може да се поръчат и да ги доставят за 3 седмици. Обаче аз се чудя дали си заслужава да платя по 12.30 за всеки /такава цена виждам в ценовата им листа/, ако комплектът включва само панама и конци, без нищо за крайното оформление. Чудя се дали се ламинират после или си имат някакви материали в комплекта, май ще трябва да ги питам отново.
Виж целия пост
# 201
Погледни в тази тема  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=558825.msg17610569#msg17610569
Ако става на въпрос за други ,покажи поне картинка или кажи на кой дизайнер са .Има и на Ланарте ,погледни в сайта на Асиома или в този на "Lаnаrte" Hug
http://www.axioma.3clab.com/riolis.html
http://www.lanarte.com/
пиши пак ако срещнеш някакви проблеми при търсенето или  свалянето на схемата .
Благодаря ти, pepen!
 Мисля, че е като един от показаните във темата, но не съм съвсем сигурна. Спомням си, че в каталога беше показан вариант и като гоблен, и като възглавница. За капак малката дъщеря ми счупи единия цвят на орхидеята, няма да дочакат да ги "увековеча " на гоблен Mr. Green.
Виж целия пост
# 202
Mari_eta, виж тук Ина е дала две таблици, които може да са ти от полза при подбора на конците
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589385.615
Към всички момичета /за да не пропусна някой/, гледам и ви се радвам от сърце за красотите, които споделяте  bouquet
Виж целия пост
# 203
Здравейте, поздравявам всички за красотите, които творите.  bouquet  bouquet  bouquet
Аз отдавна не съм се разписвала в темичката, но надничам непрекъснато.
geri681 ,заповядай


Виж целия пост
# 204
Добър ден.
Аз днес занесох на рамка дядо Коледа- възползвайки се от офертата.   Wink С двойно паспарту и рамка ми излезе малко над 17 лева.  Rolling Eyes
Като го взема ще се хваля

Аз мисля утре да занеса моята кошница с праскови. Дано да станат хубави. След колко дни ще си го вземеш?
Виж целия пост
# 205
на 12 в понеделник ще е готово.  Peace
оставих на човека да прецени кое е най доброто. Аз лично не можах.  Mr. Green
освен това взех едно коледно мини, играчка за елха. Ще я шие малкия Wink
Виж целия пост
# 206
Mari_eta, виж тук Ина е дала две таблици, които може да са ти от полза при подбора на конците
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589385.615

Благодаря  bouquet!
Открих половината само и продължавам да търся Confused...
Виж целия пост
# 207
Здравейте момичета, търся схемата на това
http://zhanka.snimka.bg/tapestries/kartinki.351858.24850824
Vervaco 75.326, дали някой не го е срещал някъде.
Виж целия пост
# 208
да се похваля малко  Blush



и една молба. ако някой е видял някъде схемичка на тази хубавица да Свирне  Blush
в комплекта има всичко, освен схема, а цветовете са около 30 и няма как да го докарам от картинката  Tired


Виж целия пост
# 209
Здравейте момичета, търся схемата на това
http://zhanka.snimka.bg/tapestries/kartinki.351858.24850824
Vervaco 75.326, дали някой не го е срещал някъде.

погледни тук :  http://club.osinka.ru/topic-47955?&start=180

и едно етапче от мен: http://kosibosi.snimka.bg/?album;aid=379086;pid=24854568
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия