БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 285
И аз се включвам тук отново.Майка ми след смъртта си остави много недовършени гоблени-амбицирах се да ги довърша в нейна памет макар и бавно. Един от тях е "Молещи се ръце"........обаче 1:1 лелеее не знам точно него как ще довърша. Толкова е ситно-а и като гледах снимките му в нета се учудих че се продава за 250 лв....http://www.magazinche.com/item.php?itemid=1311 защо толкова скъпо??? Както и да е мисля да снимам недовършените гоблени и после като ги сложа в рамка готови-пожелайте ми късмет Wink
Виж целия пост
# 286
И втората кърпичка е готова и каката е щастлива  Simple Smile
http://albenapd.snimka.bg/tapestries/gobleni.611641.24914014 http://albenapd.snimka.bg/tapestries/gobleni.611641.24914015
 Много сте заразителни с тези коледни чорапи,но аз ще ги направя а другата Коледа,за тази мисля само няколко картички да направя.
Виж целия пост
# 287
lili2024, много е хубав!
Виж целия пост
# 288
знам че не му е времето сега но някой има ли схема на този мартенски гоблен

Виж целия пост
# 289
И аз се включвам тук отново.Майка ми след смъртта си остави много недовършени гоблени-амбицирах се да ги довърша в нейна памет макар и бавно. Един от тях е "Молещи се ръце"........обаче 1:1 лелеее не знам точно него как ще довърша. Толкова е ситно-а и като гледах снимките му в нета се учудих че се продава за 250 лв....http://www.magazinche.com/item.php?itemid=1311 защо толкова скъпо??? Както и да е мисля да снимам недовършените гоблени и после като ги сложа в рамка готови-пожелайте ми късмет Wink

Може би става въпрос за вече ушит гоблен?
Виж целия пост
# 290
И пак е много скъп. Това се шие за два три дена най-много. Но всеки сам си решава и цени труда.
Виж целия пост
# 291
да да цената е за ушит но той е малък и чак толкова 250лв Thinking.....както и да е всеки си решава.
Виж целия пост
# 292
Поздравления за всички красоти които сте показали. Нямам снимка да покажа с какво се занимавам в момента, но скоро ще снимам.
Решила съм да ушия едно подаръче за групата на сина ми. В интернет намерих само една схема, но не ми допада много. Понеже вие винаги помагате реших да ви попитам дали не ви се намира Пинко розовата пантера.
Виж целия пост
# 293
Още мъничко напредък:




lili2024, много хубав св.Георги. Hug
Виж целия пост
# 294
Здравейте, от 10-11 дни не съм ви следила. Доста неща сте показали, ще разгледам при първа възможност. Ние от вчера сме си вкъщи с малката ми девойка newsm32. Нямам много време, а имам да довършвам гоблени, но си имам приоритет Simple Smile newsm32 newsm32
Виж целия пост
# 295
Момичета, здравейте!
Ще ме приемете ли във вашите редици? Hug

Имам няколко ушити гоблена.
По - късно ще ви ги покажа Wink
Виж целия пост
# 296
милагрос, дай адресче Wink на ЛС де  Hug
а за "молещите се ръце", всеки може да иска, по-важното е да има кой да даде  Hug

буба, добре дошла  Hug

тинки, честита радост, да те слушка, а за гоблените има време Hug

рени, ето малко детски, но няма пинко  Confused
 https://picasaweb.google.com/chellynunes/DISNEY#
https://picasaweb.google.com/chellynunes/PIUPIU#
Виж целия пост
# 297
Здравейте  Hug Hug Hug
след дълго отсъствие ето ме и мен,
бяхме на една дълга и много прятна обиколка на България  Mr. Green
Вече сме си в къщи и се залавям със шиене, че ме сърбят ръцете  Party

Разгледах с интерес всичко което сте натворили докато ме няма  Shocked
нямате спирка  #Crazy Б Р А В Ооооооо!!! Страхотни сте   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 298
Момичета бързам да се похваля с първия си готвач  Simple Smile, още не е изпран и изгладен, ама ще ме извините Blush
Виж целия пост
# 299
чуден е  Hug Hug може ли схема на мейл
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия