БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 690
и финал
Виж целия пост
# 691
и аз да се отчета с нещо готово
Виж целия пост
# 692
Здравейте!Всеки ден ви чета и възхищавам на всичките красоти  bouquet
Имам една причтелка луда на тема Куба.Искам да попитам дали има някакви гоблени с кубински изглед или танцьори ,улици,нещо тематично?
doci тези Спящи са много нежни и красиви!


         Виж дали нещо от тези ще ти хареса:

http://ph.files.7ja.ru/7ya-photo/2003/7/4/1057341669984.jpg
http://ph.files.7ja.ru/7ya-photo/2003/7/4/1057341473484.jpg
http://ph.files.7ja.ru/7ya-photo/2003/7/16/1058365949656.jpg
http://ph.files.7ja.ru/7ya-photo/2003/7/4/1057341882468.jpg
Виж целия пост
# 693
Здравейте,

Наскоро открих темата и ето, че се престрашавам да се запиша при вас.

Бродирам по малко, но от години. По-скоро сьм ориентирана кьм приложните бродерии с крьстчета вьрху дребни предмети от бита. Започнала сьм и два гоблена, но от доста време стоят изоставени в шкафа  Embarassed

Мечтата ми е да направя изложба на карета с бьлгарски шевици (живея вьв Франция). Някой ден и това ще стане.

Четох, че в Бьлгария хората реагират с насмешка на нашето хоби. Тук е обратното - радват се и се вьзхищават на всякакви рьчни майстории, и гледат с уважение на този, който умее да прави нещо с рьцете си.

За да ви се представя ето и една снимка на подарьк, който ших наскоро за бебето на една приятелка:



Сьщото направих и за моята Марта, но с леко разместване на мотивите. Когато го снимам ще ви го покажа.

Прятен бод на всички   bouquet

Ина
Виж целия пост
# 694
Ина и аз само Че бях намерила,а тези другите гоблени ли са?
donsita   Много е нежно и красиво Hug
Виж целия пост
# 695
Донсита, изключително нежно!!!   bouquet

Лили, мнооого симпатично!   bouquet

inaxastra, добре дошла!  Hug Много оригинално нещо си направила, много ще се радваме да видим и другите ти красоти  Hug
Виж целия пост
# 696
За съжаление нямам какво да покажа. Отдавна не съм хващала иглата, но ви следя и се наслаждавам на красотите които показвате.
Моля за помощ. Харесах си това http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i086/1009/a6/ba1f8b956dfb.gif.html  /за което благодаря на ФинЕти/ Схемата е ясна, но с цветовете как да се справя? newsm78
Виж целия пост
# 697
За съжаление нямам какво да покажа. Отдавна не съм хващала иглата, но ви следя и се наслаждавам на красотите които показвате.
Моля за помощ. Харесах си това http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i086/1009/a6/ba1f8b956dfb.gif.html  /за което благодаря на ФинЕти/ Схемата е ясна, но с цветовете как да се справя? newsm78

Там, откъдето го свали, няма ли легенда на цветовете? Може да е закачена към някоя от другите схеми, дребосите често ги дават така
Виж целия пост
# 698

Там, откъдето го свали, няма ли легенда на цветовете? Може да е закачена към някоя от другите схеми, дребосите често ги дават така

За съжаление не се справих.
Виж целия пост
# 699
Мисля , че са тези , ключът тамън е в дмц и анхор Hug

http://www.liveinternet.ru/users/goel/post158956036/

Ина , добре дошла!

Донс , супер е

Виж целия пост
# 700
Привет момичета!  Hug Видях толко много красоти и искам да ви поздравя за което!   bouquet
Понеже идва време за Коледната томбола, искам да споделя че ми е невъзможно да оправя нещата за тази година!  Confused струпаха ми се много грижи напоследък... С малкия сме на оперативно лечение през два месеца, а след това интензивна рехабилитация... Отделно е училище и посещаване на специалисти...  ooooh!

Както и да е! Неискам да се оплаквам, но искам да помоля някой ако има желание да се заеме с организирането на таз годишната игра!  Peace И да не забравите да ме включите!  Wink
Виж целия пост
# 701
Мисля , че са тези , ключът тамън е в дмц и анхор Hug

http://www.liveinternet.ru/users/goel/post158956036/



Благодаря, това е.
Виж целия пост
# 702
Привет момичета!  Hug Видях толко много красоти и искам да ви поздравя за което!   bouquet
Понеже идва време за Коледната томбола, искам да споделя че ми е невъзможно да оправя нещата за тази година!  Confused струпаха ми се много грижи напоследък... С малкия сме на оперативно лечение през два месеца, а след това интензивна рехабилитация... Отделно е училище и посещаване на специалисти...  ooooh!

Както и да е! Неискам да се оплаквам, но искам да помоля някой ако има желание да се заеме с организирането на таз годишната игра!  Peace И да не забравите да ме включите!  Wink
Ако не намерим още желаещи - аз ще поемам томбола Hug
Виж целия пост
# 703
За съжаление нямам какво да покажа. Отдавна не съм хващала иглата, но ви следя и се наслаждавам на красотите които показвате.
Моля за помощ. Харесах си това http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i086/1009/a6/ba1f8b956dfb.gif.html  /за което благодаря на ФинЕти/ Схемата е ясна, но с цветовете как да се справя? newsm78

     Shocked Рожбе!!! Ама всичко си е там бре, чадо мое! Накара ме да се "подмладя" с няколко страници! Wink Така, копирам и пускам сначале: http://radikal.ru/F/i078.radikal.ru/1009/4f/840859479923.gif.html , http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i174/1009/cd/022169a2116e.gif.html  Айде, честито да ти е! (И да почерпиш!  Joy )
Виж целия пост
# 704
Здравче, дано се оправи Марти  Hug
аз също имам време вече и бих могла да я организирам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия