Бавно лятото си отминава, ДЕКЕМВРИйчето с ритници вече буди мама

  • 25 256
  • 744
# 75
Марлен да ти са живи и здрави и двамата и да те слушат много   bouquet
Виж целия пост
# 76
Да са ти живи и здрави рождениците, Marleen!  bouquet Много радости на цялото семейство!
Аз си издирвам чанта за старата количка, но не ми се дават много пари... На времето имаше Хиполенд, но скоро не съм виждала. Под много пари разбирам не повече от 3.. Рових се и в нета, ама нещо не намерих. Ако сте срещали- дайте малко инфо! Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Да са ти живи и здрави рожденниците!  bouquet

Lyubi, в Продавалника съм виждала нови чанти на най-различни цени. Peace
Виж целия пост
# 78
Честито на рождениците и от мен Simple Smile ...

Lyubi, не гледай само в бебешките магазини . Има добри чанти от плат в магазините за дамски чанти , които могат да се ползват за количката  Hug

За мазането - купих си олиото на Eucerin  ,ама голяма мацаница . Хич не обичам да ходя омазана с такова олио . Като свърши ще пробвам някой крем , който попива по-бързо . Миналата бременнност бях с едно на Johnson and Johnson , уж е като олио, но желирано и не се разтича . Ефектът е доволно количество стрии, кои по-големи , кои по-малки   Close
Виж целия пост
# 79
Марлиин,да са ти живи и здрави рожденниците!Синът ми стана лятото на 8,определено прекрасна възраст,става все по-забавен и интересен.Колкото до христовата възраст на мъжо...ехааа! Wink
Тази нощ и аз сънувах раждането-беше секцио и изобщо не беше гадно Laughing
Хубав ден на всички!
П.П. Стриите ги моря с маслото на Икаров,освен това с него моря и мъжо,щото много кофти мирише Crazy
Виж целия пост
# 80
А аз се мажа с лимонов крем-това ми препоръча едната АГ.
А за количките-нямам идея!!!Бертони и Чиполино май са горе долу една и съща работа ,а много пари не мога да дам,така че ако някой попадне на нещо на прилична цена-моля да сподели...Харесах си Hauck City единствено(в нета разбира се..)но имам опасението че не става за 0+.
Виж целия пост
# 81
Добро утро.Аз се мажа само с бебешко олио на Хип,но не съм склонна към образуването на стрии и за товане ползвам специална козметика.За бебчето,живот и здраве мисля да ползвам козметиката на Мустела.
Виж целия пост
# 82
gadamer  страхотни заглавия си предложила!  Heart Eyes  Теди, според мен спокойно можем да ги включим в анкетата от сега и да махнем някои които от няколко теми ги влачим. Така още за следващата темичка ще можем да използваме някое от тези заглавия.
Иначе аз ритничета все още усещам основно около и под пъпа и не мога да различа кога се върти. И вечер и през деня рита моята девойка и то доста и хълца от време на време.  Mr. Green
Аз от 2 месеца се мажа паралелно с крема срещу стрии на Мустела и с олиото на Хип и засега съм доволна и от двете.
За количките все още се чудим между 3-Тек на АВС Дизайн и Стоке, но клоним май повече към първата. Днес ми показаха новата серия на Бъгабу за Мисони, което е много фънки, но са ми много ниски тези колички сякаш - http://www.bugaboo.com/252
Виж целия пост
# 83
Привет и от мен. В момента съм на планина, но вчера толкова дълга и изморителна разходка направихме, че днес се отцепих от компанията и си лежа с лаптопа, докато другите търсят гъби и малини. Тук е прекрасно (Родопи), след трите месеца море имам чувството, че съм в рая - тишина, спокойствие, свеж въздух, ухания на трева, билки...

Marleen честито!

Вчера уговорих тренировките на дъщеря ми по художествена гимнастика и плуване, започва още от другата седмица. Ще е натоварена всеки ден без петък, дано да издържи детето  Laughing Но определено има нужда от позитивите на спорта - физическо натоварване, дисциплина, упоритост, търпение. Решихме да й запълним времето по този начин, защото това лято на къмпинга открихме, че прекалената свобода не й се отразява никак добре. Вдигна ни всички във въздуха  Crazy Не знам още как ще й се отрази появата на бебето - дали ще предпочита да е повече време вкъщи с мен и бебето, отколкото да е заета с тренировки...
А бе не е лесно да си родител, всяко дете със своите особености, всяка възраст със своите проблеми.... Thinking
Виж целия пост
# 84
http://zabebo.bg/products/kombinirana-kolichka-dayana-new-cangaroo
Ей това си избрахме днес....дотук са ни възможностите CryДано излезе сполучливо,иначе я гледах и на живо..готина е
Здравейте   Hug
cvete7575 много ми харесва избора ти.Аз до сега не съм гледала нищо за бебо още ,но много ми хареса и май и аз ще се спра на този вариянт .БЛАГОДАРЯ  bouquet
Ние сме добре , но нищо ново за това не се включвам ,иначе ви чета  :hug
Хубъв ден
Виж целия пост
# 85
Здравейтеееее!
Аз минах само да ви нагледам, че ей сега се хващам да си ошетам къщата - има-няма около 2 чАса работа. Не е много (ама той и апартамента ми не е кой знае колко голям), но се притеснявам дали пак няма да си направя някоя контракция... От прибирането ми насам не съм усещала, ама знам ли - аз и тогава нищо не усетих, просто напипах без да искам. А пък да си разкъсам работата днес и утре, примерно, е немислимо. Първо защото на втория ден имам чувството, че предния нищо не съм направила и трябва да започна отначало, и второ довечера се каня да се обадя на свекъра да дойде до нас за малко да се разбере с комшиите за едни неща и никак не върви апартамента да е наполовина оправен само. Уф, трябва и да измисля нещо да сготвя... Това ми е най-трудното нещо на света! Нямам идеи просто. Confused
Да ви попитам - на вас започна ли да ви се вижда онази кафявата черта на корема? Аз до онзи ден се радвах, че я няма и дори си мислех, че ще ми се размине. И вчера като се изкъпах, се погледнах в огледалото и О, УЖАС! ooooh! Видях я от пъпа надолу... Tired
Виж целия пост
# 86
Teddy, какво означава тази кафява черта ? За първи път чувам такова нещо ?   bouquet
Виж целия пост
# 87
Привет дами!
Marleen честити ти рожденици !Да са живи и здрави!
*Teddy* чувала съм,че тази черта е по-ясно изразена при момченцата.Ти какво чакаш?При мене още я няма ,но и пола не го знам.
Желая на всички днес да си намерят едно прохладно място,за да изкарат жегата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 88
Teddy, какво означава тази кафява черта ? За първи път чувам такова нещо ?   bouquet
Това е т.нар. 'linea nigra' - появява се при не малък % от бременните жени, но не при всички. Пигментация по дължина на корема, която изчезва скоро след раждането - http://en.wikipedia.org/wiki/Linea_nigra
п.с. и аз с 'е' я знам по принцип, но като видях в Уикипедия реших, че нещо не съм доразбрала и затова така я оставих  Peace
Виж целия пост
# 89
теди, разсмя ме Simple Smile

Моята линеа негра (аз с "е" я знам) е върху корема ми от 12 седмици Simple Smile. Появи се в 8.г.с. и до ден днешен си е тук, барабар с потъмняване около пъпа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия