Бавно лятото си отминава, ДЕКЕМВРИйчето с ритници вече буди мама

  • 25 256
  • 744
# 90
Минавам да ви се оплача мами и че незнам кога мога да ви чета отново, защото там където отиваме няма интернет Sad
Свекървата нещо полудя и постоянно притеснява мъжът ми, ка да си събираме багажа от този следобед и да слизаме в апартамента, който не е готов още...незнам какво й става, само ни обвинява, че не сме я уважавали, че не сме й говорили и не споделяме с нея, че сме били едно семейство, а не казваме нищо и си правим сами нещата(а то така трябва да бъде)Каза нищо да не взимаме от апартамента, само дрехите и да изчезваме, чакам мъжо да се прибере от работа и само рева и взех да пуша и рева, само това, тряперя цялата...тя иска просто да ни побърка...само командва наляво надясно , не се зарадва, че ще става баба..купихме пералня със сушилня, която е много скъпа, а тя дала само малка част от парите..,няма и хладилник в апартамента и пералня и телевизор, останали сме със 200 лв до 20 септември и незнам какво ще правим с тая жена, много ми писна вече , падна ми пердето от нея.Да не говорим, че ревнува от мене сина си  Shocked така си мисля
Ох оплаках се, отивам да рева до 14 часа докато се прибере мъжо, а откачалката да си откача, бахти майката, това не е майка за мене...
Извинявам се , но исках да споделя с някой, а ми е много тежко smile3514 smile3514 smile3514
Виж целия пост
# 91
Минавам да ви се оплача мами и че незнам кога мога да ви чета отново, защото там където отиваме няма интернет Sad
Свекървата нещо полудя и постоянно притеснява мъжът ми, ка да си събираме багажа от този следобед и да слизаме в апартамента, който не е готов още...незнам какво й става, само ни обвинява, че не сме я уважавали, че не сме й говорили и не споделяме с нея, че сме били едно семейство, а не казваме нищо и си правим сами нещата(а то така трябва да бъде)Каза нищо да не взимаме от апартамента, само дрехите и да изчезваме, чакам мъжо да се прибере от работа и само рева и взех да пуша и рева, само това, тряперя цялата...тя иска просто да ни побърка...само командва наляво надясно , не се зарадва, че ще става баба..купихме пералня със сушилня, която е много скъпа, а тя дала само малка част от парите..,няма и хладилник в апартамента и пералня и телевизор, останали сме със 200 лв до 20 септември и незнам какво ще правим с тая жена, много ми писна вече , падна ми пердето от нея.Да не говорим, че ревнува от мене сина си  Shocked така си мисля
Ох оплаках се, отивам да рева до 14 часа докато се прибере мъжо, а откачалката да си откача, бахти майката, това не е майка за мене...
Извинявам се , но исках да споделя с някой, а ми е много тежко smile3514 smile3514 smile3514

офффф Деси , много кофти ситуация наистина....
ама приеми го , че като се отделите ще сте си самички и ще ви е много по-спокойно , не някой да ви виси само на главите и да ви изнервя....
Виж целия пост
# 92
Аз още нямам линия на корема.С  Кико ми се появи много рано и изчезна 3-4 месеца след раждането,а сега не.Сигурно е от различните хормони newsm78
Виж целия пост
# 93
desislavavenelinova, голяма кукувица е тази жена. Звънни на мъжа си, кажи му и да се оправят двамата. Ако имаш къде да отидеш, събери си багажчето и се махни за деня - при някоя приятелка и т.н. И хич недей да ревеш....ще се оправите с мъжа ти ще видиш.
Виж целия пост
# 94
desislavavenelinova опитай да се успокойш..По-добре излез някъде на разходка.Аз напълно те разбирам.И моято свекърва не се зарадва,и тя се държи ужасно.Но ние никога не сме живели и зависили от нея...Дори не говорим с нея и ми е супер.Може да ви е трудно в началото ама после ще е по-добре...Когато не зависиш от никой е супер! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 95
благодаря ви, наистина ме успокоявате, няма да излизам никъде, заминавам да стягам багажа
до скоро момичета  Hug Hug Hug Hug
и се пазете  newsm51
Виж целия пост
# 96
desislavavenelinova, недей така да се товариш !!! тегли й една м.... и си слез в апартамента или наистина отиди при приятелка. Без нея ще ви е по-добре, а пък по-добре от сега да си се отделите и да се нагодите при новите условия отколкото като се появи бебешока. А пък за паричките, ще изкарате, мила, важното е да сте заедно, всичко лошо минава  Hug

A_vagabоnd понеже и аз бях луда фенка на Стокке-то, виж какви горе-долу подобни модели открих http://sladurite.com/product.php?ProductID=147 и http://www.silvercross.co.uk/prams-and-travel-systems/surf/

Нашата принцеса последните няколко дни е много буйна, ритането започва следобед и така до късно вечер. За жалост татко й все още не може да усети ритничетата, незнам защо така, но и аз ако сложа ръка на корема не я чувствам, чувствам я само някаси отвътре. Не рита толкова силно, че да ме събужда, обаче посещенията до WC, направо ме побъркват.

Направо съм се влюбила в една идея за персонализация на спалното бельо на бебка http://www.shtarkel.com/prodphotos.html?id=2101&photoid=6042 … ;,%20780,%20600);
Виж целия пост
# 97
моята черта я има от няколко седмици и е от пъпа нагоре,но не знам дали има значение пола на бебето-моето е момиченце....
Виж целия пост
# 98
pilleto , вторатамного ми харесва,но не мога да се ориентирам каква и в цената?
Виж целия пост
# 99
Да ти кажа честно, ние я видяхме вчера на улицата и спряхме момичето да го питаме за марката  Laughing, защото много ни хареса. Момичето ни каза, че е поръчка от Англия. Днес като се разрових из нета цените, които открих са около 500 евро http://www.eurobaby.ie/Silvercross_Surf_Pink/4701_p.aspx . Незнам дали има вариант да се купи от България.
Виж целия пост
# 100
Благодаря ти!Точно този цвят много ми допада.Аз имам на кого да я поръчам от там,ако се спра на нея,но е много интересна.Успя ли да добиеш представа дали е височка,че аз не съм от най-ниските и това е важно за мен.За това и толова харесвам АБЦ-ТО.
Виж целия пост
# 101
запис за сега   bouquet Браво на Теди темата е супер  Hug
Виж целия пост
# 102
Привет от мен. Аз малко се налага да полежа вкъщи, защото се оказа, че ми е скъсена шийката с около 20%. Вместо Диаспорала ще пия Магнерот в по-висока доза превантивно и така...иначе бебко е добре, отговаря си на седмиците, на феталната всичко беше наред.

За количката на Phill&Teds - много ни я похвалиха в Бейбитория, аерокора, от който е направена, се използвал в самолетостроенето и за пръв за друго, не се нагрявал и при 50 градуса и т.н. Но определено не бих я избрала! Иначе за Силвър крос само добри мнения съм срещала.

Тъмна линия на кореме нямам още и ще съм по-доволна да не се появи, но и да имам все тая, нали сама си изчезва после. Аз се мажа с Перкуталфа и до момента съм много доволна, нямам нови стрии, само тези от пубертета си разхождам. Снощи бяхме с таткото до Вита да ми подновят болничния и се оказа, че за последния месец нищо не съм качила като кг. - много се изненадах, дотук +4. Но вече имам целулит по краката, не много, но е там. Rolling Eyes

Деси, опитай да не се тормозиш - то на думи лесно, знам, но все пак се успокой, винаги има изход от всяка ситуация, поне веднъж завинаги ще се отървете от онова чудовище и ще си знаете занапред доколко да я допускате в живота си.

И още нещо исках да пиша, ама... newsm78
Виж целия пост
# 103
но замисли се, че с тези две дръжки няма да можеш да я управляваш с една ръка, но ти си знаеш де, предполагам знаеш,ако говориш по телефона няма да  можеш през това време да я буташ, а трябва да стоиш на едно място докато свършиш с разговора  Grinning

По-скоро усещането е индивидуално и въобще не е задължително  Peace Чудничко се оправям с две дръжки и всичко останало, не знам защо битува този мит за цялата дръжка  newsm78


За чанта за количката си взех много смешно този път - от текущата промоция на ОМВ - на Самсонайт (тя се води май за козметика, но какво от това). Количка ще ползваме наличната, Пег Перего Си. Понеже тя е за след 6 месеца, в началото ще слагаме столче за кола и готово. Вече ми дадоха слинг, скоро почвам да се управнявам Simple Smile

Болната ми тема - за мазилата... понеже не мога да пипам олио (и брашно), за мен е доста скромен изборът - за бременни предимно са масла. Намерих обаче от ДМ тяхната марка крем за бременни с маслини - много съм доволна.
Виж целия пост
# 104
от къде мога да си купя фактура на коята да пише че си закупила дрехи на стойност 200 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия