Кухните - 39 тема

  • 78 838
  • 795
# 315
А поне първата и втората снимка не се ли отварят?
Виж целия пост
# 316
Нищо не се отваря.
Много обичам да разглеждам кухни , особено вече употребявани , а не чисто нови без аксесоарите по нея . Simple Smile
Виж целия пост
# 317
цък и цък - Кухнята на Пина.
Виж целия пост
# 318
Момичета, на лични изпращам едно съкратено албумче. Бездруго още не е готово, поръчах днес перденца за кухнята, след голямо мислене на това се спрях.

Маркрит, не ми изглежда използвана кухнята, тя не е и завършена още, ама започнах да я ползвам. Но, аз обичам празни, нови кухни и се стремя така да я поддържам, без да е затрупана с оръдия на труда.
Виж целия пост
# 319
Джемма, аз от много места чаувам за мелачките, че тези с Ф... (забравих името сега) са много добър избор. Но я кажи не е ли вредно за машинката постоянно да тече водата през нея, все пак и препарати попадат. Чувала съм че задълвитлено мивката трябва да бъде с 2 корита ако искам маяинка, но ето че ти си смао с едно.
Виж целия пост
# 320
И аз не обичам понатрупани кухни, по тази причина и смятам да не си слагамда ми видят черпаци, лопатки, отварачки и разни там резачки. отделих си едно чекмедже само за ножове и такива големи прибори. На плота гледам да няма нищо, ама си е хубавичко все да ти изглежда новичка и неупотребявана кухнята.
Пина, щоричките са прелестни Peace
Виж целия пост
# 321
Момичета, на лични изпращам едно съкратено албумче. Бездруго още не е готово, поръчах днес перденца за кухнята, след голямо мислене на това се спрях.

Pina, прати и на мен  Wink
Виж целия пост
# 322
pina,би ли пратила и на мен на лични
Виж целия пост
# 323
Кухнята е страхотна.Поне това,което видях.Как се решавате на бял цвят обаче?
Виж целия пост
# 324
Обожавам всичко в кухнята ми да е прибрано (като при Пина) и силно се надявам в новата ми да е така. За съжаление все не ми достигат шкафовете и сега точно съм на етап как да ги разпределя.
Виж целия пост
# 325
Кухнята е страхотна.Поне това,което видях.Как се решавате на бял цвят обаче?

Белият цвят според мен е много по- лесен за поддръжка от венгето примерно  newsm78
Виж целия пост
# 326
Момичета, на лични изпращам едно съкратено албумче. Бездруго още не е готово, поръчах днес перденца за кухнята, след голямо мислене на това се спрях.
И аз да се запиша за едно албумче, щом е на Pina кухнята.
Виж целия пост
# 327
Благодаря ти,Pina за снимките!Страхотен дом!
Виж целия пост
# 328
Да попитам как си нареждате тиганите по шкафовете?За чиниите има вградени джаджи,дори тенджерите(само 3) успявам да прибера,но тиганите...то не са дръжки стърчащи,малки в големи,закача нещо и става голяма дандания.

И друго имате ли вградени кошчета за боклук?Не мирише ли или е удобно?
Виж целия пост
# 329
Тиганите държа в едно дълбоко чекмедже, мисля 60 см е ширината му, в такова държа и тенджерите, и тавите. Много по- удобно е от шкаф  Peace

И аз се отказах от кошчето по същите причини, имам голям на терасата и малко кошче на плота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия