Великобритания - тема37 Есенен листопад

  • 43 034
  • 727
# 90
Благодаря на всички, които се отзоваха на "пикливия" ми проблем  Grinning
Оф, ще пукна вече от жега тук  sweating Нямам търпение да се преместя на прохладното лондонско време.
Виж целия пост
# 91
Благодаря на всички, които се отзоваха на "пикливия" ми проблем  Grinning
Оф, ще пукна вече от жега тук  sweating Нямам търпение да се преместя на прохладното лондонско време.

Ах,не мога да повярвам,че някой изрича това  Laughing къде по-хубаво си ми беше слънчицето в България...
Виж целия пост
# 92
Хайде и аз да се запиша в новата темичка  Grinning
Прекрасен слънчев ден в Бристол  Mr. Green След жегата в България е приятно да си на прохлада и да се наслаждаваш на зелената тревичка. Сега пера, суша пране, подреждам багаж. Трябва да отскоча до магазин да заредя хладилника. Тревата е дръпнала, ще изкомандвам сина да я подкъси, зайкинята се е затруднила с поддържането й  Wink Децата са супер щастливи и в България и тук, важното е разнообразие да има. Такава програма им бях спретнала в България, мъжът ми само мечтаеше кога ще се приберем, за да си починел след отпуската  Laughing Не знам какво са правили в БГ две седмици без мен, но синът беше умрял от скука и ме чакаше с нетърпение, както и щерката, с която от как се е родила не се бяхме разделяли  Crazy
Виж целия пост
# 93
О, отпускарите взехте да се завръщате  Crossing Arms
 Heart Eyes


Бяхме коментирали преди време за нови условия за работещите през агенции..
Тъкмо ми пратиха този сайт.. Мисля, ще ви е полезен..
http://www.understandingawr.co.uk/
Виж целия пост
# 94
Едно бързо въпросче само да задам.Значи днес си купих билети за БГ ,но ме интересува дали ще ми искат някакви документи за децата освен паспортите им защото ще пътуваме без татко и да не ме върнат.Мислех както казах вече да взема паспортите им и актовете им за раждане.
Виж целия пост
# 95
Не се ли иска декларация от липсващия родител, че е съгласен детето да пътува? Нещо имам такъв спомен. Проверете за всеки случай.
Виж целия пост
# 96
Декларация за съгласие на родителите трябва да има защото като напускате след това България ще я искат 100%,даже трябва да си направите копие,актове за раждане искат само ако фамилията на децата е различна от тази на родителите
Виж целия пост
# 97
Те това го искат на БГ границата ако децата са с двойно гражданство а моите са само с Английско.
Виж целия пост
# 98
aniji мама на Джозеф и Кейт само паспорти за децата трябват.

Голямо шиене на етикети за дрехите на ученика ми падната тези дни Simple SmileSimple Smile за сега само единият е учиник, но като и тримата тръгнат ще трябва да си отделям 2-3 дни за тази подготовка. ooooh!
Виж целия пост
# 99
aniji само паспортите ти трябват и весело изкарване  Peace
GI днес и аз това свърших и тъкмо да питам на чорапи ,гащички и потничета трябва ли да има пак надпис  newsm78 .
Мале тези дни само ям ли ям ужас съм направо в 2 часа посред нощ ставам да хапна нещо сладко в ову съм и този месец не се търпи  Joy добре ,че минава иначе може да стана 100 кила .
Аз  се климатизирах вече не ми е студено започнах къс ръкав да слагам на 18 градуса пък и малкия даже разсъблякох  Mr. Green . Тези дни ми е едно хубаво макар ,че от както се се прибрали все назад даваме напук на всичко ми е супер  Crazy.  Да ви кажа днес моя мъж са го спряли полицай както си карал колата  го накарали да отбие и му направили пълна проверка всичко било точно ама не си носил книжката само ,но не са му наложили глоба само трябва да я покаже в районното до 7 дена .Казали му че го спират защото старият собственик на колата имал много нарушения ама тази кола сме я купили преди година и половина шантава работа  Thinking
Виж целия пост
# 100
 Muchih se no ne mi dava da smenq shrifta za koeto se izvinqvam mnogo. Pisha ot slujebniq kompiutar. Na 26 godini sum i sum ot Burgas, ot 4 meseca sum v UK i rabotq kato nurse v nursing home. Iskam da se premestq zashtoto sum v edno zatunteno selce. Ako napishite v Google map Evenwood shte go namerite no trudno shte go vidite. Imam sin na 4 god i iskam da si gi vzema s miloto tuk. NO! Tuk ne moga, sega se tormozq i se mucha da si namerq rabota v London. Vpisvam se za da vi sledq.
Виж целия пост
# 101
Благодаря ви за отговорите момичета снощи чак влязох на страницата на Имиграционните ама там освен за хора които идват друго друго няма.
Сега ще чакам ноември и ще отлитаме за 3 седмици а така го и планирах че да си изкарам и рождения ден там.
Мегита добре дошла
Виж целия пост
# 102
Здравейте, аз живея в Англия.Нямам гражданство, а само постоянно местожителство(permanent residence). И аз като aniji ще пътувам сама с дъщерята до БГ и аз се чудя и терзая къде да вадя такава декларация. Дъщеря ми е с БГ паспорт. Имам декларация от таткото от 2009. Дали важи все още? А къде тук мога да извадя такава декларация? Някой знае ли? Нямам много време за губене...
Моля, който е запознат да пише. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 103
Мегита, при теб е диво и красиво  Heart Eyes Защо само с Лондон си се ограничила. Тъй или иначи си отишла на север огледай се за подобна работа в Нюкасъл, Съндерланд и другите подобни по-големи градове в района.
Виж целия пост
# 104
Мегита, или погледни градчетата около Лондон, по-точно Кент. Познавам доста българки сестри, работещи в този район, има доста работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия