Аранжиране на маса -тема 4

  • 195 745
  • 740
# 390
Ягодка, страхотни са ти масите! Нежни и идейни от първия до последния детайл. Тази с книгите ми е особено любима (слабост са ми, какво да се прави).

Колкото до кърпата, това всъщност никак не е кърпа, а един мой потник. За съжаление обаче както и да го въртях, така и не можах да реализирам първоначалната си идея да се показва хем презрамка, хем картинка. Май всичко дойде от размера на кутийката, но с това разполагах в момента. Нейсе, следващия път. Важното беше, че закачката беше разбрана от този, за който беше предназначена. Blush
Виж целия пост
# 391
Момичета - кокичета, липсвате нещо тези дни! Надявам се, че се готвите за следващата седмица! Да ви напомня, че следващия четвъртък е 1-ви март. И 3-ти март ще дойде след това в събота, да сме живи и здрави! Та, очаквам много, много маси! Имате ли идеи вече? За който си няма, може да надникне в предишната темичка за вдъхновение.  Wink

Позатопли се малко времето и все още се надявам някой да ме зарадва с кокиченца..., моля!  Hug

Малко ме помързява  Blush, но обещавам да направя скоро схемата за нарцисите.

Гледате ли "Черешката на тортата"? Аз следя предаването с голям интерес! Тази седмица масата на Рут Колева много ми хареса - всичко в тон, красиви антични чинии, ведра покривка и едни мънички котенаца-поставки за приборите. Нона Йотова извика аранжор за масата, но някак не ми хареса черната покривка.  Rolling Eyes

Данчика, липсваш!  Hug
Леля Ог, и тя ми липсва много, но знам, че е заета сега и няма възможност да твори маси. Надявам се да мине поне едно здрасти да каже скоро!  Heart Eyes
Има Сми, благодаря ти за комплиментите!   bouquet Виж как познах за въздействието на масата!  Blush Laughing
Герито, чудесно е, че си имаш любим цвят! Много би ми било интересно да видя лилавия ти хол!  Grinning У нас розовото бие на очи, познай защо Laughing, и засенчва всички останали цветове. Laughing
Мама 1+2, да ти кажа, все си мисля за теб като сгъвам салфетките, защото знам, че ти със сигурност ще приложиш идеята!  Hug

Аз отдавна си бях харесала комбинацията на цикламено и оранжево, но все нямаше как да я осъществя. Днес едни мандаринки ми привлякоха вниманието, а розичките от букета поувяхнаха и се превърнаха в розови листенца за допълнение към тях Grinning:

Виж целия пост
# 392
Привет и от мен  Two Hearts Страхотни маси напоследък от всички ви  Party Heart Eyes

Някой ме попита за йероглифите как съм ги написала - ми прерисувах ги, харесах си думите (любов и щастие), отворих си снимки в нета и така  Mr. Green

Ягодке, масата ти с калите ме заплени, но само ден след това показа лебедите... Радвам се, че поне мъничко съм допринесла за това да направиш тази прекрасна маса, за мен е една от най-добрите ти, ако не и най-добрата! А идеята с книгите е страхотна, откъде ти дойде на ум така да сложиш салфетките като книга Hug Между другото, те нарочно ли са с ръбчетата нагоре, така изглеждат все едно са обърнати книгите със страниците надолу. Или не съм ти разбрала замисъла за салфетките конкретно Crazy
Докато пиша, си качила нова масичка - много са весели тези мандаринки с листенцата от роза. Понеже мандаринките са сферични, пък розовите листенца са с друга форма и се получава страхотен контраст не само м/у цветовете, но и м/у формите Heart Eyes

ИмаСми, морквочетата от салфетки и зелените прибори са жестоки  #Crazy Много харесвам и валентинските ти маси, но тази с потничето е върхът! Свещниците зелените са супер и супер се връзват с чиниите, и колието придава романтика, много е хубаво  newsm51

Данчика, масата за гостито е чудесна, харесва ми че свещичките са в цветове, които се съдържат в салфетките, много хубаво си пасват така  Heart Eyes Heart Eyes 2та ти маса пък е много пролетна, с тези зелени чинийки! Еххх, чакаме я всички тая пролет Two Hearts

Герито, лилавите каренца от Джъмбо са супер, салфетките ти също, цялата маса е много стилна, май при следващото ми прибиране в Бг съм в Джъмбо  hahaha   bouquet  bouquet Свещниците ти, както някой спомена, са ЖЕС-ТО-КИ!!!

Аз не съм подреждала маса в истинския смисъл на думата, но понеже онзи ден си уших покривка и снимах, колкото да ви я покажа. Много ми хареса десенът и си взех плата още преди няк. месеца, но чак сега намeрих време да го направя. Kъм покривката направих и салфетки, защото ми остана малко плат, ще се ползват по Великден Grinning Надявам се и на вас да ви навява пролетно настроение зеленичкото от масата и хубав уикенд на всички  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

Ей, Маце, къде се загуби? Ами Apr, Митонелка, Леля Ог? Чакаме ви Simple SmileSimple Smile Grinning Grinning Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 393
Chrissy, страхотни салфетки и покривка! Просто не можах да се сдържа. Simple Smile

Момичета, имам още две аранжировки, които чакат в компютъра да бъдат обработени и показани, но в момента съм на път и ви чета само през телефона. Оправдавам се набързо, че да не решите, че съм се отказала.Simple Smile
Виж целия пост
# 394
chrissy, страхотна пролетно-великденска маса. наистина чудесна покривка  Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Криси, страхотна покривчица си си ушила! А салфетките са невероятни!  Crazy Много ведро, пролетно настроение носи масата ти!  Hug Много се радвам, че са ти харесали салфетките - книга. Така се получиха просто, не успях да измисля как по друг начин да ги сгъна. Simple Smile
Има Сми, чакам масите ти с огромно нетърпение!   bouquet

Една простичка, шарена маса от мен:

Виж целия пост
# 396
Момичета, изпуснах ви!  Hug Не съм влизала във форума от много време, вече нямам време дори да чета  Embarassed  Все обещавам да се поправя, но тези торти направо ме погълнаха. Ходих за няколко дни на Банско, но и там си носих инструменти и тесто за фигурки.
Масите ви са прекрасни!   bouquet
Видях едни много красиви лалета на venie, на zllate романтичната валентинска маса и всички останали вариации на тема “сърца”, на tarlio чудното азиатско сервизче и страхотната торта, изобилната парти маса на ImaSmi (чудесни идеи и изпълнение!), както и двете прекрасни валентински маси (много си харесах една червена кърпа с черна бродерия! Ха, сега видях, че било потник  Mr. Green … много готин!), празничната маса с розовото храстче на Mitonela, вкусотиите на chrissy, разкоооошното лилаво по масите  на GERITО... Поздравления на всички за красотата, която сте сътворили!   bouquet

Данчика, видях ти  разкошната маса с червени рози и сърца!!! Много ми харесаха малките розички в чинийките, ключодържателчето- сърце и свещта! Салфетките с чайничето са разкошни!!! Пази ми по една! Ей, много сърца у вас, голяма романтика! Защо така се бави този човек с пръстена… пробутай му един пръстен пред очите  Mr. Green) Ееее, залепиха ми се очите на салфетките със сините цветя!!!!!! Хич и не гледах масите, само в салфетките и съм влюбена! Искам, моля те  Praynig  И италианската ти афера направо я подминавам, защото още съм в плен на лилаво-сините цветя!

Dina767, голяма красота си сътворила за празника! Много ми харесва как си украсила чашите и тези сърца, наполовина покрити с листенца!
chrissy, ще се повторя, но много обичам добрите идеи и всичко по масата да е подчинено на една тема. Много хубаво хрумване и съм впечатлена от рисуванте салфетки! А тези с пиленцата от последната ти маса са жестоки!

Ягодка, по традиция пак си ми десерт  Laughing  Hug  Масата с лимони и маслини е страхотна! Много хубава идея, а тези разсипани маслини и чаши със салфетки ми създават впечатление за изобилие! Много красиви чинии! Валентинските ти маси също много ми харесват, сребърните сърчица и рози са чудесна идея! (розите си ги докарала страхотно!) Ауу, виждам, че още си си играла с фолиото! Страхотни са и цветето, и пеперудата! Как докара леко лилавия цвят в средата? Уби ме с тези бели кали!!! Ти си просто невероятна! На масата ти с лебедите и липсва само едно нещо – моите сладки във формата на лебед  Laughing  Още не съм си използвала формичката, пазех я за годишнината на наште, която мина тази седмица, но за мой срам, нищо не приготвих и нищо не подредих  Embarassed  Прекрасни лебеди и всичко ти е много красиво и изпипано! Минавам през романтичното розово-зелено (браво на съпружието, че се е сетил!) и се потапям право в картината от следващия колаж! Отново картината е оживяла на масата, страхотна е! Портокаволо-розовата ми изглежда като нарисувана песничка – масата танцува! И отново спокойствие и романтика на последната ти маса! Благодаря ти, беше чудесно пътуване!

Аз за Св. Валентин нищо не направих  Embarassed (ей, голям срам падна днес...). Купих на мъжо една картичка с малко пощенско пликче отпред и вътре сложих листче. Той още преди да го отвори, предположи, че съм написала вътре "Купи яйца!"  hahaha Как да му подредиш маса после?! И цветя даже не ми купи, но аз си подарих едно прекрасно сърчице с пиленце и едно чисто ново лого за тортите. Детето обаче се беше подготвило отлично при баба си - нарисувала сърца, залепила... Иска да ни изненада с маса и аз леко поизнервена и казах, че може да рови в шкафа с аранжировките ми и да подреди каквото намери за добре, защото аз нямам време. За мое учудване беше наредила страхотна маса. Не мога да не я споделя с вас, въпреки че снимах на тъмно и станаха едни много отровни цветове от светкавицата и лампата, но все пак се вижда колко се е постарало детето:



До скоро, момичета!
Виж целия пост
# 397
Здравейте момичета... Peace
Всеки път разглеждам с интерес вашите творения,браво...  bouquet
Вчера беше ден за прошка,прощавайте ако има нещо... Hug

За да ви покажа,че все пак слагам нещо на масата  Joy/но не я украсявам като вас,защото нямам време/,ще ви покажа две снимчици...от вчера... Embarassed



Сега се връщам да ви разглеждам отново красотите... Peace
Виж целия пост
# 398
  Привет дами, Hug
Ягодка и аз гледам "Чеершката на тортата" даже писах в темичката им. Аз бях за Мага, най вкусно ми се стори неговото меню.
леле мале колко неща си публикувала, кое е от кое по интеерсно, фаворит обаче ми е розаво-портокаловата маса, грабна ме и я гледам вече 10 пъти Grinning Последната също ми е симпатична, много ти се кефя на различните подложи, ще взема и аз да си купя, малко настроение да вкарам и в нас Mr. Green  Съпруга ти е подарил много красив букет, много е  романтичен след толкова години сеемен живот все още не е забравил, че ние жените се радваме на такива мили жестове Flowers Bouquet Масата с книгите е също възхитителна и обичайно креативна, в предвид твите неочаквано добри идеи не ме изненадваш, понеже не показваш това си качество за първи път, възхищавам се на творческите ти умения и иновативността ти, на нас ни остава да те коприраме Joy Heart Eyes
леляОг се появи след толкова "мрънкания" от наша страна, сладура Алекс е достоен твои последовател, детето попива от красотите които сътворяваш, Уви на последък все по рядко и по рядко Mr. Green      bouquet
merydit е не не мога да повярвам, че си ни обърнала внимание  Laughing хиих Радвам се да те видя отново сред нас, дори в забързаното си ежедневие подреждаш масата красиво и привлекателно    bouquet
сhrissy много ми се ще скоро да си купя и аз машина и да си шия такива красоти като твоите, спира ме само факта, че до сега ен съм шила никога на машина и не зная дали ще се справя, да не да купя машината и да си стои като паметник Mr. Green Много красиви покривки си шиееш и десените са невероятни! Вчера разглеждах покривки, една хубава голяма е около 40 лева #2gunfire Салфетките са също в тон и настроението ми става все по пролетно    bouquet
Аз нещо много на бързо направих, че Ягодка много ме кори, че рядко поствам Hug Simple Smile пролетта е вече и в нас dance имам идеи за Баба Марта даже подгитвям картички с мартенички за гостите ми Grinning

Виж целия пост
# 399
Днес като се събудих и първото нещо което направих беше да излезна на балкона  Nature Snowman беше побеляло Grinning и аз се усмихнах Laughing после мъжо ми ме заведе на кино и то не какаво  да е, а на Бългаски филм, казава се “Аве” (2011), реж. Константин Божанов много ме изкефи и съм Happy  Heart Eyes
масата ми не е много зимна, ама Март се задава и аз разчупвам ледовете и правя плавни преходи
Виж целия пост
# 400
Здравейте и от мен   bouquet

изпуснах ви няколко седмици, а вие сте сложили невероятни неща!Ще си призная,че ще копирам някои от тях...не ми се сърдете:)

Определено идващата пролет носи много идеи!

Сега нещо семпло от мен..т.е. от моята свеки:)





Виж целия пост
# 401
Дзак Mr. Green, помните ли ме още...?

Идвам да се обадя само hahaha



До по-късно, че не ми е сега времето!
Виж целия пост
# 402
Баба Марта бързала( малко пребързала) и мартенички вързала...

Аз пак тук че не знам как ще съм с времето следващите дни и да не кажете че връзвам само тенекии Embarassed

Виж целия пост
# 403
Matze страхотна Бабомартенска аранжировка Hug радвам се, че отново триумфира при нас Heart Eyes
Честита Баба Марта, пожелавам ви здраве и щастие!  lovekiss

Виж целия пост
# 404
Привет, привееет!  Flutter

ИмаСми, Ягодке, Лельо Ог - благодаря на всички ви за комплиментите за покривката, радвам се, че ви хареса  Grinning Салфетките ми ги донесе моят приятел, заедно с още 2 пролетни пакета, тях ги пазя за по-нататъшни маси Simple Smile)) Казах му да ми вземе някакви салфетки и той ми донесе 3 страхотни пакета с пролетни мотиви  baby_neutral Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Ягодке, шарената маса е много хубава и ми се струва, че кантът на чиниите е в същия лилав нюанс като две от подложките. Така ли е или само на снимката така изглежда Simple Smile Ама много са хубави тези чинии и имат леко зимна нотка, тъкмо за отиващата си зима  Sunglasses Пък камъните, заедно със свещите придават много романтична атмосфера  txtloves

Лельо Ог, браво на малката принцеска, страхотно се е справила, ама то и с такава майка, как иначе да бъде  Wink Много ме разсмя с "Купи яйца", страшно чувство за хумор има твоят мъж  Joy Виждам, че имате и цвете на Валентинската маса, и чаши за шампанско (нали не бъркам), детето много романтично е подредило Simple Smile Heart

Меридит, какви са тези вкуснотийки, дето ги слагаш на масите, а?  Hug Може ли по 1-2 лъжички от всичко   food002 eat eat eat eat

Данчика, много хубаво се връзват салфетките с лалетата, а самите лалета са много нежни. И покривката ми харесва, много спокойствие ми лъха на мен лично от тази маса   bouquet Аууу, какви подложки на другата маса, точно като салфетките!!!  Shocked Shocked Shocked Как ги намери така добре да се съчетават  Heart Eyes Първомартенската ти маса е много сладка - сега чак виждам, че и аз съм ползвала 2 вида (бели и червени) салфетки за моята  Crazy А пък за шиенето - аз си взех мапина на старо, за д видя дали въобще ще шия с нея, честно казано, доста време си иска (поне за начинаещи) и ако го нямаш, ще е трудно. Забавно е обаче като видиш как нещо готово излиза изпод ръцете ти и после си украсиш с него.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Вени, букетчето е прекрасно и покривката също. А снимките са много интересни - фокусирано е точно и само в средата - има ли някаква обработка после? Сигурно не са снимани и с апаратче-сапунерка, де Wink

Мацеееее, ти се завърна!!!  Hug Има тооооооооолкова много шоколад на твоята маса, че съм готова пеша да се придвижвам до вас и да си открадна 5-6-8-10 бонбона  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ето и от мен нещо, докато още не е минал 1ви март  Laughing Laughing :



Честита Баба Марта!!!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия