Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 282
  • 953
# 195
Да беше дал и отговорите а!?!? Thinking

Да беше благодарила за условията и да се хванеш да решиш няколко задачи за деветгодишни деца, а?!?!
Много ултимативно звучи поста ти...
Виж целия пост
# 196
Заповядай:

http://forum.setcombg.com/SMG_2711_1.jpg
http://forum.setcombg.com/SMG_2711_2.jpg


Какво са направили... не знам, задачите са подвеждащо лесни, може би идеята е да вдъхнат самочувствие на децата.

Благодаря за задачите!
Иначе и миналата година първият пробен тест не беше труден, имаше доста деца с по 10 точки на задачите за описване, но при следващите вече не беше така, както е споделила и Фран!
Виж целия пост
# 197
Приблизително в какъв срок излизат резултатите от пробните изпити за всички класове и публикуват ли ги на страницата на СМГ, или само на списъци във фоайето може да ги видим?
Виж целия пост
# 198
Приблизително в какъв срок излизат резултатите от пробните изпити за всички класове и публикуват ли ги на страницата на СМГ, или само на списъци във фоайето може да ги видим?


Миналата година резултатите излизаха в петък и ги публикуваха на сайта, освен че ги разлепваха на списъци във фоайето.
Виж целия пост
# 199
Някоя от майките с опит може ли да сподели какво представлява родителската среща в последния час на първия модул при Елза Тодорова?
Виж целия пост
# 200
Да беше дал и отговорите а!?!? Thinking

Да беше благодарила за условията и да се хванеш да решиш няколко задачи за деветгодишни деца, а?!?!
Много ултимативно звучи поста ти...
Благодаря за задачите. По-скоро се опитах шеговито да поискам отговорите за да ги сравня с тези на детето, ако все пак ги имате - просто не намерих време да ги решавам. Иначе за ултиматумите има !!!!!!  а !?!?! е въпрос с плаха надежда  че няма да те откажат или да те сръфат.
Виж целия пост
# 201
Някоя от майките с опит може ли да сподели какво представлява родителската среща в последния час на първия модул при Елза Тодорова?
Не си спомням да сме имали родителска среща в края на първи модул. Явно е новост.
Виж целия пост
# 202
Да и ние сме при Елза Тодорова и родителската среща е за събота .Само че тогава е и състезанието Иван Салабашев и няма да ходим на курсове  newsm78. Чудех се какво да направя и реших ,че ще е по-удачно да и звънна по телефона.И двете предстоящи състезания ще ни попречат да отидем на курсовете в събота сутрин.
Виж целия пост
# 203
И аз днес ходих до СМГ и взех отговорите и точкуването на задачите от пробния изпит за 3 и 4 клас.

Ето линк за 3-ти клас : http://dox.bg/files/dw?a=34c211cbb2

Ето линк за 4-ти клас: http://dox.bg/files/dw?a=74cfa7efa9

Виж целия пост
# 204
Дали са обявени вече резултатите от пробният изпит в СМГ?
Виж целия пост
# 205
Не,но всички чакаме резултатите в петък!
Виж целия пост
# 206
И ние май ще пропуснем курса в събота заради Иван Салабашев. Все си мислех, че много деца ще участват и е по-добре да сменят курса в неделя, а то само мойто ще ходи. Велинов каза, че никой не му се е обадил за състезание, само ние. А родителската среща е за да кажат как са се представили децата през първия модул.
Виж целия пост
# 207
Не ми се искаше да пропусна точно първата родителска среща ,но няма как.
Виж целия пост
# 208
Момичета, ще има ли курс на 17.12 при Стоянов трети клас?
Виж целия пост
# 209
...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия