Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 281
  • 953
# 210
Момичета, ще има ли курс на 17.12 при Стоянов трети клас?
Не знам за 3-ти клас, но 4-токласниците ще имат утре. Отучването беше заради 24 декември.
Виж целия пост
# 211
Третокласниците при Елза Тодорова също ще имат курс утре.
Синът ми беше болен миналата събота и неделя. Може ли някой да ми каже какви са домашните за утре. Предварително благодаря на тези, които ще ми помогнат.
Виж целия пост
# 212
Третокласниците при Елза Тодорова също ще имат курс утре.
Синът ми беше болен миналата събота и неделя. Може ли някой да ми каже какви са домашните за утре. Предварително благодаря на тези, които ще ми помогнат.
Мога да ти кажа ,но чак довечера като се прибера от работа.
Виж целия пост
# 213
Мога да ти кажа ,но чак довечера като се прибера от работа.
Благодаря. Все пак и довечера ще свърши някаква работа.
Виж целия пост
# 214
И сина ми е разбрал, че няма да имат утре, но едно негово приятелче и в СМГ казват, че курсове ще си има.Освен да звънна на Стоянов, за да не се разкарваме излишно.
Виж целия пост
# 215
Утре си има редовен курс при Стоянов /звъннах му/
Виж целия пост
# 216
Третокласниците при Елза Тодорова също ще имат курс утре.
Синът ми беше болен миналата събота и неделя. Може ли някой да ми каже какви са домашните за утре. Предварително благодаря на тези, които ще ми помогнат.

Диктувала е задача:
- Намерете всички възможни правоъгълници с обиколка 18 см.
-намерете правоъгълник с най-голямо лице

стр.20/4, 5, 6, 7, 8, 10 задачи от тетрадката

стр.70/6, 8 задачи от читанката
Виж целия пост
# 217
Много благодаря на migitobouquet
Виж целия пост
# 218
Да напомня утре сутрин има курс от 8ч при Елза Тодорова.
Виж целия пост
# 219
Някой може ли да ми каже какво са учили в неделя при Елза Тодорова и какво е домашното. Много благодаря!
Виж целия пост
# 220
Някой може ли да ми каже какво са учили в неделя при Елза Тодорова и какво е домашното. Много благодаря!
Учили са "Намиране на число, скрито зад буква" Няколко задачи са решили в час, всички останали от читанката и от тетрадката им бяха за домашно, доколкото видях. Така че, за по-сигурно ги решете всичките   Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Някой може ли да ми каже какво са учили в неделя при Елза Тодорова и какво е домашното. Много благодаря!
Учили са "Намиране на число, скрито зад буква" Няколко задачи са решили в час, всички останали от читанката и от тетрадката им бяха за домашно, доколкото видях. Така че, за по-сигурно ги решете всичките   Simple Smile
Благодаря!!
Виж целия пост
# 222
Много моля някой да напише, какво са взели вчера при Стоянов - 3-ти клас. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 223
мими.ива при Стоянов са взели Аритметични главоблъсканици.Решили са на 28-29 стр от жълтата читанка всички 1-12 задачи.За домашно - само пререшаване на задачите.
Виж целия пост
# 224
И от зелената читанка на стр.129 задача 3.Това е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия