Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 278
  • 953
# 270
 Sad още една грешна задача
Виж целия пост
# 271
И при моя е грешна, той дори е получил нещо от рода на три хиляди и нещо.
Виж целия пост
# 272
Точно за 20-та задача си мисля сега и се опитвам да си спомяна условието.
И ако числата са 0,1,2,3,4,5,6,7 спорде мен отговора е 247, т.е. 4012 - 3765

Да, 247 е най-малката разлика.
Виж целия пост
# 273
Вайда, ако успееш довечера ще бъде чудесно, много благодаря   bouquet

Ами... съжалявам, аз няма да мога да ги снимам и кача.
Хлапето беше с 39 градуса и едвам се замъкна на пробния изпит.
Освен, че на повечето задачи не е мислил и е писал глупости, което е напълно нормално за състоянието му, е омазал и омачкал зверски листата с условията - не приличаха на нищо и ги изхвърлих вчера.
А като за капак на всичко, не успя да отиде и на курсовете по програмиране, на които толкова държеше Sad Сега, я ни пуснат от следващата неделя, я не.
Изобщо не се притеснявай за курса по програмиране. Моят също не успя да отиде. Имай предвид, че ще качат урока на сайта и ще можете да си го научите в домашна обстановка. И няма начин да не ви пуснат другия път - курсът е свободен за деца, които имат желание и хъс да се учат програмират, независимо дали присъстват на място или учат вкъщи Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Приятно решаване на задачите за 4 клас от пробния на 04.03. Simple Smile
http://www.mediafire.com/?fc9z9823hmbkgqc
Виж целия пост
# 275
Приятно решаване на задачите за 4 клас от пробния на 04.03. Simple Smile
http://www.mediafire.com/?fc9z9823hmbkgqc


Благодарности.
Виж целия пост
# 276
Момичета, след като Master а дала задачите, аз няма смисъл да ги пращам ( ако все пак решите, ще ги пратя, няма проблем ).
Довечера ще погледна и текстовите задачи и ако имам някакви въпроси ще си ги задам тук  Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Приятно решаване на задачите за 4 клас от пробния на 04.03. Simple Smile
http://www.mediafire.com/?fc9z9823hmbkgqc

Благодарности и от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Моля за отговорите на задачите от пробния изпит за 3 клас. Предварително благодаря !
Виж целия пост
# 279
Master, не мога да сваля задачите. Казва, че файлът е премахнат.
Моля, някой да качи някъде задачите за 4-ти клас.
  bouquet
Виж целия пост
# 280
Ето задачите, качени от Master:
http://sunnycomputers.biz/Proben.rar
Виж целия пост
# 281
Хм, няма коментари за пробния изпит от вчера?
Как разбирате, че трябва да се залепят двете снимки от последната задача за 4-ти клас на правоъгълно картонче? Една до друга, без разстояние между тях на едно общо картонче, всяка на отделно, с разстояние между тях... Леко ми е неясна тази задача.
Какви са отговорите ви на а, б и в подточка от нея?

Според мен снимките са залепени на 2 отделни картончета.
На б) би трябвало отговора да е 32 квадратчета
в) 120 см.
Не гарантирам за точност, току що го сметнах набързо.
Ако може още някой да се включи....
Виж целия пост
# 282
Според мен снимките са залепени на 2 отделни картончета.
На б) би трябвало отговора да е 32 квадратчета
в) 120 см.
Не гарантирам за точност, току що го сметнах набързо.
Ако може още някой да се включи....

Според детето - също са на 2 картончета. Друг е въпроса, че и с две отделни е омазал яко нещата на тази относителн лесна задача.
Според мен - картончето може да е едно, може да са две. Оттам - не е дадено необходимо отстояние на едната снимка от другата, значи... приемаме, че са долепени.
Оттам - ако са по хоризонтала, подложката трябва да е с размери 30х12, а ако са по вертикала - 24х18.
Абе... неясна задача. Може би нарочно - има 3-4 възможности за решение... искат се възможно най-много варианти.
Виж целия пост
# 283
Най-мразя, когато трябва да се прави литературен разбор на някоя задача, но: "... като оставила ивици с ширина 3 см за рамки" в множествено число. Значи картончетата с отстъпите за рамки трябва да са две. Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Могат ли някъде да се видят задачите за трети клас от вчерашния пробен изпит?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия