Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 275
  • 953
# 750
  bouquet

Благодаря за инфото. Бяхте ми много полезни. Записани сме. Надявам се изборът да е добър   bouquet.
Виж целия пост
# 751
Детето ми беше при Елза Тодорова и съм изключително доволна.
Виж целия пост
# 752
Има ли някой с желание за курс по математика за 5-ти клас? При Иван Симеонов?
Виж целия пост
# 753
Ima, zapisahme se veche  Laughing
Виж целия пост
# 754
И ние сме там.

Виж целия пост
# 755
Моят въпрос е дали има някой, който иска да бъде там, но още не се е записал?
Виж целия пост
# 756
Има ли някой с желание за курс по математика за 5-ти клас? При Иван Симеонов?
.. да .. ние  Grinning
Виж целия пост
# 757
Az i ti вчера ти писах на лични, че ние също бихме искали да ходим на курс при Иван Симеонов.
Моля за извинение ако е било нетактично от моя страна като съмсем новорегистриран потребител Embarassed
Виж целия пост
# 758
Az i ti вчера ти писах на лични, че ние също бихме искали да ходим на курс при Иван Симеонов.
Моля за извинение ако е било нетактично от моя страна като съмсем новорегистриран потребител Embarassed
Споко! Няма проблем, просто са ми много нещата...
Доста ми е световъртежно, а и имам доста лични, ще пиша по-късно...
Виж целия пост
# 759
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 760
Има ли някой с желание за курс по математика за 5-ти клас? При Иван Симеонов?
И ние! bowuu
Виж целия пост
# 761
Здравейте,
Някой има ли вече представа кой ще поеме децата, записани в курсовете на Антони Стоянов наесен?
Виж целия пост
# 762
Да не би да е напуснал?
Виж целия пост
# 763
Да не би да е напуснал?
Не.
Избран е за Директор и не може да води курсове вече.
Виж целия пост
# 764
Е, това е хубава новина. Радвам се, че е получил признание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия