Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 279
  • 953
# 810
Моята дъщеря е в групата на Илияна Цветкова-4 клас, излезе  много щаслива.Не е усетила никаква умора. Възхитена от учителката, цял ден разказваше  и вече брои дните до следващата събота. Hug Praynig

Виж целия пост
# 811
Със сина ми /третокласник/ много харесахме Г-н Златилов.  Peace Бях останала с впечатление, че трябва да очакваме академично и праволинейно преподаване само. Но е било забавно. Имало е и майтапи, и виц. Дано прекрасните ни впечатления се запазят и занапред.
Виж целия пост
# 812
6-ти клас - Ал.Александров. Много делово, леко суховато даже. Няма грам майтап или разсейване. Синчето е леко разочаровано в това отношение, защото всички учители, при които е бил до сега, са били много слънчеви. НО... обяснявал много добре, научил е нови хитринки за решаване още от първия час и каза, че курса тази година също ще му е от голяма полза. Даде голямо домашно, което с готовност беше решено още същия ден. Надявам се изборът ни да е бил правилен.
Виж целия пост
# 813
Моята дъщеря и тя е при Александров, 6-ти клас. Също е много доволна от начина, по който обяснява. Изглеждал естествен и трезвомислещ човек според мъжа ми (от кратката родителска среща). Дано им помогне за добрата подготовка за догодина. Много съм обнадеждена засега Simple Smile Целта му била именно подготовка за матурите.
Виж целия пост
# 814
 Големият ми син ходеше в 6 кл. на курсове при Александров. Наистина добре си върши работата човекът, бъдете спокойни  Hug.
Виж целия пост
# 815
В 6 и 7 кл. дъщеря ми беше на курсове при Александров и Поплименова (БЕЛ). Резултатът е отличен!!!
Виж целия пост
# 816
И аз да се запиша - 3 клас при Елза Тодорова

Мислех че тази година ще започне нова темичка
Виж целия пост
# 817
Здравейте,
Имам питане. Тази година на 17.11. ще се проведе СМТ от 10,30, а курсът при Златилов ще бъде изтеглен от 12,30 т.е. говорим за 4 часа нон стоп напрежение. Тези, които сте минали по този път - децата издържат ли на подобно натоварване? Ние сме за първа година на курс и не мога да преценя как да постъпя т.е. дали да не си тръгнем след турнира? Опитът ви ще ми бъде полезен. Говоря за трети клас.
Виж целия пост
# 818
Издържат, не се притеснявай. Нашите състезания миналата година бяха все след курса, който започваше в 8. Това е даже още по- напрягащо. Пък за Коледното и Великденското и до друго училище трябваше да търчим.
Виж целия пост
# 819
Издържат, не се притеснявай. Нашите състезания миналата година бяха все след курса, който започваше в 8. Това е даже още по- напрягащо. Пък за Коледното и Великденското и до друго училище трябваше да търчим.
Да, определено вариантът със състезание след курс е по-лош.
Благодаря за информацията.   bouquet
За КМС и ВМС при нас няма да стои въпросът, защото там ще се наложи да избира. Курсът ни е от 10,30, а заради тях няма да го преместят.
Виж целия пост
# 820
Здравейте,
Имам питане. Тази година на 17.11. ще се проведе СМТ от 10,30, а курсът при Златилов ще бъде изтеглен от 12,30 т.е. говорим за 4 часа нон стоп напрежение. Тези, които сте минали по този път - децата издържат ли на подобно натоварване? Ние сме за първа година на курс и не мога да преценя как да постъпя т.е. дали да не си тръгнем след турнира? Опитът ви ще ми бъде полезен. Говоря за трети клас.

Привет! Аз винаги съм спестявала на децата напрежението (да го наречем така) да ходят и на курс и на състезание. Т.е. ходеха само на състезание, след което празнувахме на пицария или в парка, независимо от очаквания резултат  Laughing
Виж целия пост
# 821
Здравейте,
Имам питане. Тази година на 17.11. ще се проведе СМТ от 10,30, а курсът при Златилов ще бъде изтеглен от 12,30 т.е. говорим за 4 часа нон стоп напрежение. Тези, които сте минали по този път - децата издържат ли на подобно натоварване? Ние сме за първа година на курс и не мога да преценя как да постъпя т.е. дали да не си тръгнем след турнира? Опитът ви ще ми бъде полезен. Говоря за трети клас.

Привет! Аз винаги съм спестявала на децата напрежението (да го наречем така) да ходят и на курс и на състезание. Т.е. ходеха само на състезание, след което празнувахме на пицария или в парка, независимо от очаквания резултат  Laughing
Това също е добър подход. Ще го обмислим и него.  Peace
Виж целия пост
# 822
Кога свършва първият ,модул и дали е възможно при преминаване във втори модул да бъде променен часът на курса?
За първа година записах синът ми и малко в последният момент и сега се притеснявам, че с това ранно ставане в събота ще намрази математиката Sad
Виж целия пост
# 823
 По мои изчисления 1 модул свършва в началото на декември. Според мен няма проблеми за 2 модул детето да бъде преместено в друг час или при друг преподавател, но трябва да има свободни места в избраната група.
 Колкото до намразването на математиката - няма как да стане , ако детето ходи на курсовете по собствено желание. За пример ще дам моят третокласник. М.г. се беше записал в училище към програма УСПЕХ в компютърен клуб. Всяка събота от 8.30 до 12.30 часа беше там, и никога не е имало момент, в който да не иска да отиде.
 
Виж целия пост
# 824
Моето е свикнало да мрънка -спи ми се, събота било за почивка, нямали междучасие , било цели два астрономически часа и т.н., но като започне да решава задачи се увлича.
Ali_sun Благодаря за вниманието! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия