Предложения за странни, необичайни и интересни имена - част 3

  • 43 370
  • 733
# 330
Аз от всички тук само с Еовин съм се виждала наживо и само за нейната истинност мога да гарантирам. На Роис и Мимина съм виждала профилите във Фейсбук и също ми изглеждат 100% достоверни. От там нататък всичко е въпрос на интуиция.

Еее, никога не съм имала подобни терзания.
Все си мисля, че пиша с хора реални и съществуващи.
Дали винаги пишат истински неща е друг въпрос. Ама то се разбира в един момент.
Аз по-реална няма как да бъда. Дори имам профил във Фейсбук Laughing, 100% достоверен Wink.

Странни ми се виждат хора като Венета. Що за идиотщина да изживяваш фантазиите си и да плетеш интриги от уж реалния си живот.


Ох, аз понеже чета и в ДиС, та там често се появяват пързалки, съм по-мнителна. Но въпреки това също вярвам, до един определен момент. Елора е права, въпрос на интуиция. Аз също не искам да обвинявам никого, съжалявам ако се е получило така. Но някои факти бяха потвърдени. Не, че е кой знае каква драма, че някой е решил да се шегува с нас, но сякаш сега подхождам доста по-предпазливо към темите тук. Предполагам и това ще отмине. Аз не съм се виждала с никой от нашия подфорум. Но нямам съмнение за никой от редовно пишещите тук. Нереалните герои в 99% от случаите са новорегистрирани. Затова и първоначално не схванах намека за темата, в която стават ясни разни неща.
Виж целия пост
# 331
Цитат
Но нямам съмнение за никой от редовно пишещите тук. Нереалните герои в 99% от случаите са новорегистрирани.

Е, тя aniese беше от редовно пишещите, поне на мен ми беше сред 10-те ника, които най-напред ще ми дойдат на ум, като си кажа "Имена".
Нямах почти никакви съмнения, че Венета е една от "нас".
В интерес на истината, аз много я харесвах... не знам дали трябва да е в минало време. Има отличаващо се чувство за хумор, смяла съм се с глас на нейни мнения. aniese, не Венета.
Сега си мисля за една потребителка, дето се оказа, че истинското й име било Каролина. Ник не помня. И тя беше измислена, според мен. Както и една друга с дъщеря Радинела. Тя пък беше прекалено очевидно фалшива, но не дразнеща.
Сигурно е имало и много други. Ще се окаже, че половината форум е бил от кукли на конци. Някой ни е правил безплатно развлечение  Laughing
Виж целия пост
# 332
Елора, а Акула Сомова, с дъщерите Жулиета и Радоя нещо си?
Виж целия пост
# 333
Цитат
Но нямам съмнение за никой от редовно пишещите тук. Нереалните герои в 99% от случаите са новорегистрирани.

Е, тя aniese беше от редовно пишещите, поне на мен ми беше сред 10-те ника, които най-напред ще ми дойдат на ум, като си кажа "Имена".
Нямах почти никакви съмнения, че Венета е една от "нас".
В интерес на истината, аз много я харесвах... не знам дали трябва да е в минало време. Има отличаващо се чувство за хумор, смяла съм се с глас на нейни мнения. aniese, не Венета.
Сега си мисля за една потребителка, дето се оказа, че истинското й име било Каролина. Ник не помня. И тя беше измислена, според мен. Както и една друга с дъщеря Радинела. Тя пък беше прекалено очевидно фалшива, но не дразнеща.
Сигурно е имало и много други. Ще се окаже, че половината форум е бил от кукли на конци. Някой ни е правил безплатно развлечение  Laughing
Да де, беше от редовните, затова и се изненадах Laughing, защото обикновено пързалките се пускат от новорегистрирани. За тази Каролина, не се сещам хич. Но знае ли човек, понякога срещаме доста странни хора, не е задължително всички да са измислени герои. Не знам, обърквам се вече Laughing Коригирах се, не съм мислела за същата Радинела май.Laughing
Виж целия пост
# 334
На леля й. Акула Сомова не ми се е натрапвала на полезрението. Знам, че имаше такава, но нищо повече.
Но съм сигурна, че фалшивите са десетки. И продължават да се регистрират.
Виж целия пост
# 335
На леля й. Акула Сомова не ми се е натрапвала на полезрението. Знам, че имаше такава, но нищо повече.
Но съм сигурна, че фалшивите са десетки. И продължават да се регистрират.

За този подфорум ли говориш?
Виж целия пост
# 336
За десетките - да.
За тези, които и сега се регистрират - последните, които засякох не написаха нищо тук. Само се разходиха из всички по-активни напоследък теми в другите подфоруми.
Някои от профилите не се ползват много месеци, след което се смени ника и се започне активно участие някъде, но виждаш, че потребителят е регистриран миналата година и има примерно 100 мнения и не ти е в графа "супер подозрителен".
Виж целия пост
# 337
За десетките - да.
За тези, които и сега се регистрират - последните, които засякох не написаха нищо тук. Само се разходиха из всички по-активни напоследък теми в другите подфоруми.
Някои от профилите не се ползват много месеци, след което се смени ника и се започне активно участие някъде, но виждаш, че потребителят е регистриран миналата година и има примерно 100 мнения и не ти е в графа "супер подозрителен".
Е, ти си била голям детектив Laughing! Аз също дълго време бях спряла да пиша във форума и четях рядко, но ми дойде желанието преди година някъде и от тогава съм си редовна. Може би, затова не би ми направило впечатление подобно нещо..
Виж целия пост
# 338
Не вярвам, че А.... е Венета, и не е.
Помислете, за какво й е, да пуска тук пързалки?

Мария - Дарена все по - често го срещам.
Виж целия пост
# 339
Аз затова казах, че е само предположение. Ако трябва да го докажа в съда, няма да мога  Laughing
Виж целия пост
# 340
Аз затова казах, че е само предположение. Ако трябва да го докажа в съда, няма да мога  Laughing
О, не се подценявай Laughing! С тези детективски способности ще достигнеш до истината Laughing. Направо се почувствах някак глуповата и наивна Laughing.
А за Мария - Дарена за пръв път го чувам. Дарена обаче определено придоби популярност в последно време.
Виж целия пост
# 341
На леля й. Акула Сомова не ми се е натрапвала на полезрението. Знам, че имаше такава, но нищо повече.
Но съм сигурна, че фалшивите са десетки. И продължават да се регистрират.

За този подфорум ли говориш?

Да.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=237792

Елора, а помниш ли онази, която сама се отказа? Всъщност тя беше точно майката на Радинела, майки била уж май актриса, известен глас, дублиращ филми...В една тема в Клюкарника нещо й говореха за възпитанието на дъщеря й, имаше някаква драма и после четох, че е писала в темата за въпроси към модераторите, че се отказва.
Виж целия пост
# 342
Не помня защо се е отказала, но от самото начало ми приличаше на много фалшива, просто беше забавна. Разказваше супер небивалици, всяка история звучеше като измислена с много въображение и чувство за хумор. Точно тя най-много ми напомня на aniese от всички потребителки, които съм чела.
Странно, че съм запомнила името Радинела, но не и ника й.

Извинявам се, че толкова много спамя по тази тема. Ще се радвам и хората на друго мнение да вземат отношение, ако искат.
Виж целия пост
# 343
Да, аз също не помня ника, помня Радинела- дъщеря й и дълго време мислех, че тя и aniese са едно и също лице. Към днешна дата вече съм убедена. Simple Smile
Виж целия пост
# 344
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=541659.msg17014387#msg17014387
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия