
Болничка съм обаче и не съм сигурна дали ще мога да ги изиграя днес... може би утре. Ще ти пиша съобщение и там. 
Siesta, на 21-во ниво.
Обаче ще ги приемам, когато успея, защото... справка малко по-нагоре.


от Valka malka,помагайте моля 
?
...
Дадох си всички диаманти и накрая само роклята в един цвят ми се паднаха обивки и рокля (черни обувки и розова рокля) и чантата в 2 цвята ...Умрях...Поне да го бях събрала целия тоалет макар и в различни цветове...а то....
Вече за 2 ри път писах на администраторите да направят една груба статистика кой колко диаманта праща, и да правят някви отстъпки или по-лесно да събираме тоалетите и глупостите с диаманти,по този начин ще ни и подстрахават да купуаваме повече и повече...БЯСНА СЪМ!!!

Препоръчани теми