Lady popular 6

  • 57 777
  • 769
# 465
Някой знае ли, след колко време ако не влизаш в играта, ще ти изтрият лейдито?
Виж целия пост
# 466
Здравеййте!Според целите на първа страница на следващото ниво ще имам да събирам 1500 дуела а аз имам само 1200 и няколко така че ви моля да ми помогнете отсега ! Embarassed Hug  bouquet
Лейди Venetia на 25 ниво.
Виж целия пост
# 467
izabelatka_00, ако искаш пращай покани за дуели на мен Juliiane ford , 20-то ниво. По принцип не отказвам покани за женски дуели на никого, освен ако не са за пари, но не влизам всеки ден в играта, така че не ги приемам веднага.
Виж целия пост
# 468
някой купувал ли си е диаманти чрез EasyPay?Колкото пъти вляза там кода все е различен нормално ли е,да не е някоя измама?
Виж целия пост
# 469
мога да помагам с дуели имам лейди на 7-мо ниво "adi_972"  и на 18 ниво "adi_97" помагам само пишете че сте от форума

Pure 'Freshness', ще ти пратя женски дуели (на лейдито на 7-мо ниво). Отдавна се опитвам да събера за следващи нива, благодаря ти, че си писала.   bouquet Болничка съм обаче и не съм сигурна дали ще мога да ги изиграя днес... може би утре. Ще ти пиша съобщение и там.  Simple Smile

И аз помагам с дуели, но повечето тук вече го знаете.  Simple Smile Siesta, на 21-во ниво.
izabelatka_00, щом си на 25, пращай ми смело, повечето момичета са на по-високи нива като че ли.  Hug Обаче ще ги приемам, когато успея, защото... справка малко по-нагоре. Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Здравейте момичета! Ето целите на 71 ниво:
 1. Спечели най-малко 15 000 дуела на модния подиум.
 2. Направи си 4 пъти операция на очите на това ниво.
 3. Посетете фитнеса най-малко 25 пъти на това ниво.
 
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 471
някой купувал ли си е диаманти чрез Easy Pay?Колкото пъти вляза там кода все е различен нормално ли е,да не е някоя измама?
Аз съм купувала, напълно нормално си е. И на мен всеки път ми е различен кода, но пък винаги съм си получавала диамантите Simple Smile
И да ви помоля момичета за малко помощ и аз, че ми трябват около 4-500 дуела Simple Smile
който има нужда да праща и на мен
Виж целия пост
# 472
пращам покани за дуели Peace от Valka malka,помагайте моля Hug
дава ми ,че лейди Venetia е наказана newsm78 ?
аааааа защо така пише не мога да разбера ,това бъг ли е някакъв  лейди Siesta е наказана,какво е това?
Виж целия пост
# 473
Пращайте и на мен ivontistyle - 38 ниво,
и на мен ми трябват около 800 дуела,
много ми е тъпо вече с тези дуели.
Виж целия пост
# 474
Има ли сайт,който да помага за решаване на игрите пр.пъзела,ханойските кули и судокуто
Виж целия пост
# 475
Има ли сайт,................... судокуто

http://sudoku.fun.bg/sudoku_solver.php
Виж целия пост
# 476
Здравейте момичета,приемате ли нови попълнения? Grinning
Моята кукла се казва dijon84  и съм на 36 ниво,ще се радвам ако мога да помагам на мацките на по-горните нива ,а също така и на мен да ми помагат
Виж целия пост
# 477
Да ви се оплача - бясна съм!Направо  #Cussing out ...
За 14 февруари имаше промоция 30% на диамантите...та закупих си аз няколко пакета и ми станаха 900 и нещо,почти 1000 диаманта. Одеве получих съобщение,че се предлага новия тоалет (2-рия от месеца на модата ли какво беше Лондон, Ню Йорк...) в мистериозния бутик и какво?! #Crazy Дадох си всички диаманти и накрая само роклята в един цвят ми се паднаха обивки и рокля (черни обувки и розова рокля) и чантата в 2 цвята ...Умрях...Поне да го бях събрала целия тоалет макар и в различни цветове...а то.... #Cussing out Вече за 2 ри път писах на администраторите да направят една груба статистика кой колко диаманта праща, и да правят някви отстъпки или по-лесно да събираме тоалетите и глупостите с диаманти,по този начин ще ни и подстрахават да купуаваме повече и повече...БЯСНА СЪМ!!!
Ще ми се ако има някое лейди, което да пазарува диаманти през Изи Пей да ми купи а аз да й преведа парите по банков път или чрез Еконт,Спийди.Че с тия смс ми е голяма набутвация,а така ако някоя лейди склони да ми направи услугата, печеля повече диаманти отколкото с смс за същите пари.Знам,че едвали някой ще се навие, но пак казвам сериозна съм и ще си платя,защото не обичам да съм длъжник никуму макар и за 10лв.Така че...ако склония някоя от вас да ми пише тук на ЛС.
Виж целия пост
# 478
Здравейте! За първи път пиша в тази тема. Лейдито ми се казва Dili4 и съм на 33 ниво. Трябват ми още 240 дуела за следващото ниво. Може ли някой да ми помогне с тях?
Виж целия пост
# 479
Здравейте лейдитааа Hug
Тъй като все още получавам ЛС за лейдото, искам да кажа че вече е дадено на Лолита. Grinning
Успех на всички. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия