Lady popular 6

  • 57 777
  • 769
# 360
Ако искате пращайте женски или модни дуели на Мария-Магдалина  - 67 ниво или  на Valentina_bd - 20 ниво. По принцип приемаме всички (аз и дъщеря ми). Ето и целите на 67:
 1. Играйте Судоку 7 пъти.
 2. Нужни са ви 3 500 000 точки.
 3. Трябва да притежавате поне 15 стола.
 Приятна игра! Пишете, ако мога с нещо да помогна.
Виж целия пост
# 361
здравете мили дами
страшно много съм притеснена заради следната случка
вчера си купих билети с които да отворя всички квадрати в картите на Париж и Лондон но проблема е там че ми останаха още 43 не използвани билети с които мога да отворя още... newsm78 и демек че напразно съм хвърлила парите си и вместо 7 съм купила 50 от които ми остават доста.... вече един ден ядове и притеснение дали ще мога да ги използвам
та въпроса ми е дали някоя от вас е отворила следвнаща карта Москва... Милано или Ню Йорк(знам че за да се отворят се заплаща с диаманти) и там със същите билети като на Лондон и Париж ли е отворила квадратите
благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 362
Не мисля че някой си е хвърлил парите на вятъра, за да отключи карта, която се отключва без пари. Изчакай до утре, в 15:00 бг. време ще отворят следващата карта и ще разбереш  Peace
Виж целия пост
# 363
Трябва да събера костюма на Касандра.Има ли значение кой цвят е newsm78
Виж целия пост
# 364
Трябва да събера костюма на Касандра.Има ли значение кой цвят е newsm78

Не, ти си избираш цвета  Peace
Виж целия пост
# 365
мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Не мисля че някой си е хвърлил парите на вятъра, за да отключи карта, която се отключва без пари. Изчакай до утре, в 15:00 бг. време ще отворят следващата карта и ще разбереш  Peace

ок мерси
лек ден и успешна седмица  Wink
Виж целия пост
# 367
здравете мили дами
страшно много съм притеснена заради следната случка
вчера си купих билети с които да отворя всички квадрати в картите на Париж и Лондон но проблема е там че ми останаха още 43 не използвани билети с които мога да отворя още... newsm78 и демек че напразно съм хвърлила парите си и вместо 7 съм купила 50 от които ми остават доста.... вече един ден ядове и притеснение дали ще мога да ги използвам
та въпроса ми е дали някоя от вас е отворила следвнаща карта Москва... Милано или Ню Йорк(знам че за да се отворят се заплаща с диаманти) и там със същите билети като на Лондон и Париж ли е отворила квадратите
благодаря предварително   bouquet
Не се притеснявай,до колкото разбрах  в Милано където има прическа ще е с долари т.е с билети  Flutter А в Ню Йорк е с диаманти,там е тоалета от началната страница Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 368
здравете мили дами
страшно много съм притеснена заради следната случка
вчера си купих билети с които да отворя всички квадрати в картите на Париж и Лондон но проблема е там че ми останаха още 43 не използвани билети с които мога да отворя още... newsm78 и демек че напразно съм хвърлила парите си и вместо 7 съм купила 50 от които ми остават доста.... вече един ден ядове и притеснение дали ще мога да ги използвам
та въпроса ми е дали някоя от вас е отворила следвнаща карта Москва... Милано или Ню Йорк(знам че за да се отворят се заплаща с диаманти) и там със същите билети като на Лондон и Париж ли е отворила квадратите
благодаря предварително   bouquet
Не се притеснявай,до колкото разбрах  в Милано където има прическа ще е с долари т.е с билети  Flutter А в Ню Йорк е с диаманти,там е тоалета от началната страница Wink Simple Smile


оооо много ти благодаря
дано да е така както казваш но щом така си разбрала
днес като видях че картата е с часовниците като от първата карта се вбесих - хем имам да събирам пари и дадох ей така 18 000 за нищо
чакам с нетърпение другата карта  Joy
лека вечер  Flutter
Виж целия пост
# 369
Дами, имам огромна молба. Моля помогнете трябват ми 700 победи и просто не мога да измисля как ще ги направя. Ако на някой му се разправя моля да помогне. Връщам...
Виж целия пост
# 370
Дами, имам огромна молба. Моля помогнете трябват ми 700 победи и просто не мога да измисля как ще ги направя. Ако на някой му се разправя моля да помогне. Връщам...

Аз съм на 30-то ниво пращай Лейди Tsvetkovata
Виж целия пост
# 371
Дами, този път и аз ще помоля за помощ с дуелите, досега си ги  играех сама, но този път са ми малко  в повече. Лейди Epato, ниво 35 Embarassed
Виж целия пост
# 372
Момичета пращайте и на мен. Приемам всякакви дуели, само за модните ще ви помоля да пишете че сте от форума, за да знам да не слагам пози  Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Ако на някой му се играят модни дуели потърсете ме -- lady      d1m1tr0va
Виж целия пост
# 374
Здравейте момичета! Ето и целите на 68 ниво:
  1. Играйте бикове и крави.
  2. Сменете прическата си 120 пъти на това ниво.
  3. Достигнете тегло 68 килограма
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия