Lady popular 6

  • 57 778
  • 769
# 435
Момичета, много ми е мъчно, но си подарявам лейдито... от около 3-4 месеца влизам само да й оправя показателите и нищо повече.
Нямам никакво време за нея Rolling Eyes колкото и да ми се иска. Sad
Мислех да я изтривам, но сърце не ми дава... а и съм влагала реални пари в нея, така че.... Rolling Eyes
Но, ми се ще да я дам на сериозно момиче... Whistling
Име: Деситалия / Ниво: 47  Профил: http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=719620
Парите с в минус (-4300),но сега я пуснах да работи и до ден два ще се натрупат. Mr. Green
При интерес,пишете на лични тук във форума или тук в темата.
Виж целия пост
# 436
Момичета, много ми е мъчно, но си подарявам лейдито... от около 3-4 месеца влизам само да й оправя показателите и нищо повече.
Нямам никакво време за нея Rolling Eyes колкото и да ми се иска. Sad
Мислех да я изтривам, но сърце не ми дава... а и съм влагала реални пари в нея, така че.... Rolling Eyes
Но, ми се ще да я дам на сериозно момиче... Whistling
Име: Деситалия / Ниво: 47  Профил: http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=719620
Парите с в минус (-4300),но сега я пуснах да работи и до ден два ще се натрупат. Mr. Green
При интерес,пишете на лични тук във форума или тук в темата.

О мило момиче!
С удоволствие бих се радвала на Лейдито ти! дано съм първа да ти пиша!Писах и в играта писах ти и тук! за теб се регистрирах ! много си красива ще ми е мъчно да не я видя тази красива кукла  bouquet
Виж целия пост
# 437
Здравейте! Присъединявам се и аз към темата.  Simple Smile
Сега съм още на ниво 9. Скоро обаче ще мога да гласувам  Laughing

Забелязах, че целите малко се различават от тези, записани в началото. Реших да пусна каквото имам до момента като информация:

5
Спечели минимум 1200 точки.
Запази тоалет съдържащ пола с апликирано цвете.
Намерете си работа като сладкарка.
Спечели поне 15 победи в игрите "Моден дуел" или "Женско съревнование".

6. Ниво
Трябва да тежиш поне 60kg.
Изиграй един път „Саймън казва“.
Направи си нова прическа по твой избор
Зарежи гаджето.

7
Тъмният тен е толкова демоде! Иди в солариума и премахни всякакъв тен.
Изиграй 1 път „Бикове и крави“
Спечели 40 победи в „Моден дуел“ или „Женско съревнование“.
Намери си ново гадже!

8
Трябва да имаш поне 75 коефициент на интелигентност.
Трябва да тежиш поне 70kg, работата ти го изисква.
Трябва да имаш в наличност поне 500 долара.
Трябва да имаш наличност поне 500 дуела. (Тази цел се появи, след като изпълних другите, а операция на очи няма.)

9
Приятелят ти не е доволен от твоя вид. Скъсай с него, какво ли разбира той.
Трябва да имаш приятен тропически загар. Посети Солариума и си направи тропически тен (ниво 6).
Достигни идеалното тегло за теб 57kg.
Посети терапевта си.
Виж целия пост
# 438
Някой получи ли на пощата си кода за 100 диаманта? При мен няма нищо newsm78
Виж целия пост
# 439
И при мен нищо. Писах и на обратна връзка и нищо.
Виж целия пост
# 440
Аз ги получих успешно.Даже и ги поизхарчих. Laughing
Виж целия пост
# 441
И аз не съм ги получила въпреки,че гласувах за играта
Виж целия пост
# 442
Къде се гласува?
Виж целия пост
# 443
То гласуването свърши, ама обещаните награди ги няма Tired
Виж целия пост
# 444
Здравейте мили лейди та , подарявам своето си лейди , понеже ми е жал да я оставя , на 50-то ниво с перфектни показатели ! Който има интерес може да я види, казва се "роми" !Няма измама ,просто нямам време и ми писна !
zdravey az bih iskala da mi dade6 tvoeto leydi obe6tavam 4e 6te se grija mnogo dobre za neq Simple Smile
Виж целия пост
# 445
здравейте и и аз започнах да играя тази игра но нищо не и разбирам все още.Всеки ден трябва да я храня поя и къпя ли?Има ли друг начин да спечеля диаманти освен да си купя с реални пари?Как може да отслабне че гледам в едно ниво трябва да е 60 кг.
Виж целия пост
# 446
Да, не трябва да е жадна,гладна, мръсна и уморена. Отслабва като я пратиш на фитнес или да тича в парка. Също така може да и дадеш и репички от супермаркета, и от тях се отслабва, но не ти го препоръчвам, тъй като и спада и щастието. За диамантите, може да спечелиш и от мистериозния бутик, но се случва много рядко, другия вариант е да си купиш. Трети вариант няма.
Виж целия пост
# 447
Всъщност има, като цъкнеш на "получи диаманти", но рядко ти дават диаманти от там, единственото което получаваш е пълен с вируси компютър.

Хора, почти цял ден се опитвам да влезна в лейдито, но не става. По-рано днес ми даваше, че правят профилактика, а сега дори не ми зарежда сайта, как е при вас?
Виж целия пост
# 448
и при  мен е така.А как разбирате 4е е жадна,гладна,мръсна?
Виж целия пост
# 449
Аз влизам без проблем през Гугъл Хром, през Мозилата не става Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия