Колко струва едно бебе?

  • 41 618
  • 413
# 360
Бебето ли каза?  Wink
Виж целия пост
# 361
И аз това се чудех. Иначе в линка мернах една количка за над 2000 лева. Може да е много удобна, обаче на мен ми изглежда ужасна и като видя детенце в такава само го съжалявам. Просто не ми изглежда комфортна, което естествено не значи, че наистина не е.
Виж целия пост
# 362
Lexie беше питала за тази количка за 5000 лв. някой да ти покаже. Е не е точно за 5000, но е близко   newsm62

http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1069
Виж целия пост
# 363
Мерси, показаха я тази, даже и за 5000 показаха.  Laughing Наистина не бях попадала на такива.
Виж целия пост
# 364
Да бе, как ли пък не ще дам 2000+ (че даже и 1000) лв. за количка, която да ми вози краставиците и доматите, защото бебето ми мрази количка и иска да го нося. По-добре да си купим автомобил на старо.
Виж целия пост
# 365
Да бе, как ли пък не ще дам 2000+ (че даже и 1000) лв. за количка, която да ми вози краставиците и доматите, защото бебето ми мрази количка и иска да го нося. По-добре да си купим автомобил на старо.
Абсолютно подкрепям. Автомобил ни струва 2000 и малко, остава да дам толкова и за количка. И да ги имах пак нямаше да ги вложа в нещо такова.
Някои ще кажат ''Ако не за детето ти, за какво по-важно би ги вложила'', пак бих ги дала за детето си, но не за количка точно. Не виждам смисъл да си давам парите на вятъра като за 700-800 лв. И по-малко мога да му усигоря съъщия комфорт. Останалото за мен си е чиста проба снобизъм. Като разбира се това е само мое мнение и не искам да засегна никой с изказването си...  Peace
Виж целия пост
# 366
Вложението в количката не е за бебето, за майката е. Бебето общо взето му е все едно в какво ще го  буташ. Качество(да не се занимаваш с подмяна, ремонти и т.н.), кошове, лекота, маневреност, екстри, дизайн е за удобство и кеф на майката.
Снобизма няма нищо общо.
И не може да наречеш сноби хората, пък после да им кажеш - не искам да ви обидя Wink
Виж целия пост
# 367
Кой ,каквито възможности има такава количка купува  Peace

Харесвам стокке много ама ...

да стигна до там пък  Peace
Виж целия пост
# 368
Абе хайде сега, има и достатъчно изхвърляния от страна на производителите по отношение на дизайн, цена и т.н.
А въпросната количка не осигурява някакъв особен кой знае какъв комфорт както на майката, така и на бебето.
Но е естествено, че докато има хора, които не ги бърка да дадат 4цифрена сума за количка, ще има и такива, които да произвеждат такива.
И да втълпяват колко много е нужна точно такава количка на бебето. Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Вложението в количката не е за бебето, за майката е. Бебето общо взето му е все едно в какво ще го  буташ. Качество(да не се занимаваш с подмяна, ремонти и т.н.), кошове, лекота, маневреност, екстри, дизайн е за удобство и кеф на майката.
Снобизма няма нищо общо.
И не може да наречеш сноби хората, пък после да им кажеш - не искам да ви обидя Wink
Не съм нарекла никого сноб, просто изразявам личното си мнение. А относно удобството на бебето за него имат значение главно амортисьорите, коша в който лежи или седи и гумите...повечето неща иначе наистина за майката.
Виж целия пост
# 370
Като кажеш, че е снобизъм количка над 700-800 лв, наричаш хората с такива автоматично сноби, нали Simple Smile
Иначе ясно, че  бебето може да се избута и с количка за 100 лв и за 10000 всеки според желанията и възможностите си(стига разбира се и чисто физически да издържи количката)
Виж целия пост
# 371
Не е ли по съществено да се отглеждат здрави деца,отколкото да се спори с каква количка и на каква цена се вози бебето?

Който има възможност ще си го позволи,тези които  по ограничени финансово ще предпочитат по евтин варинат.
Лично за мен,количката не беше от голямо значение.Но за столчето в автомобила определено вложих повече средства.Защитата е на първо място!
Виж целия пост
# 372
Ако темата е за взаимопощо, е по-добре да определим основните неща, а кой за колко пари ще си ги купи, а въпрос на лично усещане и възможности.
Виж целия пост
# 373
За основните неща има една тема нужни и ненужни покупки за бебето.
Но когато опре до колко струва, всеки си казва цени от собствената си камбанария.
Виж целия пост
# 374
То и нужни и ненужни си е от собствената си камбанария.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия