Професионални серии за коса - 22

  • 58 404
  • 729
# 210
предпочитам да не изпадам в крайности  Peace особено за човек, който няма опит,може да се пристрасти, да ползва по-често  Peace

както виждаш - не съм насочила към концентрати и т.н.

но всеки си преценя  Peace тя може да прави, каквото реши  Peace

Разбирам.   Peace   Hug
Виж целия пост
# 211
Да похваля маската Лиз Ултим - страхотна е,  косата е много лъскава, жива и мекичка  Heart Eyes, плюс това, че е много икономична и е необходимо да се ползва съвсем мъничко Peace. Следващата, която мисля да взема е Интенс Рипеър макар, че косата ми не е суха newsm78, но пък съм с плътен косъм и започнах да я изправям често, Абсолют Рипеър много ли е тежка или само за по-тънки коси идва такава  newsm78...

Виждам, че в Рибката са вкарали като нов продукт лакчето на Вела, което си купих, също съм доволна от него. И вече се справям с бритона  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 212
на мен абс рипеър ми е свръх нуждите, а интенса - след 4-5 ползвания ми е прекалена  newsm78

но познавам дами с фини коси, които им се радват, но и не полагат други грижи  newsm78 индивидуално е  newsm78 но трябва да се пробва  newsm78 за фини  коси не бих препоръчала, но зависи от състоянието, нуждите, стилизирането ....индивидуалното усещане за красота .....  newsm78
Виж целия пост
# 213
Аз също съм с плътен косъм. Добре ми идваше Абсолюта преди.

Сега не знам как би ми понесъл, защото не усещам косата си вече толкова суха.
Имам усещането, че съм на границата между суха и нормална.
   newsm78
 
Определено усещам как състоянието й се е подобрило.

Не знам на вид как е - субективна съм, но определено нямам нужда вече от "тежка артилерия" в грижата. Използвам я
доста рядко, по-скоро за да усетя косъма "приятно обгърнат".
   Peace
Виж целия пост
# 214
аз ...  newsm78 в последната година и нещо ...  съм имала 1-2 пъти жадна коса  newsm78 в повечето случаи е била - пре-хидратирана или ... в крайностите на хидратация, протеин, силикон .... финиши (различни) ... докато започнах да напипвам правилата на баланса ..... почти, като в математиката Wink)) но усещането идва с опита  Peace

сега благодарение на грижите успявам да поддържам идеален цвят (без да се отмива), идеална плътност ... жилавост ..... доволна съм

любопитно ми е какво ще ме подтикне да търся нещо ново  newsm78 може би финиша - най-напред  Peace там има неизследвани територии  Peace
Виж целия пост
# 215
мерси момичета  Hug
Виж целия пост
# 216
Както обещах - да споделя за снощните терапии.   Simple Smile

Правих Еластисайзър с Ултрасоника, Файбърсютик - без.   Peace

Имам чувството, че след първата процедура, косата ми "погълна" всичкия Еластисайзър, който имаше по косъма.
След Файбърсютика нещата се нормализираха. Косата се изпълни. Буквално. Стои плътна, без да е бухнала. Имам чувството, че комбинацията ми понася страхотно. По-нататък непременно ще опитам пак, за да видя дали усещането ще бъде същото.
Косата изглежда здрава и жилава. Усещам връхчетата още по-напоени. Харесва ми това усещане.
   Heart Eyes
Виж целия пост
# 217
в началото - аз също ползвах двата продукта заедно и усещането бе за "напоена" коса

както памучен конец поема вода  Peace

сега обаче фиберсютикът ми е супер след боя (измиване ан боята  вода, шампоан и после серум+запечатка) и ми се струва с идеален жилав ефект Peace + и малко протеин (балансирн с масла  Peace)

можеш да пробваш и така другия път   bouquet

ще ми е интересно да споделиш и дали ще ти харесат реконструкторите на Джовани и бейн сатин   Peace
Виж целия пост
# 218
в началото - аз също ползвах двата продукта заедно и усещането бе за "напоена" коса

както памучен конец поема вода  Peace

сега обаче фиберсютикът ми е супер след боя (измиване ан боята  вода, шампоан и после серум+запечатка) и ми се струва с идеален жилав ефект Peace + и малко протеин (балансирн с масла  Peace)

можеш да пробваш и така другия път   bouquet

ще ми е интересно да споделиш и дали ще ти харесат реконструкторите на Джовани и бейн сатин   Peace

Благодаря за идеята(копирам поста ти, за да не загубя информацията)!    bouquet

Непременно ще опитам.

Под "балансиран протеин с масла", този на Джовани ли имаш предвид?
   

http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth-As-Silk-Xtreme-Protein-Hair … 150-ml/20919?at=0


За новите продукти - с удоволствие ще споделя, когато натрупам малко опит с тях (за да не прибързвам).   Hug
Виж целия пост
# 219
Здравейте, момичета   bouquet
Следя темата и имам нужда от съвет. Косата ми е изрусявана дълги години. Чуплива, гъста, с нормален косъм. Жива и с блясък е, но бих искала да е по-жилава, тежка и подредена. Ползвам само професионални продукти за коса, ако има значение ще уточня какви . Като цяло май имам повече продукти с масла, а от тях косата ми има здрав, но не и желания от мен естетичен вид:) Става някак "хвърчаща", а и без това тук, където живея е много влажно. Мисля да взема: http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Ciment-Anti-Usure-200ml и http://www.feelunique.com/p/Philip-Kingsley-Elasticizer-150ml. Дали съм се насочила правилно?
Благодаря предварително Hug

И един въпрос малко офф... Embarassed feelunique надежден сайт ли е? Вчера докато проверявах дали мога да платя с PayPal ми излезе съобщение, че връзката не е защитена, а и забелязвам значителна разлика в цените, сравнено с други сайтове newsm78
Виж целия пост
# 220
Мисля, че почти няма коса, която да "откаже" доза Еластисайзър.   Grinning

Относно ФЮ - надежден е сайтът, доста хора пазаруваме от там. Всеки път са точни.   Peace

Има тема, ако те интересува нещо, питай там.   Hug

Спрямо кои сайтове забелязваш разлика? Напоследък даже увеличиха цените си.   newsm78
Виж целия пост
# 221
Foncé  Peaceправилно си забелязала с маслата  Peace кои продукти ползваш  newsm78 помисли и за фиберсютик  Peace
Виж целия пост
# 222
Момичета,избирам си маска за коса,двоумя се между керастас и Чи...

Но въпросът ми е защо никога не препоръчвате сериите за боядисани коси,на Керастас хубава ли,има и на Чи...

Как разбирате дали в продукта има масла,какво трябва да пише...?Опитвам се да стана по-компетентна,а не само да питам... Blush ooooh!
Виж целия пост
# 223
напротив  Peace на ЧИ сме я препоръчвали  Peace

кои точно продукти си избрала  newsm78

обичайно сериите само за боядисани коси - основно пазят цвета, а косата обичайно има нужда от повече грижи  Peace

за маслата се гледа състава  Peace
Виж целия пост
# 224
Feeling, a.l.e.n.a, благодаря   bouquet
Цените сравнявам с ягодка и канадски сайт, има разлика близо 20 долара newsm78
В момента имам и ползвам на ротационнен принцип: Goldwell Rich repair, Loreal Nature Cacao /маски/, Redken Cat protein, Redken Anti-Snap, Joico реконструктора без отмиване, Moroccanoil intense curl cream, арганово масло с нар и още един-два лосиона без отмиване Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия