Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Можете ли да споделите личните си впечатления от Витамино Колор?
Как мога ефективно да управлявам къдрава коса и пухчета след изсушаване?
Какви продукти мога да използвам, за да увелича обема на корените на косата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Можете ли да споделите личните си впечатления от Витамино Колор?
-
Как мога ефективно да управлявам къдрава коса и пухчета след изсушаване?
-
Какви продукти мога да използвам, за да увелича обема на корените на косата си?
-
Как мога да се справя с косопада и какви продукти трябва да използвам?
-
Мога ли да използвам маска за кичури заедно с шампоан Lis Ultra?
малко кръстосах с предното мнение
извинявай 

За стилизирането... ами не я стилизирам почти никак. Ползвам пяна за чуплива коса на Matrix от време на време и лак всеки ден /Joico в момента/. Рядко я суша със сешоар, предимно зимата. Живея в Монреал, цялото лято го изкарах с вързана коса
и това хич не й се отрази добре. Но при 60-70-80% процента влажност на въздуха няма как да се оцелее иначе
при това положение - единия от сайтовете за пазаруване - ще ти е много удобен
Лореал пазарувам от годишните им разпродажби тук, TiGi ги има във всеки магазин за професионална козметика за коса. Керастаз до сега не съм ползвала, feelunique току-що ми отказаха поръчката заради бранд рестрикции