Страхотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
Страхотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
Страхотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
и се присъединявам към пожеланията
Страхотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
и се присъединявам към пожеланията 


А утре ще коментирам и вкусовите качества,в които изобщо не се съмнявам.
Страхотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
(не намерих емотикон "течащи лиги").
(не намерих емотикон "течащи лиги").


Всички останаха очаровани от нея.А Ицко беше най-щастлив,че и се точи от снощи детето. 


Особено като се сетя,как злоядия Ицко ядеше с такава охота,няма как да пропусна. 
Препоръчани теми