МАЙчета 2009 - 8

  • 40 888
  • 740
# 285
ЕЕЕЕ, Мадам, евала, златни ти ръце!   bouquetСтрахотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
Виж целия пост
# 286
Мадам,голяма работа си  bouquet
Виж целия пост
# 287
ЕЕЕЕ, Мадам, евала, златни ти ръце!   bouquetСтрахотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
Подкрепям напълно  Peace и се присъединявам към пожеланията  Hug
Виж целия пост
# 288
ЕЕЕЕ, Мадам, евала, златни ти ръце!   bouquetСтрахотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
Подкрепям напълно  Peace и се присъединявам към пожеланията  Hug
И аз се присъединявам    bouquet
Мадам, страхотна пита, сигурна съм, че живота на малката Криста ще е много сладък Heart Eyes
Виж целия пост
# 289
Мацки,питката на живо е страхотна,а как ухае само....................................... newsm22
Едвам я опазих от Ицко,който цяла вечер обикаля и иска да си хапне. CrazyА утре ще коментирам и вкусовите качества,в които изобщо не се съмнявам.
Лека нощ!
Виж целия пост
# 290
ЕЕЕЕ, Мадам, евала, златни ти ръце!   bouquetСтрахотна питка си направила, направо да му потекат лигите на човек! Много да й е хубав и гиздав като твоята питка животът на Криста!
Stazi,bravo na teb!  bouquet
Smewko,veselo iskarvane! Hug
Виж целия пост
# 291
Аууууу,  newsm22 (не намерих емотикон "течащи лиги").

Стаситке, като ти гледам погачата и се чудя какви ли още кулинарни чудеса въртиш у вас??? В тази връзка, не ти ли се идва на гости в Швейцария  Rolling Eyes???
Виж целия пост
# 292
Аууууу,  newsm22 (не намерих емотикон "течащи лиги").

Стаситке, като ти гледам погачата и се чудя какви ли още кулинарни чудеса въртиш у вас??? В тази връзка, не ти ли се идва на гости в Швейцария  Rolling Eyes???
Идва ми се  много,много  Laughing ама сесия ме чака  Mr. Green
Смешко весело изкарване.Пожелавам здраве.щастие,късмет и много любов в живота на Криста.   bouquet

Момичета,ама ние наистина дали следродилната депресия ни беше друснала,ама не коментирахме тогава погачите,а сега ми е толкова развълнувано,а тогава ми беше да мине и да замине  Crazy

Ако си организираме среща  някоя коледна срещичка примерно,за да сме повече хора ,обещавам да омеся такава питка и да дойда.
Виж целия пост
# 293


Ако си организираме среща  някоя коледна срещичка примерно,за да сме повече хора ,обещавам да омеся такава питка и да дойда.

Само кажете седмица по рано и съм там Crazy

Смешко,ще чакаме снимки на Криста и семейство Hug
Виж целия пост
# 294
Питката е вълшебна Grinning
Виж целия пост
# 295
Много набързо да се отчета!
Питката беше чудесна! newsm10Всички останаха очаровани от нея.А Ицко беше най-щастлив,че и се точи от снощи детето. eat
По закона на всемирната гадост обаче,Кристичка днес има много силни и колики и беше ужасно неспокойна.Иначе всичко беше добре.
Благодаря на всички за пожеланията!  bouquet
Виж целия пост
# 296
Леле леле леле лееееее, Мадам, какво велилепие!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Възхитена съм чрезвичайно, изключителен талант!!

Смешко, те нали коликите към 40-я ден били най-силни, айде дано вече да няма Simple Smile

Ако организирате среща и Мадам направи питка ще направя ВСИЧКО възможно да дойда  bowuu
Виж целия пост
# 297
Мадам, разказвай си бързо уроците, обирай шестарите и след сесията те чакам (за награда!!!).  Party
Между другото, момичета, ние ще сме си в България за празниците.   Grinning
Виж целия пост
# 298
Добро утро!Хайде кафето е от мен!

Цитат
Ако организирате среща и Мадам направи питка ще направя ВСИЧКО възможно да дойда       
Оооо,ако Стаситка,направи питка,аз ще дойда с целия катун. smile3521Особено като се сетя,как злоядия Ицко ядеше с такава охота,няма как да пропусна.
Виж целия пост
# 299
Не съм се вясвала от векове...
Първо искам да честитя на Смешко. Да ти е жива и здрава Криста и много, много хубави моменти на цялото семейство Ви желая.
Второ - да почерпя:

На 25 Октомври станах за втори път леля. Братът на мъжа ми и жена му си имат второ момиче (не знам дали си спомняте за Лоти и домашното раждане предния път, но този път всичко мина по вода - домашно раждане за по-малко от 2 часа). Не се знае колко голяма е Нина, но изглежда хубаво и пухкаво бебе.  Laughing
Стасита, с тези пити ме подлуди, днес както мислех да правя обикновен хляб, виждайки питата ти устата ми се напълни със слюнка и мозъка ми даде нареждане към ръцете - питка като твоята, а не някакъв прост хляб... Мъжът ми те споменаваше с добро  Laughing Как съм се сетила такова вкусно нещо да направя.
Александър е добре, утре сме на разходка из гората със селската ни група за игра. Шиха си торбички преди една седмица и сега си я сложи пред вратата - да не сме я забравили, щял да си донесе разни семена и камъни (щото в нас нямаме). София расте, изправя се, бърбори, има 8 зъба, вече не е бебе изобщо. Трескаво започнах да се оглеждам за подаръци - споделете моля майките на момичета на какво се радват вашите деца. За Александър подарък съм купила вече, ама София...Хайде, със здраве, и до скоро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия