


Раница купихме друга,а тази по всяка вероятност ще ходи в боклука. 
. Та това ще ми е подаръка тази Коледа - ново ботушки 


Не знам ...
Аз много обичам да карам и в събота ходихме на езерото Ариана. Първоначално не искаше да се качва на пързалката, защото мн се хлъзгаше, но определено и харесваше. Научи се на сухо да ходи с кънките и се пързаля 3-4 пъти, разбира се аз и мъжа ми я държахме. После ходихме да обядваме и тя пак искаше да се върнем на пързалката, което само по себе си говори, че и е харесало. Това, което супер много ме ядоса е, че входа и за малки и големи е един и същ, което е скандално според мен. Както и да е...


После не ми даваха да гледам телевизия и излизах на балкона и гледах в далечината в съседски телевизори
хаха. За щастие по никакъв начин не ми се е отразило, но е неприятно преживяване.
Подаръците им ги занесохме скришом и децата ще се изненадат. Моята си очаква едно котенце й е сигурна че ще й го подари стареца. И май наистина е била послушна и ще го получи
Хареса си го от Хиполенд.

Тъкмо го бяхме закрепили и от понеделник пак се разкашля, педиатъра каза,че не е нещо обезпокоително,но аз теглих чертата на яслата превантивно. Предпочитам да ми е изнанагорно две седмици,но поне да е здрав за празниците... 
.
, и дали Бела се е забавлявала!
, и дали Бела се е забавлявала!Препоръчани теми