Китайски капсули - 8 /за отслабване и още нещо /

  • 81 334
  • 750
# 285
От кой мейзитанг ползваш, нормалния или тоя новия meizitang MSV
Ами и аз незнам нов ли е стар ли е,опаковката е като пликче зелена цялата и вътре има три блистера със зелени хапчета с отпечатано MSV.
Абе и мойте така ама пише MZT
Виж целия пост
# 286
Една позната пи Мейзитанг,отслабна 11 кг за 36 дни.Но пък при нея страничните ефекти са били доста-гадене,главоболие,сухота в гърлото,треперене на ръцете,не знам до колко е нормално.Аз отдавна искам да почна да го пия,но ме е страх,защото съм с Хашимото.Поръчала си го е ето от тук

http://www.lesno-otslabvane.com/ Аз се сварзах с представител,който ми каза,че мога да го пия,въпреки Хашимотото,но мен си ме е страх.Има ли някой ,който е с това заболяване и е пил капсулите?

Този Мейзитанг кой е всъщност новия ли?Виждам,че и доставката е безплатна,което е хубаво
Виж целия пост
# 287
От кой мейзитанг ползваш, нормалния или тоя новия meizitang MSV
Ами и аз незнам нов ли е стар ли е,опаковката е като пликче зелена цялата и вътре има три блистера със зелени хапчета с отпечатано MSV.

Тея къде си поръчах аз са в шише и пак пише msv на тях http://lidapower.com/?page_id=15
Виж целия пост
# 288
svetla_nka8305,мисля,че първо трябва да се посъветваш с лекар.Не мисля,че в твоето състояние би било безопасно да приемаш каквито и да е хапчета без лекарско мнение.а че тези дето ги продават са ти казали,че няма проблем-ами това им е работата-да си продадат продукта.Така или иначе имаш да овладяваш подобни симптоми без мейзитанг или Лида. Peace

А сега за мен-за една седмица съм -2кг Party.Чувствам се добре,пийвам си водица и от време на време ми се вие свят ,но за секунди само и после се оправям-и си спя като пън Mr. Green
Виж целия пост
# 289
От кой мейзитанг ползваш, нормалния или тоя новия meizitang MSV
Ами и аз незнам нов ли е стар ли е,опаковката е като пликче зелена цялата и вътре има три блистера със зелени хапчета с отпечатано MSV.

Тея къде си поръчах аз са в шише и пак пише msv на тях http://lidapower.com/?page_id=15
Ами аз си поръчах от сайта-оригинална лида ли беше-от новия в шишенце но на хапчетата няма надпис или поне не виждам защото още не съм го отворила.И сега се чудя като им дойде редът как ще повлияе.
Виж целия пост
# 290
От кой мейзитанг ползваш, нормалния или тоя новия meizitang MSV
Ами и аз незнам нов ли е стар ли е,опаковката е като пликче зелена цялата и вътре има три блистера със зелени хапчета с отпечатано MSV.

Тея къде си поръчах аз са в шише и пак пише msv на тях http://lidapower.com/?page_id=15

Ами аз си поръчах от сайта-оригинална лида ли беше-от новия в шишенце но на хапчетата няма надпис или поне не виждам защото още не съм го отворила.И сега се чудя като им дойде редът как ще повлияе.

Аз съм доволна от моят резултат до сега почти седмица и свалих 3 килограма, надявам се да се отърва от още поне два Simple Smile и да забравя "дегустирането" по празниците   Embarassed
Виж целия пост
# 291
Да кажа,че грам не ми се яде,обаче ми е едно замаяно,пия вода като луда и вечер немога да спя.Днес ми е 5-ти ден и аз дето съм такава ламя чак не ми се вярва че не хапвам нищо.
Виж целия пост
# 292
И аз да се запиша тук - днес ми дойде поръчката и от утре започвам да пия Лида - старата формула, поръчах си ги от mylida.com и съвсем искрено се надявам да не са ментета, ще информирам своевременно за резултати и сама си стискам палци, защото имам много за сваляне
Виж целия пост
# 293
Здравейте!Сега като четох коментарите ви,реших и аз да си поръчам нещо днес или утре,но се чудя дали да поръчам новата Лида или мейзитанг MSV? Аз имам само 5 кг да сваля,моля ви,кажете кое ще ми помогне повече,понеже не съм качила много и мисля,че трудно ще ги сваля тези 5 кг?
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 294
пак здравейте!Аз нямах търпение да ви дочакам да ми отговорите и направо си поръчах от старата лида половин опаковка,дано не съм сгрешила,ще видим......... Sad
Виж целия пост
# 295
Първата опаковка ! Взех от оригиналналида .Пристигна от Пловдив .Кутията от едната страна е гладка, от другата е грапава.Ето и снимка на блистерите :




Всяка капсула има този печат (всъщност предполагам че е на всяка - тази е втората която отворих  Simple Smile ) , от другата страна, на светлозелената част има някакъв номер но е много светъл и не го хваща камерата.
Надявам се че съм случила на добри хапове , ако има някой който да се намеси с успокоителен коментар ще се радвам много.
Тази сутрин малко преди 7 изпих първата си капсула , да си призная насила пиех вода до към 15.00, след това вече не знам какво стана но много често ми се пие.Имам чувството че ще пресъхна.Това е за сега.Ще мятам резултати от време  на време.
Стискайте ми палци , пък и аз на вас   Praynig
Виж целия пост
# 296
k_remi добре си се сетила да ги снимаш капсулите. Точно така трябва да излежда старата лида. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 297
Креми,ще пуснеш ли сайта,от който поръча?Първата ми поръчка пристигна точно от Пловдив и определено си беше оригинална(свалих близо 10кила с нея),ама после блокираха сайта и след последната поръчка,която беше от Китай и н'ам какви си суперлативи имаше за нея,ми не останах доволна.
Искам от другия месец да завъртя един последен цикъл и да махна останалите килограми,ама диета без хапчетата не мога да спазвам,че ми става лошо,а с тях ми е къде-къде по-лесно.
Виж целия пост
# 298
http://originalnalida.com/
ето от тук ги взех
Втори ден, днес вече усещам някакво странно чувство от време на време на замаяност , но не  е нито силно нито постоянно.Адски много енергия, мога да обиколя света пеша  hahaha .Липса на глад - чувствам се постоянно сита, но все пак ям по малко че да си нямам неприятности после .И другото което ми прави впечатление и то силно - краката и ръцете са ми топли, в смисъл не да парят но не са измръзнали както е през повечето време когато е студено навън  newsm78
Виж целия пост
# 299
Извинете,след колко време,след като сте потвърдили поръчката ви донесоха хапчетата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия