Китайски капсули - 8 /за отслабване и още нещо /

  • 81 334
  • 750
# 270
Здравейте, момичета ! Аз също пих Лида преди около 4 години .Донесе ми ги една позната  от София. Преди това не бях чула за тях .За 20 дни свалих 6 кг. . Имах да свалям доста , защото скоро бях родила! Не ми се ядеше , много ми се пиеше вода и не спях по цели нощи . Но това засега добре.След около 10 дни започна главоболие , аз обаче си правя пас.Бяха минали около 20дни ,когато вдигнах много високо кръвно (140/180) . Повярвайте ми щях да умра . Грабнах детето с количката и отидох на вън да съм между хора. .Бях сама в нас и се страхувах да не се случи нещо с мен , а бебето да остане само. От тогава не смея да приемам каквито и да е таблетки за отслабване. Може би организма ми не е пригоден за тях ,или може би още не се бях възстановила от раждането. Не знам. Но вие бъдете много внимателни! Дано при вас всичко е наред !
Виж целия пост
# 271
Здравейте, момичета ! Аз също пих Лида преди около 4 години .Донесе ми ги една позната  от София. Преди това не бях чула за тях .За 20 дни свалих 6 кг. . Имах да свалям доста , защото скоро бях родила! Не ми се ядеше , много ми се пиеше вода и не спях по цели нощи . Но това засега добре.След около 10 дни започна главоболие , аз обаче си правя пас.Бяха минали около 20дни ,когато вдигнах много високо кръвно (140/180) . Повярвайте ми щях да умра . Грабнах детето с количката и отидох на вън да съм между хора. .Бях сама в нас и се страхувах да не се случи нещо с мен , а бебето да остане само. От тогава не смея да приемам каквито и да е таблетки за отслабване. Може би организма ми не е пригоден за тях ,или може би още не се бях възстановила от раждането. Не знам. Но вие бъдете много внимателни! Дано при вас всичко е наред !

И аз имах подобен опит с лидата, и много внимавах какво пия. Затова почнах да чета на далго и на широко как се пие.... оказва се, че различните резултати, зависели от какво се яде, пие (алкохол, кафе, чай ..), пушите ли и така нататък. НАЙ-ВАЖНО обаче е да се пие вода, ако не пиеш можеш да дигнеш кръвно или да се обезводниш. Така, че за напред чета и питам всичко преди да пия каквото и да било.
Виж целия пост
# 272
Здравейте, преди време и аз пих Лида и останах много доволна! След второто раждане обаче пак имам малко килца за сваляне ,та ще помоля, ако някой има от старта Лида 15-20 капсули ,и не му трябват, да ми драсне на ЛС Peace
Виж целия пост
# 273
Здравейте, преди време и аз пих Лида и останах много доволна! След второто раждане обаче пак имам малко килца за сваляне ,та ще помоля, ако някой има от старта Лида 15-20 капсули ,и не му трябват, да ми драсне на ЛС Peace

Аз си вземам от тук http://lidapower.com/ има по половин опаковка и не ти се налага да си купувасх цяла. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Някой пробвал ли е капсулите за отслабване НОРМОМАСС.
Виж целия пост
# 275
Някой пробвал ли е капсулите за отслабване НОРМОМАСС.
Какви са тези хапчета може ли малко по-вече инфо?
Виж целия пост
# 276
http://beauty-shop.io.ua/s121035/kapsuly_normomassnormomass_ot_k … panii_green_world
ОЩЕ ГИ НЯМА В бЪЛГАРИЯ , МАЙ СА РУСКИ
Виж целия пост
# 277
    Здравейте момичета,аз бях до тук с моята Лида,за 23 дни - нищо,не мисля че има смисъл да продължавам,макар да имам за още една седмица,че и още една опаковка  Sad.Не съм в България,затова си ги поръчах две,та да е добър ефекта  Mr. Green
    Пожелавам на всички много свалени килца   newsm10 newsm10 newsm10 ,такива като мен да се броят на пръсти  Confused
Виж целия пост
# 278
Да се отчета, за 14 дена две постоянни кила, бяха три, но третото не го броя, то е вариращо някак си, ту на горе, ту на долу!
Надявам се, че няма да остана до тук и толкова!
Спортувам всеки ден, редовно, ям наистина малко в сравнение с преди!
Пия много вода и за щастие вече го няма дискомфорта и неприятните усещания от първите дни!
Виж целия пост
# 279
Здравейте момичета, днес ми е 15 хапче Стара Лида и съм 3 кг. надолу  Joy. Спя си нормално вече и мисля , че няма никакви странични ефекти освен сухотата в устата, но с повече вода не е проблем. Не изпитвам никакъв глад, на обяд хапвам някаква салата със сиренце , след обяд ябълка или друг плод , за да не ми е съвсем празен стомаха. Не се отказвайте, мисля че трябва време за да подейства Лида. Вярно е че имам 10 кг. в повече , но сега колкото сваля толкова. Мисля да почина 1 месец и после ще изпия още 1 опаковка.
Виж целия пост
# 280
И аз да се отчета до къде съм с мейзито.Започнах на 09.01 и до тук съм 3кг надолу.По цъал ден не ям абсолютно нищо и ве
чер съм на таратор и 3 филийки хляб бонус.Чувствам се много добре,имам постоянно сухота в устата и пия огромни количества вода и чай.Да видим как ще върви докато свършат хаповете.
Виж целия пост
# 281
И аз да се отчета до къде съм с мейзито.Започнах на 09.01 и до тук съм 3кг надолу.По цъал ден не ям абсолютно нищо и ве
чер съм на таратор и 3 филийки хляб бонус.Чувствам се много добре,имам постоянно сухота в устата и пия огромни количества вода и чай.Да видим как ще върви докато свършат хаповете.

От кой мейзитанг ползваш, нормалния или тоя новия meizitang MSV
Виж целия пост
# 282
Без майтап, заболя ме главата докато четох   Joy
От мнооого време си мисля за Лида но сега е по-сериозно , хич не ме притесняват тея мнения че било опасно и пр. 
Искам да ви попитам , мога ли да поръчам смело от този сайт  http://originalnalida.com/
че това ми е малко объркващо с тези десетки сайтове които продават , или да се насоча към някой от тук който може да помага с доставка .Насочила съм се към ''старата'' лида , че ми трябва  по-бърз и по-сериозен ефект.
Поздрави и успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 283
Без майтап, заболя ме главата докато четох   Joy
От мнооого време си мисля за Лида но сега е по-сериозно , хич не ме притесняват тея мнения че било опасно и пр. 
Искам да ви попитам , мога ли да поръчам смело от този сайт  http://originalnalida.com/
че това ми е малко объркващо с тези десетки сайтове които продават , или да се насоча към някой от тук който може да помага с доставка .Насочила съм се към ''старата'' лида , че ми трябва  по-бърз и по-сериозен ефект.
Поздрави и успех на всички  Hug
От този сайт току-що ми пристигна една опаковка Мейзитанг,безплатна доставка има даже Simple Smile.От утре ги почвам и дано да не ми става лошо,да махна 5 излишни кг,да ги спра и да не си върна кулцата Simple Smile.Успех на всички.
Виж целия пост
# 284
От кой мейзитанг ползваш, нормалния или тоя новия meizitang MSV
Ами и аз незнам нов ли е стар ли е,опаковката е като пликче зелена цялата и вътре има три блистера със зелени хапчета с отпечатано MSV.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия