Китайски капсули - 8 /за отслабване и още нещо /

  • 81 334
  • 750
# 345
 Thinking http://topbgshop.com/-otslabvane/31-meizitang-msv.html това дали е ефикасно??? а за http://topbgshop.com/-otslabvane/30--1.html  ,това-някой имали инфо??? кое е по- добро и надейден ли е този сайт знае ли някой http://topbgshop.com/13-meizitang.html  ...моля ви ако някой има някво инфо дамми помогне при избора  Embarassed #Crazy newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 346
 Hug  Добро утро! Не знам точно колко съм изпила, защото ми се наложи да и прекъсна за няколко дни/заради прием на други силни лекарства/. може би около половината опаковка съм изпила. Притеснявах се, че на мен не ми се губи апетита, определено хапвам по-рядко, но не гладувам, и въпреки това има ефект. Стартирах от 76, че даже и почти 77 кг., а тази сутрин кантара ми показа 73.600 кг. - Доволна съм от резултата за сега, продължавам напред с лидата. Като свършва първата опаковка ще пиша какъв е резултата.
Хапчетата не са магически и за 1 месец не може да се махне всичко това, което е трупано с месеци и години. Който иска бързо да промени фигурата си има подходящи диети за това.
 Hug   bouquet Усмихнат и позитивен отслабващ ден!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 347
Добро утро!Браво,розалинда,хубав резултат..аз понеге бях поръчала половин опаковка и се свършила,поръчах в петък,но явно е било след работното им време......сега много ме е яд,понеже сигурно чак във вторник ще пристигнат при мен и няма да пия и днес и утре Sad Sad Дано издържа да не се нахвърлям,върху всичко,което видя.......
  bouquet
Виж целия пост
# 348
Аз пия Мейзитанг от сайта Оригиналналида.Първите 3-4 дни ходих като замаяна,не можех да спя и не кусах нищо,само от чашките супа на Маги и то колкото да не припадна от глад и пиех много вода.След това ми се върна апетита,но не да се нахвърлям на храната ами колкото да хапна нещо,като цяло не ям както преди.Незнам с колко кг съм отслабнала,но това си личи и всички около мен го забелязват,аз по дрехите се ориентирам.Ето сега цял ден не ми се яде и сега хапнах една пържола ама с голям зор я изядох цялата.Изпила съм половината опаковка и се надявам като свърша да не си върна кг,макар че аз нямам много за сваляне и при мен няма да е така драстично както при хора с повече кг.Моята цел е 5 кг само.
Виж целия пост
# 349
И само не разбрах защо трябва сутрин като пия хапчето да не пия кафе 30-60 мин.Ако някой може да ми обясни.
Виж целия пост
# 350
и аз не знам,четох по-предните страници и казват,че намалява ефекта,но не знам,дали е така,нали от тези хапчета ти се вдига кръвното,от кафето също,така че не знам какъв е проблемът,но все пак слушам и го пия веднага като стана и едва чакам да мине 1 час,за да си пия кафето,това не ми харесва,но така процедирам..както са написали другите..
Виж целия пост
# 351
 Tired Tired Tired ужасът е пълен на 6то хапче лида съм и съм качила + 700 гр това не е реално просто ограничила съм храната ходя на фитнес ............просто нямам идея какво става .  smile3511
Виж целия пост
# 352
ЯВНО НЕЩО КАНТАРА НЕ Е БИЛ В РЕД или незнам днес сутринта се мерих на три различни кантара и показват точно 82 и трите Grinning значи за една седмица -4 кг
Виж целия пост
# 353
Да се отчета, стартирах на 05.01.2012, като пиех през ден, че нещо не ми беше добре от хапчетата, но вече всичко отшумя и си пия всеки ден по едно! Та до 01.02.2012 съм с постоянни 4 кг по-малко, не се ограничавам драстично, спортувам си у дома по час, упражнения и колело и така! Утре ще пия последното хапче от първата опаковка.
Надявам се да продължа в същият дух, резултата ми се струва задоволителен, макар да няма нищо общо с фантастичните реклами в нета! Grinning
Успех на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 354
Момичета от кой сайт си поръчвате? Как да разбера коя е оригинална Лида. Гледам пише силна слаба.
Виж целия пост
# 355
А това някой пробва ли го вече?
Виж целия пост
# 356
Днес си купих МЕИЗИТАНГ , утре го по4вам незнам дали е оригиналното  newsm78,но вътре пише само на английски и на опаковката вънка пише 100% natural soft gel дано да има ефект ,а и на самото хап4е пише  Praynig MZT ,ако някой е пил такива да ми пише за резултат Simple Smile))) успех!!!  bouquet
Виж целия пост
# 357
аз поръчах от lidapower и пак казвам,че не знам колко кг съм отслабнала,понеже ги пия 10 дни,а и имам малко за сваляне и затова е по-трудно при мен,но съм отслабнала и мисля,че са добри от там..нямам странични ефекти,само вода ми се пие и през деня ми пресъхва устата,но за разлика от през целия ми живот,мога да не ям,не съм гладна,поне до 6 вечерта,после си ям бисквити шоколадови или там каквото ми се прияде..мисля,че имат ефект,но за да не ви излъжа проверете и в оригиналната лида и преценете от къде да поръчате Simple Smile

И аз съм поръчвала от този сайт http://lidapower.com/ само, че мейзитанг и съм доволна. Пия А1 от вече 5 дни и съм свалила почти 2 килограма и си ям по колкото ми се яде и понякога и шоколад  Embarassed
Виж целия пост
# 358
А това някой пробва ли го вече?

Абе нещо не мога да го отворя тоя линк Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
линк за Oxy elite pro от сайта originalnalida точка com Grinning
та въпроса ми е за хапчетата Окси елит про - много били добри, ама 90 лв...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия