Дружбенчето чака зимни чудеса покрито с есенни листа N 14

  • 52 781
  • 751
# 240
Не знам колко от вас пазаруват в магазин ЦБА. Правми ми впечатление напоследък, че има промяна. Разместиха стоките - добре. Понякога това е за добро.
В една сметка имах три грешки:
- взимам колбас. В момента е в промоция. Теглят го, подават ми го. Но виждам, че е маркиран върху нормалната цена, а не на промоционалната. Обърнах внимание на служителката а тя ми каза: "спокойно, то на касата ще си излезе с правилната цена"  newsm78;
- кисело мляко 2% ми се маркира на цената на това с по-висока масленост;
- исках да си купя картофобелачка. Избрах си цвят и я метнах в кошницата. Обаче на касата ми маркират отварачка. Добре де, ама аз искам друго. И касиерката взе да ми се  кара, че не съм видяла какво съм взела. Ок, виновна съм. Но искам да ми смени отварачката с картофобелачка. Съгласи се. Отива до щанда. Пита ме от къде съм взела продукта. Оказа се, че картофобелачки няма. Само етикет има. И отварачки.
И още нещо. Щандовете са празни. Има наредени артикули на широко, но зад тях нищо. Навява на чувството, че това е останала стока.
Да не говоря пък за асортимента, който доста обедня.
Знае ли някой какво става?

И аз това се чудя.Да не говорим че пускат брошури с промоции ,а половината неща изобщо ги няма.А и лъжат че свършили преди 2 часа,а аз минавах няколко пъти оттам по други въпроси и такава стока която уж била свършила не видях.Има толкова други магазини ,че ако продължават така  си загиват.
Виж целия пост
# 241
Трябва да си платя сметката някой път с натрупаните пари в картата. Преди да затворят магазина  Joy
Виж целия пост
# 242
Някой може ли да ми препоръча салон за пробиване на уши за малката? Таткото вече настоява, въпреки че на мен не ми се иска да правя дупки на хубавите ушички  Sad Но все пак, като ще се прави, искам да е при специалисти.
Ние ги пробихме в 108 бл. в дружба1, зад спирката на 88. С обиците беше 14 лв. мисля... Thinking Много съм доволна, нашата изобщо не плака и нямахме никакви проблеми после с ушенцата и обиците. Ако искаш ще ти дам телефон на лични да се уговориш кога ще отидете да ви сложат обиците, защото жената, която ги слага е по майчинство и идва с уговорка. Някой ми беше казал, че било хубаво да се пробиват на Благовещение, за да зарастнат бързо ушичките... Може и да не е вярно, де Simple Smile
Целта е примерно на Благовещение да се пробиват, т.е. в средата на пролетта и есента, защото през зимата зарастването на раничките става по бавно и болезнено от студа, а лятото могат да се възпалят и да болят от жегата...
Виж целия пост
# 243

Да, и аз го знам и за това събирам информация от сега, че взе да наближава. Благовещене е на 25 март. Мъжът ми искаше още миналата година да ги пробием, но аз не дадох. Някак си поликлиниката ми звучи по-сигурно място, но като знам чистотата им се замислям за салон. Моите уши ги пробихме когато вече бях ученичка и имам отвратителен спомен. Една жена с един маникюр ми ги закопчаваше сигурно половин час, след което повърнах от болка. Иначе самото пробиване не болеше. Сега технологията е различна, и много се надявам да не боли. Вие какво ще кажете?
Сега технологията е с пистолет. Той "слага" обицата. Ако спазваш точно предварителните указания на жената цялата процедура трае 1-2 мин за двете уши. Не боли, просто самия пистолет щраква до ушенцето на детето и то се стряска от шума. Но иначе ако бързо действаш и придържаш ръчичките както ти е казала жената няма проблем и веднага минава. Пипи проплака само за секунди, но веднага й отвлякох вниманието и спря да плаче. Не е имало проблем с обиците изобщо - тя не ги усеща, че са на ушичките й. Аз не съм сменила медицинските обици с нейни златни, защото ме предупредиха, че не е желателно на ясла или градина да е с висящи обици. Пак казвам, че съм много доволна от козметичката, която проби ушите на Пипи. Лично аз ходя там редовно на козметик, а същата жена на мен лятото ми прави пиърсинг на пъпа. Проблеми нямам и не боля изобщо.

Целта е примерно на Благовещение да се пробиват, т.е. в средата на пролетта и есента, защото през зимата зарастването на раничките става по бавно и болезнено от студа, а лятото могат да се възпалят и да болят от жегата...
Права си Klodia Simple Smile Една възрстна жена ми каза за Благовещение, защото било поверие, че на Благовец, когато Божията майка получила вест, че ще роди Исус, бил толкова щастлив ден, че всичко, което се прави на този ден става с лекота, а рани и операции заздравяват леко. Но истината е, че рани зарастват най бързо на пролет и на есен, когато Т са умерени и не е много горещо. Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 244
Здравейте дружбенски мами  Simple Smile. Сега ви откривам. Живея в Дружба 2, бл. 302. Имам син Владимир на почти 10 месеца /моля да ме добавите на първа страничка/. Скоро проходи и вече искам да е топло и да сме навън, защото в къщи вече не издържам. Надявам се да го приемат на ясла от септември, а дотогава дано да се запозная с някои от вас. Миналото лято беше много малък и предимно спеше навън и не се събирах с много майки. Следя темата за градините и с нетърпение чакам обявяването на свободните места. Не взимаме кухня, защото е късно захранен и още не съм въвела всички храни.

Излизате ли тук в някое кафе с децата? Не че има голям избор за непушачи, но все пак да питам.
Виж целия пост
# 245
Момичета, някой да има мерак за НЕМСКИ ?
Търсим още някого, защото ММ започва курс за начинаещи,(много добра учителка, опитна)198 лв. за 44 часа, но имат промоция "2-ма с една такса". Така че, търсим още един, да си делят таксата. По 99 лв. за 44 часа. Има ли мераклии?
Виж целия пост
# 246
Az i ti, кажи повече подробности, моля.
Къде ще се провежда курса и по кое време на деня?
Само те двамата ли или е по-голяма група?
Виж целия пост
# 247
Аз от мноого отдавна не съм влизала в темата, но сега съм по-свободна, защото съм си вкъщи, а и днес си намерих повод Simple Smile
Честит Рожден Ден svetlu6ka! Да си жива и здрава и мнооого щастлива! Tada
Виж целия пост
# 248
Моля ви да ми препоръчате добър учител за индивидуални уроци по английски.
Предпочитам да е в района.


Светлушка ЧРД   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 249
Благодаря ви, дори и с ден закъснение по една тортичка от мен Hug


Виж целия пост
# 250
Здравейте,
Да питам още нещо - къде подстригвате малките си деца? Не знам има ли сила, която може да задържи моето момиче мирно за толкова дълго време, докато някой непознат му пипа косата...
Виж целия пост
# 251
Привет, аз мойта девойка я подстригвам сама защото няма наоколо фризьор който да ме разбере че като косата и е лизната отзад като я подстрижат стои на криво - така че след като ще ходи калпаво подстригана поне да е по моя вина и е безплатно Wink
Но все пак ако някой знае разбран фризьор в Дружба 2 може да сподели Simple Smile

Как се справяте с кишата по улиците? Аз сега с бебето едвам издрапвам....
Виж целия пост
# 252
Здравейте,
Да питам още нещо - къде подстригвате малките си деца? Не знам има ли сила, която може да задържи моето момиче мирно за толкова дълго време, докато някой непознат му пипа косата...

Аз питах на няколко места в Дружба - все мънкат за толкова малки деца, пазарят се "ама тя дали ще стои мирно, трябва вие да я държите"... и намерих детски фризьорски салон. Пъзел.
Постригвам я там вече два пъти, следващия път пак там. Но е далече в кв. Ив. Вазов, до х-л Хемус.
Ако ти се разхожда, ето сайта:
http://www.puzzlekids.biz/
Много съм доволна! Детското постригване е 9 лв.
По принцип нашата обича да си играят с косата й. Но все пак ме беше страх как ще реагира като почнат да й режат косата.... #Crazy Е, стоя си кротко, хареса й там. Слагат я на специален детски стол за постригване, с детско покривало, салонът е много цветен, има детски кът с масичка и столчета, с играчки и дървени пъзели за редене... На малката много й харесва. Simple Smile
Хайде успех в начинанието! Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 253
Здравейте дружбенски мами  Simple Smile. Сега ви откривам. Живея в Дружба 2, бл. 302. Имам син Владимир на почти 10 месеца /моля да ме добавите на първа страничка/. Скоро проходи и вече искам да е топло и да сме навън, защото в къщи вече не издържам. Надявам се да го приемат на ясла от септември, а дотогава дано да се запозная с някои от вас. Миналото лято беше много малък и предимно спеше навън и не се събирах с много майки. Следя темата за градините и с нетърпение чакам обявяването на свободните места. Не взимаме кухня, защото е късно захранен и още не съм въвела всички храни.

Излизате ли тук в някое кафе с децата? Не че има голям избор за непушачи, но все пак да питам.

Привет и от мен, аз също съм в блок 302  Wink
С мъник на 1 година и 3 месеца и батко на почти 7  newsm53. Аз не излизам с други мами на кафе, нямам много познати, само от една година сме в квартала....а и сега в зимните месеци и в тези студове - основно в къщи, както всички  Peace
Аз излизам с малкото всеки ден към 12 часа, взимаме си кухнята и гълтаме малко въздух. Ако имаш желание, можем да се срещнем в този час, стига да не спите по това време.
А, разбира се, щях да забравя ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ  Hug
Виж целия пост
# 254
Честита Баба Марта!  bouquet Да сте здрави, румени, засмени!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия