;
Но все пак, като ще се прави, искам да е при специалисти.
Много съм доволна, нашата изобщо не плака и нямахме никакви проблеми после с ушенцата и обиците. Ако искаш ще ти дам телефон на лични да се уговориш кога ще отидете да ви сложат обиците, защото жената, която ги слага е по майчинство и идва с уговорка. Някой ми беше казал, че било хубаво да се пробиват на Благовещение, за да зарастнат бързо ушичките... Може и да не е вярно, де 
Една възрстна жена ми каза за Благовещение, защото било поверие, че на Благовец, когато Божията майка получила вест, че ще роди Исус, бил толкова щастлив ден, че всичко, което се прави на този ден става с лекота, а рани и операции заздравяват леко. Но истината е, че рани зарастват най бързо на пролет и на есен, когато Т са умерени и не е много горещо.
. Сега ви откривам. Живея в Дружба 2, бл. 302. Имам син Владимир на почти 10 месеца /моля да ме добавите на първа страничка/. Скоро проходи и вече искам да е топло и да сме навън, защото в къщи вече не издържам. Надявам се да го приемат на ясла от септември, а дотогава дано да се запозная с някои от вас. Миналото лято беше много малък и предимно спеше навън и не се събирах с много майки. Следя темата за градините и с нетърпение чакам обявяването на свободните места. Не взимаме кухня, защото е късно захранен и още не съм въвела всички храни. 



Е, стоя си кротко, хареса й там. Слагат я на специален детски стол за постригване, с детско покривало, салонът е много цветен, има детски кът с масичка и столчета, с играчки и дървени пъзели за редене... На малката много й харесва. 
. Сега ви откривам. Живея в Дружба 2, бл. 302. Имам син Владимир на почти 10 месеца /моля да ме добавите на първа страничка/. Скоро проходи и вече искам да е топло и да сме навън, защото в къщи вече не издържам. Надявам се да го приемат на ясла от септември, а дотогава дано да се запозная с някои от вас. Миналото лято беше много малък и предимно спеше навън и не се събирах с много майки. Следя темата за градините и с нетърпение чакам обявяването на свободните места. Не взимаме кухня, защото е късно захранен и още не съм въвела всички храни. 
. Аз не излизам с други мами на кафе, нямам много познати, само от една година сме в квартала....а и сега в зимните месеци и в тези студове - основно в къщи, както всички 
Препоръчани теми