Болничен по време на бременност-2

  • 100 077
  • 757
# 690
а в тези 180 дни влизат ли 45 преди термина или.... newsm78
Виж целия пост
# 691
а в тези 180 дни влизат ли 45 преди термина или.... newsm78

не,не влизат
сама си написала "ако ползваме 180 дни+45 дневния"
Виж целия пост
# 692
вече много изчетох и се колебая какво съм разбрала правилно и какво не  Rolling Eyes благодаря за отговора  Hug
Виж целия пост
# 693
От 18 август излизам в 45 дневен болничен преди раждане до 2 октомври, още няма информация че е предоставен болничният в НОИ. Това нормални ли е? Смисъл до кога е скрока за подаването му? От 1 август до 17 август, също не е подаден. докога е неговият срок?
Виж целия пост
# 694
От 18 август излизам в 45 дневен болничен преди раждане до 2 октомври, още няма информация че е предоставен болничният в НОИ. Това нормални ли е? Смисъл до кога е скрока за подаването му? От 1 август до 17 август, също не е подаден. докога е неговият срок?
2 работни дни след изплащането на заплатите за съответният месец.
Виж целия пост
# 695
да, но аз съм назначени фиктивно заради майчинството и не получавам заплата, от къде да знам кога получаат заплати
Виж целия пост
# 696
да, но аз съм назначени фиктивно заради майчинството и не получавам заплата, от къде да знам кога получаат заплати
Вадите си персонален код и си проверявате в сайта на НОИ.
Виж целия пост
# 697
АЗ СИ ИМАМ КОД!! питам до кога е срока за подаване на болничният  в НОИ, понеже болничният ми за август още не е предоставен в НОИ, такава информация ми показва от сайта им
Виж целия пост
# 698
АЗ СИ ИМАМ КОД!! питам до кога е срока за подаване на болничният  в НОИ, понеже болничният ми за август още не е предоставен в НОИ, такава информация ми показва от сайта им
Няма нужда от викове...отговорих на въпроса. Когато го подадат ще излезе в справката за подадени документи. До тогова или се обади да попиташ дали са ги предали или седиш и чакаш...
Виж целия пост
# 699
АЗ СИ ИМАМ КОД!! питам до кога е срока за подаване на болничният  в НОИ, понеже болничният ми за август още не е предоставен в НОИ, такава информация ми показва от сайта им
Оле,как може с такъв тон и нерви  ooooh! То никой не е длъжен да ти отговаря на въпросите,може малко по-любезно,за да ти се влезе в положение. И проблема не е в НОИ,а в работодателя.Като все още нямаш подаден документ нервите си ги предай на счетоводителя!Моят болничен за август на 12-ти беше подаден в НОИ.
Виж целия пост
# 700
именно че проблема не е в нои а в счетоводителката, че не го е предала,това е от ясно по прозрачно.. Аз затова и питам до кога е крайният срок за подаването му??  А не  кога трябва да се изплати, предполагам че има някакъв срок все пак. И какъв ми е тона? И какви нерви да си предам на счетоводителката не разбирам? Нито се нервя тука, нито искам да се нервя на счетоводителката... Явно тома и нервите са в главата ти, защото така си го прочела, не мислиш ли? Няма как да ме чуеш как съм го казала съобщението, след като съм го написала. Просто исках да ме разберете правилно.
Виж целия пост
# 701
именно че проблема не е в нои а в счетоводителката, че не го е предала,това е от ясно по прозрачно.. Аз затова и питам до кога е крайният срок за подаването му??  А не  кога трябва да се изплати, предполагам че има някакъв срок все пак. И какъв ми е тона? И какви нерви да си предам на счетоводителката не разбирам? Нито се нервя тука, нито искам да се нервя на счетоводителката... Явно тома и нервите са в главата ти, защото така си го прочела, не мислиш ли? Няма как да ме чуеш как съм го казала съобщението, след като съм го написала. Просто исках да ме разберете правилно.

Спокойно, моля  Crossing Arms Тук всички, които се включват с отговори го правят на добра воля, а не за лична облага. Болничните листове се подава в в срок от 2 дни след изплащане на заплатите. Ако такива не се платят до 30-то число на месеца, следващ този, за който се отнасят заплатите, то срокът за подаване на болничните листове е 2 дни от това 30-то число.

Милена, във форума главните букви=крещене.
Виж целия пост
# 702
благодаря
Виж целия пост
# 703
АЗ СИ ИМАМ КОД!! питам до кога е срока за подаване на болничният  в НОИ, понеже болничният ми за август още не е предоставен в НОИ, такава информация ми показва от сайта им

понеже наскоро имах същия въпрос, но направо го отправих към личен състав във фирмата и ще ти отговоря, аз също имам болничен за август и понеже аз пък нямам код за НОИ си мислех че този месец ще трябва да получа вече някаква сума, да ама не. Та болничния за август ще го предадат в НОИ след 30то число на месеца, в случая септември и ще уведомят с някаква декларация, че през този месец септември са платени или не са платени осигуровките за август.  Така че към 20 октомври аз лично ще чакам някаква сума от този болничен. Надявам се да съм го обяснила добре.
Виж целия пост
# 704
Аз искам да ви попитам, понеже вчера забравих да попитам доктора, а съм чак на колсултации на 3 окт. Бременна съм на 2 окт. ми е тернина. Ако не родя до 2 окт. кой трябва да ми даде болничен, след тази дата. Пак доктора ли? Или от болницата когато родя? Предварително благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия