Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 105
Аз и на социални не вярвам , миналият месец пак бяха категорични , че няма да има и на излизане на банкомата вече имаше.
Виж целия пост
# 106
Едва ли днес ще ни огрее...просто ще чакаме докато се сетят за нас ...
Виж целия пост
# 107
Искам да съм РОМКА,така поне детските ще си взимам навреме,а кой знае и още колко помощи,които на нас редовите гражданки на държавата не ни се полагат ,защото сме да речем....от друга извънромска националност. И не съжалявам за този тон!!!!!
Виж целия пост
# 108
ЦКБ Пловдив няма все още , проверено преди 5 минути.
Виж целия пост
# 109
Ходих да проверявам в 16:12 нямаше.За Пловдив -Тракия става вьпрос.После кьм 17.30 пак ще проверя.
Виж целия пост
# 110
Е как така в Изгрев има???????  Е ТОВА НАПРАВО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ #Cussing out

Ами то всеки месец е така, първо им превеждат на тях, а след 1-2 дни и на нас.
 Ама как така всеки месец им превеждат първо на" тях "после на нас,защто говорите така не разбирам, да не би банките като првеждат парите  да гледат дали са ромки,арменки или каквито и да били.Парите ги превеждат по сметките и това е,ама дали щте е ОББ,ЦКБ или друга банка това е...
Виж целия пост
# 111
Ходих да проверявам в 16:12 нямаше.За Пловдив -Тракия става вьпрос.После кьм 17.30 пак ще проверя.
След 18 провери , защото миналият месец бяха казали , че ще са по картите след 18 часа , пиши ако ти е удобно .
Виж целия пост
# 112
ЦКБ Пловдив няма дано утре ги пуснат.
Виж целия пост
# 113
Днес не съм проверила,но вчера Уникредит нямаше
Виж целия пост
# 114
И аз потвърждавам ,че Уникредит нямаше!!!!!!!!!!Дано днес ги преведат най-сетне...
Виж целия пост
# 115
СП Слатина още не са пуснали май...
ОББ,Изгрев-нямам превод
Колко от вас са в групата за национален протест във фейсбук? http://www.facebook.com/groups/196870307049587/
Виж целия пост
# 116
София Уникредит Булбанк все още няма  #Cussing out аз съм в групата за нац.протест !
Виж целия пост
# 117
За Пловдив имате ли инфо? Оляха се вече.......папкат лихвите и се правят на ударени, че не знаят за какво става въпрос..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 118
За Пловдив и днес няма да има преди 5 мин. попитах в социала #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 119
За Пловдив и днес няма да има преди 5 мин. попитах в социала #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Е това просто не е истина !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия