Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 90
Момичета, здравейте. Исках да ви попитам дали още се изисква бележка от личния доктор на детето, когато се подават документи за детските надбавки?
Да, освен ако детето не е с ТЕЛК
Виж целия пост
# 91
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry
Виж целия пост
# 92
Благодаря LOST!
Виж целия пост
# 93
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry
А за утре дали ще има -какво казаха?
Виж целия пост
# 94
 #2gunfireА тия мърлите,(без извинение),от Слатинското СП дали изобщо са пуснали парите,като се сетя само какви седят там на бюрата,и това са социални работници.... #2gunfire
Виж целия пост
# 95
.
Виж целия пост
# 96
СП Слатина все още няма. искам да отида и да ги гръмна вече честно
Виж целия пост
# 97
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry
А за утре дали ще има -какво казаха?
казват,че не знаели за утре но имало вероятност
Виж целия пост
# 98
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry
А за утре дали ще има -какво казаха?
казват,че не знаели за утре но имало вероятност

Много ми е интересно като няма да има пари днес, защо одеве в Изгрев си ги теглиха и съответно харчеха в магазина. newsm78
Виж целия пост
# 99
СП Слатина все още няма. искам да отида и да ги гръмна вече честно
Hug , не се ядосвай, на ОББ  ги превеждат след 16.00, ама ме съмнява, че ще ни огрее днес  ooooh!
Виж целия пост
# 100
Абе къде ги слагаш Изгрев на картата , те са друга държава , знаеш ли , че ако нямат и ще вдигнат социални във въздуха , само нас не ни ебават с извинение за хора .
Виж целия пост
# 101

Защо ли не се учудвам...но в край на сметка те не са в нарушение...нали казаха че до 30ти има време...просто трябва търпеливо да чакаме...
Виж целия пост
# 102
Е как така в Изгрев има???????  Е ТОВА НАПРАВО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ #Cussing out
Виж целия пост
# 103
Е как така в Изгрев има???????  Е ТОВА НАПРАВО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ #Cussing out

Ами то всеки месец е така, първо им превеждат на тях, а след 1-2 дни и на нас.
Виж целия пост
# 104
Парички днес в Пловдив КАТЕГОРИЧНО няма да има, преди малко говорих с АСП-то. Вече толкова са изневрвени, че ми крещяха и давах инфо по инерция.
Не вярвам да са пуснали за "Изгрев", то тогава и в "Шекера' и в АДЖИ Асана трябва да са взели.............Да нв би да ги укротяват?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия