Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 405
Не ги превеждат по различно време
Просто в някои банка има няколко часа повече изчакване след като ги пуснат от социалните в съответната община
  Много благодаря за отговора,Сега ми стана ясно,   bouquet
Виж целия пост
# 406
Понеже тук една майка пита дали превеждат детските по различно време - да, по различно време и то с няколко дни разлика. Няколко района в София взимаме парите 4-5 дни след останалите. Ако половин България вземе на 18-19-то число, ние между 25 и 28, даже миналия път май беше петъка преди втория тур на изборите - 29 октомври. Това не се дължи на банките, а на социалното министерство. Парите се превеждат от финансите на няколко транша. За София миналия месец просто парите свършиха - това ми обясниха в Агенцията по заетостта. А иначе банките може да дават разлика само от няколко часа до 1 ден.
Виж целия пост
# 407
Понеже тук една майка пита дали превеждат детските по различно време - да, по различно време и то с няколко дни разлика. Няколко района в София взимаме парите 4-5 дни след останалите. Ако половин България вземе на 18-19-то число, ние между 25 и 28, даже миналия път май беше петъка преди втория тур на изборите - 29 октомври. Това не се дължи на банките, а на социалното министерство. Парите се превеждат от финансите на няколко транша. За София миналия месец просто парите свършиха - това ми обясниха в Агенцията по заетостта. А иначе банките може да дават разлика само от няколко часа до 1 ден.
Агенция по заетостта няма нищо общо с детските надбавки. Сигурно имаш предвид АСП - Агенция за социално подпомагане.
Виж целия пост
# 408
Понеже тук една майка пита дали превеждат детските по различно време - да, по различно време и то с няколко дни разлика. Няколко района в София взимаме парите 4-5 дни след останалите. Ако половин България вземе на 18-19-то число, ние между 25 и 28, даже миналия път май беше петъка преди втория тур на изборите - 29 октомври. Това не се дължи на банките, а на социалното министерство. Парите се превеждат от финансите на няколко транша. За София миналия месец просто парите свършиха - това ми обясниха в Агенцията по заетостта. А иначе банките може да дават разлика само от няколко часа до 1 ден.
Агенция по заетостта няма нищо общо с детските надбавки. Сигурно имаш предвид АСП - Агенция за социално подпомагане.
Виж целия пост
# 409
добро утро мами имали някаква информация за детските и чл.8 вече
Виж целия пост
# 410
Все още никъде няма детски.Мисля ,че може би утре или в понеделник.
Виж целия пост
# 411
Все още никъде няма детски.Мисля ,че може би утре или в понеделник.
благодаря много bsmama
Виж целия пост
# 412
И според мен още е раничко да проверяваме.  Wink
Виж целия пост
# 413
А как ми трябват...
Виж целия пост
# 414
Недей така, че ако те прочетат от другата тема как си чакаш 30-тте лева и ще ти се изсмеят как имаш за нет, а чакаш на тези и т.н.  Simple Smile и че тези пари не били нищо, но за хора като нас те са си някаква подкрепа да добутаме до края на месеца или да купим лекарство/памперси или други необходими неща.
Много добре те разбирам и аз ги чакам всеки месец с нетърпение, защото приходите в семейството са ни изключително ниски.
Виж целия пост
# 415
И при нас е така.Чакаме ги с нетърпение,та да запълним някоя дупка в бюджета за детето.
Виж целия пост
# 416
И при нас е така.Чакаме ги с нетърпение,та да запълним някоя дупка в бюджета за детето.
Всички тук сме така.  Sad
А нета вече по-скоро е необходимост, отколкото глезотия.  newsm78 
Виж целия пост
# 417
В ХАСКОВО НА ПИБ НЯКОИ ПРОВЕРИЛ ЛИ Е ЗА ПРЕВОД НА ДЕТСКИТЕ''
Виж целия пост
# 418
Искам да питам и аз нещо.Края на миналия месец пуснах молба за детски за втора година и ми дадоха едно номерче да си взема заповедта за детски след 16-ти този месец,това означава ли,че този месец ще имам парички newsm78.Иначе аз ги получавам на 20-22
Виж целия пост
# 419
Искам да питам и аз нещо.Края на миналия месец пуснах молба за детски за втора година и ми дадоха едно номерче да си взема заповедта за детски след 16-ти този месец,това означава ли,че този месец ще имам парички newsm78.Иначе аз ги получавам на 20-22
ще имаш парички Grinning,нали е трябвало октомври да подаваш деклерация и не си пропуснала 1 месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия