Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 390
Най- вероятно е имала пари в картата и ги е забравила. Невъзможно е да й преведт 270 лв!
Виж целия пост
# 391
Най- вероятно е имала пари в картата и ги е забравила. Невъзможно е да й преведт 270 лв!

тцъ,и аз това питах,ама тя ги тегли всички накуп винаги заради кредита. и казва,че майки около нея също са взели 270лв., че и смс-а от нои също пише 270лв. newsm78
Виж целия пост
# 392
тцъ,и аз това питах,ама тя ги тегли всички накуп винаги заради кредита. и казва,че майки около нея също са взели 270лв., че и смс-а от нои също пише 270лв. newsm78
Това е невъзможно или се е объркала и това е майчинство с детски, преведени в един и същи ден или е получила пари за първата година от майчинството или нещо те послъгва. Да ти покаже смс-а или банковото извлечение, за да се убедиш за себе си.
А за останалите който директно ще твърдят, че са получили повече пари за втората година от майчинството си, най-добре го направете с доказателствен материал, за да не обърквате излишно измъчените ни семейства!
Извинявам се за спама и ако коментара ми е прозвучал грубо!
Виж целия пост
# 393
тцъ,и аз това питах,ама тя ги тегли всички накуп винаги заради кредита. и казва,че майки около нея също са взели 270лв., че и смс-а от нои също пише 270лв. newsm78
Това е невъзможно или се е объркала и това е майчинство с детски, преведени в един и същи ден или е получила пари за първата година от майчинството или нещо те послъгва. Да ти покаже смс-а или банковото извлечение, за да се убедиш за себе си.
А за останалите който директно ще твърдят, че са получили повече пари за втората година от майчинството си, най-добре го направете с доказателствен материал, за да не обърквате излишно измъчените ни семейства!
Извинявам се за спама и ако коментара ми е прозвучал грубо!

Не! изобщо не е груб Hug и аз я разпитвах и питах,тя детски не взима. И затова се допитвам и до вас тук,че се хвърлих и аз в шах Tired и надежди,НО уви! явно нещо се е объркала!
Виж целия пост
# 394
Моя позната си изтегли майченството на 3 или 4 ноември,240лв.
Виж целия пост
# 395
извинявам се ако спамя темата,но искам да кажа на майчетата чиито деца са с телк,че имат право на хр.помощ от бчк.до 20 ноември трябва да си я вземете.това е 3(последен) транш за годината,като можете да си вземете и за предните 2.много неща са...надявам се че съм била полезна   bouquet
Виж целия пост
# 396
здр Вале искам да те попитам за тази помощ какви документи са нужни и колко лева е помощта?
Виж целия пост
# 397
ами първо помо6та не е парична а хранителни стоки.не трябват документи-ако отг на условията фигърираш в списъка.просто трябва да отидеш в бчк и като ти дойде реда-ще ти кажат.ако искаш влез в стр. на бчк.там пише.ето- http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=801944
Виж целия пост
# 398
Много ти благодаря за инфото Simple Smile
Виж целия пост
# 399
моля
Виж целия пост
# 400
    След като подадете отново (за втората година) документи за детски колко време ги бавят? Подадох август (когато трябваше) и вече е ноември, а детски септември и октомври не съм получавала.
Виж целия пост
# 401
    След като подадете отново (за втората година) документи за детски колко време ги бавят? Подадох август (когато трябваше) и вече е ноември, а детски септември и октомври не съм получавала.
Защо не отидеш на място да провериш,според мен може да е станала някаква грешка,за да се забавят толкова Peace
Виж целия пост
# 402
    След като подадете отново (за втората година) документи за детски колко време ги бавят? Подадох август (когато трябваше) и вече е ноември, а детски септември и октомври не съм получавала.

Независимо за кой път подновяваш молбата си за детски, такова забавяне няма- превеждат се от следващия месец. Нещо има вероятно с документите ти, за да не ти преведат за 2 месеца парите...
Виж целия пост
# 403
Здравейте на всички,Включвам се с един въпрос ако позволите,От този месец си смених банката към която ми превеждаха детските и дадох нови координати към Първа инвестиционна банка,Та въпроса ми е към тази банка към коя дата превеждат детските,Доколкото разбрах всички банки по  различно време ги превеждат,
Виж целия пост
# 404
Не ги превеждат по различно време
Просто в някои банка има няколко часа повече изчакване след като ги пуснат от социалните в съответната община
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия