Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 60
към момента община Слатина р-н Изгрев още липсват.Явно пак ще сме с 10 дни закъснение  #Cussing out
еее,ще вземат да ни разглезят, ако ги пуснат преди да са минали 10 дена от първите преводи...И аз проверих за всеки случай,но няма ОББ СП Слатина

Оставаме за другата седмица.Пак ще бъдем последни.
Виж целия пост
# 61
към момента община Слатина р-н Изгрев още липсват.Явно пак ще сме с 10 дни закъснение  #Cussing out
еее,ще вземат да ни разглезят, ако ги пуснат преди да са минали 10 дена от първите преводи...И аз проверих за всеки случай,но няма ОББ СП Слатина

Оставаме за другата седмица.Пак ще бъдем последни.
Не сте само вие, аз съм към Триадица и също нямам.  Wink
Виж целия пост
# 62
Карлово-ЦКБ има.
Виж целия пост
# 63
София - Уникредит няма
Виж целия пост
# 64
София, Възраждане, УникредитБулбанк към 21.09.2011 16:16:07 в Интернет банкиране има превод.
София - Уникредит няма
Има значение общината, защото освен, че снощи ги видях в Интернет банкирането, сутринта ги изтеглих.
Виж целия пост
# 65
Момичета, моля Ви, някой да каже нещо за Уникредит Велико Търново - има ли. Дали имам проблем с последното подаване на документите или още банката не ги е пуснала smile3518
Виж целия пост
# 66
По новините съобщиха, че майки готвят протест за по-високи детски.
http://www.bnews.bg/article-35301
Искам и аз да се включа, хайде да се организираме.
Къде по-точно ще е протестът в София?
Виж целия пост
# 67
Момичета, моля Ви, някой да каже нещо за Уникредит Велико Търново - има ли. Дали имам проблем с последното подаване на документите или още банката не ги е пуснала smile3518

Мисля че проблема е в банката. И аз съм към тази банка и все още нямам. Вероятно ще ги пуснат по сметките в понеделник.
Виж целия пост
# 68
Момичета, моля Ви, някой да каже нещо за Уникредит Велико Търново - има ли. Дали имам проблем с последното подаване на документите или още банката не ги е пуснала smile3518

Мисля че проблема е в банката. И аз съм към тази банка и все още нямам. Вероятно ще ги пуснат по сметките в понеделник.
Благодаря !!
Виж целия пост
# 69
По новините съобщиха, че майки готвят протест за по-високи детски.
http://www.bnews.bg/article-35301
Искам и аз да се включа, хайде да се организираме.
Къде по-точно ще е протестът в София?

Протестът е на 01.10. пред всяка община във всеки град.Повече информация - групата във фейсбук - http://www.facebook.com/groups/196870307049587/
Виж целия пост
# 70
Момичета, моля Ви, някой да каже нещо за Уникредит Велико Търново - има ли. Дали имам проблем с последното подаване на документите или още банката не ги е пуснала smile3518

Не мисля,че проблема е в банката. Аз съм на същата банка и съм от Търново, бяха ми преведени още в сряда. Peace
Виж целия пост
# 71
"Даваме парични възнаграждения и на майките с по-ниски доходи – по 35 лв. на дете, смятам, че в състояние на икономическа криза това е максимумът, който можем да дадем." – категоричен бе Младенов.

 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 72
И аз го слушах и издивях.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 73
Кога се изплащат детските ...и аз ги чакам и не идват, а подадох бумащината още в началото на август
Виж целия пост
# 74
Дали днес в Пловдив ще преведат парите? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия