Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 75
 Някой в София  получил  ли  е  интеграционни?
Виж целия пост
# 76
Добро утро и от мен,току що ми бяха преведени детски и чл.8,става въпрос за София,община-Надежда.Банката е ДСК!!!!
Виж целия пост
# 77
току-що проверих няма превод Sad за пловдив става въпрос
Виж целия пост
# 78
От СП Слатина в София някой да има вече превод?
Виж целия пост
# 79
От СП Слатина в София някой да има вече превод?
Не Confused сигурно пак ще сме последни...
Виж целия пост
# 80
Благоевград има интеграционни
Виж целия пост
# 81
София - Пощенска банка, Подуене - НЯМА
Виж целия пост
# 82
В Пловдив сигурно към 17-18 часа ако е въобще ги пуснат.
Виж целия пост
# 83
Ако някой вземе от СП-Слатина ,моля нека пише!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 84
Ако някой вземе от СП-Слатина ,моля нека пише!!!!!!!!!!
Е тея ни взеха за мезе.Няма да ни бъде и днес.Току що проверих няма превод.Предния път ги бяха превели рано-рано един понеделник.
Виж целия пост
# 85
От СП Слатина в София някой да има вече превод?

 И аз нямам туко що проверих и съм бясна вече. Тия какво правят вече не знам.  #Cussing out
Виж целия пост
# 86
И в Пловдив все още няма-с интернет- банкиране съм и няма НИЩО!
Виж целия пост
# 87
mislia 4e za plovdiv sled 16h  Praynig
Виж целия пост
# 88
има ли някъде превод на интеграционни????благодаря предварително!!!!
Виж целия пост
# 89
Момичета, здравейте. Исках да ви попитам дали още се изисква бележка от личния доктор на детето, когато се подават документи за детските надбавки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия