Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 600
Стискам палци и се надявам днес да се зарадваме и ние на парички Hug
Добро утро!Към 10ч и 17 мин. пари няма.

Мерси за инфото.Аз днес ще изляза след 13ч,надявам се до тогава нещата да са се променили  Hug
Виж целия пост
# 601
Е не тия в тая община вече се уливат та това стана всеки месец.  Пак ли ще чакаме 10 дни за да вземем пари  Sick
Виж целия пост
# 602
 Zdraveite, az sam ot Sofia unikredit bulbank raion vazrajdane i o6e niamam prevod na detski za SAJALENIE Sad
Виж целия пост
# 603
Е не тия в тая община вече се уливат та това стана всеки месец.  Пак ли ще чакаме 10 дни за да вземем пари  Sick
Ей, ама така ме нервят тея кретени.В тоя студ ще се наложи да ме разкарват до банката да тегля от другата сметка.Пари към момента няма.Проверявам на всеки 5 мнути.
Виж целия пост
# 604
и за Сливен Експресбанк все още нямам смс. Вероятно в края на месеца ще има. И миналата година така беше..бедна ни е страната. Бедни са общините..кой трябва да е богат?? Е, нема такава държава като нашата!
Виж целия пост
# 605
Здравейте,Враца Райфайзенбанк има превод-13:00 часа.
Виж целия пост
# 606
От София още ли няма някой с превод Rolling Eyes
Виж целия пост
# 607
От София още ли няма някой с превод Rolling Eyes
Айде, момичета беж към банкомата.СОФИЯ -ИЗГРЕВ-СЛАТИНА  ИМА ПАРИ.
Виж целия пост
# 608
иеее най - накрая  ooooh!
Виж целия пост
# 609
Някой да има инфо за Сливен.
днес бях в социалните,парите са преведени по банките,вече от банките зависи
за пощенска казаха че довечера ще са по сметките
Виж целия пост
# 610
От София още ли няма някой с превод Rolling Eyes
Айде, момичета беж към банкомата.СОФИЯ -ИЗГРЕВ-СЛАТИНА  ИМА ПАРИ.
хе,хе,хе... тъкмо щях да кажа че няма в 12 часа... виж как щастливо си ме изпреварила   bouquet
Виж целия пост
# 611
Някой в София-Възраждане да е взел пари ? Или пак дойде нашия ред да сме последни ?  ooooh!
Виж целия пост
# 612
момичета искам да попитам колко е увеличението на деца с телк ?Понеже аз вс. месец получавах по 240плюс 20 лв.за интеграц.
Виж целия пост
# 613
Честито на печелившите.
В Младост още няма Confused до довечера има още време,по-късно пак ще проверя.От толкова проверяване вече съм на -4лв  Confused
Виж целия пост
# 614
Днес има и при нас преводи, най накрая пуснаха "цемейните"/грешката не е моя, тя е цитат от една клиентка/ #Crazy!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия