Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 585
Момичета, имам лоша новина за София - Възраждане, Красна поляна. Току що звънях в Сп Красна поляна и ми отговориха, че няма потвърждение от счетоводството. Надяват се до края на седмицата да има такова. Не си хабете паричките за проверки, защото  и банките само се чудят как да оскубят бедния народ.
Confused Confused
Виж целия пост
# 586
София-Панчарево-Пощенска банка НЯМА  Confused
Виж целия пост
# 587

Миличка тука всички сме с малки бебета и не можем да излезнем.Дори някой са повече  от 2 деца има майки на деца със по-специални нужди, които чакаме не само детските , а и други социални помощи..Следи темата просто.Другия вариант е да намериш тел на Социалното към вашата община и да им се обадиш.Втори вариант е да си направиш нет банкиране и да следиш там.

Аз не съм в нас и не мога да проверявам сега и тъкмо се надявах да си писала с добри вести. Иде ми да ги застрелям в петък сме на поредният преглед дано ми ги преведат до тогава  #Crazy
Виж целия пост
# 588
Няма поне засега и си мисля, че и днес няма да е.Така ми се иска да ви зарадвам, ама на.Идиоти пълни.Аз също много се нервя.
Виж целия пост
# 589
Tanya24, едва ли само аз съм писала името на дадена банка.А дори и да пиша за коя община става на въпрос какво значение има,? Не е нужно да се заяждаме нали?
Виж целия пост
# 590
Tanya24, едва ли само аз съм писала името на дадена банка.А дори и да пиша за коя община става на въпрос какво значение има,? Не е нужно да се заяждаме нали?


Абсолютно никой не се заяжда не кажеш ли общината все едно нищо не си казала. Не банките превеждат в различно време, а различните общини. Т.е. ако твоята община е пуснала на теб в еди си коя банка значи и другите мацки от същата община ще имат и по другите банки. Разбираш ли дано добре го обясних. Това че ти примерно в твоята банка имаш не значи,че всеки в тази банка  ще има, а само хората от  твоята община ще ги получат
Виж целия пост
# 591
Tanya24, едва ли само аз съм писала името на дадена банка.А дори и да пиша за коя община става на въпрос какво значение има,? Не е нужно да се заяждаме нали?




Съжалявам, ако си го разбрала като заяждане. Мнооого съм далече от такива мисли.  Hug
Виж целия пост
# 592
София, Връбница, ПИБ- ИМА Peace
Проверих онлайн само, не съм теглила.
Виж целия пост
# 593
София, Връбница, ПИБ- ИМА Peace
Проверих онлайн само, не съм теглила.
Честито.За нас пари днес няма.Да се надяваме , че утре ще има.
Виж целия пост
# 594
В петък детски получиха повече майки от колкото понеделник и вторник взети заедно .  Shocked
А в петак си виках : в понеделник ще вземем няма страшно .  Crazy
Да ама не - както едно време викаше Петко Бочаров
Виж целия пост
# 595
София, Връбница, ПИБ- ИМА Peace
Проверих онлайн само, не съм теглила.
Честито.За нас пари днес няма.Да се надяваме , че утре ще има.

А дано Praynig
Виж целия пост
# 596
Всички в Пловдив ли взеха пари,защото аз нямам,а подавах декларация октомври.Да знам дали да ходя до АСП.Благодаря
Виж целия пост
# 597
Някой да има инфо за Сливен.
Виж целия пост
# 598
Стискам палци и се надявам днес да се зарадваме и ние на парички Hug
Виж целия пост
# 599
Стискам палци и се надявам днес да се зарадваме и ние на парички Hug
Добро утро!Към 10ч и 17 мин. пари няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия