Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 630
добро утро ,все още няма детски става въпрос за район възраждане а банката е уни кредит булбанк   силно се надявам до края на деня всички мами да си ги получат  Thinking
Виж целия пост
# 631
силно се надявам до края на деня всички мами да си ги получат  Thinking

 Praynig
Виж целия пост
# 632
Може ли ако някой види пари от Възраждане да свирка силно, че вече са ми крайно необходими! Praynig
Виж целия пост
# 633
разбира се ,и аз ги следя веднага щом получа смс ще информирам за възраждане  #Crazy
Виж целия пост
# 634
Да БЛАГОДАРЯ на Креми Анев за инфото!
Златна си!
Слатина ДСК-има детски и чл.8,без интеграционни.

Надявам се,че днес всички ще си получат парите!
Виж целия пост
# 635
Да БЛАГОДАРЯ на Креми Анев за инфото!
Златна си!
Слатина ДСК-има детски и чл.8,без интеграционни.

Надявам се,че днес всички ще си получат парите!
Добро утро.Радвам се , че съм полезна.Като пуснат интеграцията ще пиша.  bouquet
Виж целия пост
# 636
naistina prekalihaaaaaa prosto na ni6to ne prili4a  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 637
И в Младост още няма Confused
Виж целия пост
# 638
nqma oshte detckite v ccb lulin
Виж целия пост
# 639
Привет, нова съм в темата, чаках чл.8, и еднократна за второ.
Искам и аз да зардвам някого днес Simple Smile Специално мамите от Младост - Уникредит - парите са в сметките, но в картите най-вероятно ще може да ги теглим след 13:00 освен ако не ги теглите на каса.
Поздрави и успешен ден!
Виж целия пост
# 640
Привет, нова съм в темата, чаках чл.8, и еднократна за второ.
Искам и аз да зардвам някого днес Simple Smile Специално мамите от Младост - Уникредит - парите са в сметките, но в картите най-вероятно ще може да ги теглим след 13:00 освен ако не ги теглите на каса.
Поздрави и успешен ден!

Аз към 10 и нещо проверявах и нямаше пари,дано наистина след 13ч да има Praynig ако евентулно изтеглиш или някой друг нека сподели
Виж целия пост
# 641
Видях ги най-накрая в сметката ми Peace. Не съм пробвала да тегля, но след малко ще отида до някой банкомат и ще пиша.
Виж целия пост
# 642
Видях ги най-накрая в сметката ми Peace. Не съм пробвала да тегля, но след малко ще отида до някой банкомат и ще пиша.

Ти от коя част си?
Виж целия пост
# 643
Младост 3, към Уникредит ми е сметката. Пробвах на банкомат, обаче не става.
Виж целия пост
# 644
Младост 3, към Уникредит ми е сметката. Пробвах на банкомат, обаче не става.

Явно след 13ч ще е.Хубавото че ще е днес.Аз съм от 4,към ОББ. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия