Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 645
 Praynig Praynig Praynig Praynigдано да е днес
Виж целия пост
# 646
ДСК Русе - има
Виж целия пост
# 647
Хайде и Възраждане има. пуснати са и първи транш помощи за отопление, ако някой го интересува.
Виж целия пост
# 648
Аз съм Възраждане -Райфайзенбанк , но нищо нямам  Sad
Виж целия пост
# 649
Хайде и Възраждане има. пуснати са и първи транш помощи за отопление, ако някой го интересува.
Ха дано!
На банкомат или само в сметката?
Виж целия пост
# 650
и аз съм Възраждане а още нямам за уникредит булбанк става въпрос
Виж целия пост
# 651
Някакви новини за Лозенец?
Виж целия пост
# 652
Хайде и Възраждане има. пуснати са и първи транш помощи за отопление, ако някой го интересува.
a dali v krasna poliana sa pusnati?
Виж целия пост
# 653


Аз съм Красна поляна, която пък е към Възраждане. Банката е пощенска. Паричките ги видях в epay и вече правих разни трансфери, така че смятам, че са по картите и могат да се теглят на банкомат.Според мен е минала заверката на Борика в 12,00 часа и за това са видими.
Виж целия пост
# 654
nqkoi znaeli  dali v ccb ima prevod ?  Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 655
София, Красна поляна, ПИБ - има превод
Виж целия пост
# 656
Да и Възраждане към Райфайзенбанк има превод вече
Виж целия пост
# 657
Да и Възраждане  Уникредит Булбанк вече има преди малко получих смс  Grinning
Виж целия пост
# 658
Някакви новини за Лозенец?
Лозенец винаги сме последни,може и в понеделник чак.
Виж целия пост
# 659
И Младост ОББ има превод Grinning най-накрая,дано следващия месец не чакаме толкова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия