Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 540
И аз чакам за София-Слатина...
Креми Анев ми е ориентир!
Когато каже ,че са преведени нейните и моите се материализират!
Сега чакам благата вест от нея!

Хубав ден на всички ви!
и преведени пари
Пари няма .Проверих току шо.Дано днес ни зарадват.Извинявай, че те разочаровам с инфото към този момент.
Виж целия пост
# 541
Денят е пред нас,че и седмицата!
Все пак, в един момент,ще бъдеш вестоносецът с благата вест!
Ще зарадваш доста хора!
Виж целия пост
# 542
Във Видин ДСК има детски  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 543
Алианц Русе - има  bouquet късмет на всички останали
Виж целия пост
# 544
Алианц Русе - има  bouquet късмет на всички останали
Heart Eyes За добрата новина.   bouquet
Виж целия пост
# 545
София Младост ОББ няма Sad
Виж целия пост
# 546
Сигурно чак след 4 ще ги пуснат..  #2gunfire
Виж целия пост
# 547
и във Враца няма,или поне аз нямам още.
Виж целия пост
# 548

И София Младост Уникредит няма.
Виж целия пост
# 549
И при нас в ЦКБ-Свищов, няма преводи!
Виж целия пост
# 550
ОББ София Изгрев все още няма. Пак ли ще сме 10 дни след другите  Confused
Виж целия пост
# 551
ОББ София Изгрев все още няма. Пак ли ще сме 10 дзни след другите  Confused
Няма, няма и аз сега погледнах.Не че не проверявам на всеки 10 минути. JoyИ аз това си мисля, че както винаги ще сме накрая.Май само миналия месец ни огря по-рано.Помните ли август как чакахме над 10 дни, след като бяха пуснали пари на всички.
Виж целия пост
# 552
ОББ София Изгрев все още няма. Пак ли ще сме 10 дни след другите  Confused
в доста градове още не са преведени
Сливен-пощенска сега проверих- НЯМА
Виж целия пост
# 553
София - Пощенска банка /Връбница/  НЯМА!
Виж целия пост
# 554
И Перник ОББ все още няма....

Хубав ден на всички,
и преведени парички   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия