Търся филм, сериал.............Тема 4

  • 93 198
  • 749
# 165
добър вечер, прочетох темите до сега, но се пообърках и бих искал да попитам пак:
Търся филм, на български заглавието е преведено Тренировката, но английското заглавие е различно. Разказва се за един отбор по американски футбол, който тренира в една сграда, заедно с балетен клуб, в резултатхореографката поема тренировките на футболния отбор и те печелят първенството.
Под името тренировката го няма в нито един торент. Филмът е излъчван по телевизията преди около 4-5 години дублиран. Ако някой си спомни английското заглавие, ще ви бъда много благодарна  bouquet
Дали не е този? http://www.imdb.com/title/tt0088378/
Виж целия пост
# 166
Много благодаря !
П.С. Аз не обичам празни приказки (и съм зодия ОВЕН) търсих ,не намерих и затова питам  Peace
   Виж , не искам да се заяждам с теб  Peace Но ще ти кажа че филма го открих точно за една минута . Достатъчно ми беше да изпиша името в гугъл , и срещу него да напиша бг торент . Веднага ми излязоха линкове с бг тракери .  Peace
Да речем че не си го търсила по правилния начин  Peace

Извинявай, че те питам ама проблем ли имаш. Темата е "търси се" момичето си е задало коректно въпроса, ако искаш - отговаряш, а ако искаш - не. Освен това не знам за какъв торетн говориш, когато човек не помни името на нещо и въпросът беше за името. Изма е отговорила. Не всички са богове на интернета и не е нужно всички да намират това, което търсят за 5 секунди.  ooooh!
      Ваня извинявам се  Embarassed Embarassed Embarassed Не съм видяла по - горния пост  Embarassed  Аз не съм бог на интернета , и при мен се е случвало да питам . Просто като видях името на филма си помислих че Изма го търси .  Embarassed
Ще се постарая да не се включвам вече с отговори . Peace
Виж целия пост
# 167
Момичета,  хелп  Praynig

Днес цял ден се мъча да се сетя заглавията на два филма. Ще им опиша сюжетите с две думи, може би пък някоя от вас ще се сети за заглавията им  Simple Smile

Първият - френски. Главният герой беше откраднал голяма сума и лежеше в затвора, където съкилийникът му беше обвинен в педофилия, но отричаше. Нашият човек успя да избяга от затвора, а другият май го освободиха поради недостатъчно доказателства и т.н. Някой сеща ли се за заглавието?

Вторият - дейстието се развиваше в Сирия. Млада жена забременява от своя любим, но братята й го убиваха, защото беше арабин, а те - кюрди (или може би беше обратното - не помня  Embarassed ). Жената ражда тайно син, който насила й го взимат и го дават в сиропиталище. След това жената отива за учи, междувременно започва гражданска война, попада в затвора и т.н. Много тежък филм! Много ме беше впечатлил! Но не се сещам заглавието му  ooooh!

Предварително благодаря! Дано някой се сети за кои филми говоря  Hug
Виж целия пост
# 168
  Относно втория филм , имаш ли спомен коя година си го гледала .
  Ще питам една приятелка за заглавието , дано да може да помогне  Peace
Виж целия пост
# 169
 Относно втория филм , имаш ли спомен коя година си го гледала .
  Ще питам една приятелка за заглавието , дано да може да помогне  Peace

Гледах го през есента. Мисля, че филмът е от 2007-2009г, там някъде.
Ако не се лъжа е ко-продукция на Канада, Франция и някой друга страна...  newsm78
Действието започва в Канада и се развива в ретроспекция.
Главната героиня емигрира в Канада и след смъртта си като й отварят завещанието намират писмо до децата й - близнаците (момче и момиче), в което им казва единият да открие баща си, а другият - брат си.
Това отвежда близнаците в Сирия като едновременно дават действието в ретроспекция как  е минал живота на майката.
Няма да разказвам повече, защото някой може да пожелае да го гледа. Развръзката беше разтърсваща  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 170
   Добре  mijjjka , ще се опитам да го открия  Peace
   Но ще те помоля за още малко инфо , по коя тв програма си го гледала ?
   И аз се заинтригувах  Hug
Виж целия пост
# 171
Бях го гледала от торентите  Hug
Виж целия пост
# 172
Бях го гледала от торентите  Hug
    Мисля че успяхме да го открием  newsm44
    Това ли е филма : Incendies / Изпепелени (2010) . Потребител в замунда , ми даде заглавието .  Peace
Но го откривам и тук http://absolutetorrents.com/details.php?id=1954&category=11
тук също http://bt.wrzru.com/details.php?id=56637
Виж целия пост
# 173
Точно този е!!! Благодаря много!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 174
Здравейте
аз пък търся от къде да си сваля четвъртата част на Карибски пирати в замундата я няма има само първите три - моля помогнете ми!
Виж целия пост
# 175
Здравейте
аз пък търся от къде да си сваля четвъртата част на Карибски пирати в замундата я няма има само първите три - моля помогнете ми!
  За сега го намирам тук , но няма субтитри  Peacehttp://avatar-bg.org/index.php?page=torrent-details&id=d07ae … e1e6a3b0e58ce1b9c
   Ще потърся още малко .
   http://filmi.milo.bg/film/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B1%D1%81%D … load-torrent.html
 Тук също го има , но със сръбски субтитри http://powershare-bg.com/details.php?id=6147
Виж целия пост
# 176
 Преди години излезе филм за Маиър Лански, според съпруга ми филмът се казва "Лански", но не го откривам.Ако сте го срещали - моля за линк.
Виж целия пост
# 177
Точно този е!!! Благодаря много!!!  Hug Hug Hug
   mijjjka   Наистина невероятен филм  Peace И ...... много тежък  smile3518 С много гаден край  newsm45 Не пожелавам на никого , да разбере по подобен начин своя произход  newsm45
Виж целия пост
# 178
shams u amar, аз бях предупредила, че е много тежък и разтърсващ ...  Sad

 Hug
Виж целия пост
# 179
Здравейте!!! Пропуснах голяма част от епизода на ''От местопрестъплението Маями'' по НОВА тази вечер....Имаше там една молитва, която Калей каза на една пострадала бременна жена в болницата....Заради тази молитва търся този епизод....Знам само, че е 9 сезон....В програмата на НОВА...нищо....В VBOX и там не успях.....Ако може някой да даде линк Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия