След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 905
  • 742
# 255
Добро утро!
Няма да ви пожелавам хубав ден Laughing-той вече е такъв! Grinning Heart Eyes
Галка,много ти благодаря! Hug Hug Hug
Али е много,много сладък,а двамата с Халит -едих до друг,са страхотни!
Прекрасни снимки! Hug
Варна,и на теб,за превода! Hug
Успешен и усмихнат петък на всички! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 256



Краси, вие не бяхте ли се снимали с Надето пред това кафене Nero, където са Халит и Али. Или грешно си спомням.

На една от снимките се вижда в ъгъла телевизионна камера. Сигурно ще ги дадат в някое магазинно предаване.
Виж целия пост
# 257
Варна, wavey waveyмного ми е кеф,че си забелязала "тази подробност" JoyНаистина Надето ме снима точно пред кафенето и това много ме "гъделичка" в момента Blush Blush Joy
Виж целия пост
# 258
                                            
Виж целия пост
# 259
Забелязвате ли колко щастие излъчва лицето на Халит когато е с Али bowuu bowuu
Виж целия пост
# 260
Забелязвате ли колко щастие излъчва лицето на Халит когато е с Али bowuu bowuu
Да,Стеф, Hugпрекрасни са и двамата! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 261
http://www.uguralevyilmaz.com/bas%C4%B1ndan.html


Берг разказва за сватбата с Халит и предложението за женитба. Ако  има начин да бъде направено в по-четлив формат, ще се опитам да го преведа по-късно.


Само страницата със снимката, на която Берг целува Халит е с нейния разказ за сватбата. Казва: "Получих предложение за брак на малък, специален само за нас двамата остров."

Виж целия пост
# 262
Варна,благодаря ти! Hug Hug Hug
Днес денят е изпълнен с много приятни изненади! Grinning Hug
Виж целия пост
# 263
Добро утро!

При нас,времето е доста мрачно,но темата е огряна от малкото слънчице Heart Eyes
Варна,Галка Hug
Момичета Hug
Спокоен ден!
Виж целия пост
# 264
Цитат
                                           

Каква прелест, чудесни са smile3501 newsm51  love001
Виж целия пост
# 265
Виж целия пост
# 266


http://www.gecce.com/haber/nebahat-cehreden-ask-i-memnu-aciklamasi-176257.html

 
Виж целия пост
# 267
Виж целия пост
# 268
Здравейте! Hug
Красиво утро , нали ?  Peace Дори времето навън да е мрачно! Heart Eyes

Краси като я "гъделичкат" много се смее
и не сервира кафе , че ще го разлее! Joy Joy Joy
Заповядайте - от мен!



Нека денят ни бъде изпълнен с още хубави емоции!
Виж целия пост
# 269
МАРЕ, newsm10 rotfImbo    love001

  love001  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия