След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 903
  • 742
# 315


Ех, колко хубаво би било да го чуем в изпълнение и на Халит, марманчи! Това обаче е привилегия само на Берги.
Виж целия пост
# 316
Варна, много те моля, ако ти е на лесно превода на тази тяхна песен, би ли го сложила в темата. Praynig Много искам да го прочета пак.
Виж целия пост
# 317


Ех, колко хубаво би било да го чуем в изпълнение и на Халит, марманчи! Това обаче е привилегия само на Берги.

 Çift ilk dansı "Sensiz Saadet Neymiş" şarkısı ile yaptı. Nikah sonrası basın mensuplarının karşısına çıkan gelinle damat, "Biraz klasik olacak ama ikimiz de çok mutluyuz" dediler.

http://www.medyafaresi.com/haber/28126/magazin-halit-ergenc-sonu … tina-kavustu.html


      Първият им танц е бил на тази песен! Grinning Кой ли я е  изпълнил? newsm78
Виж целия пост
# 318


От турския сайт разбрах, че във фейсбук страницата на гръцките фенове са обещали интервюто на Халит да бъде преведено на английски. Писали са, че било интересно.
Виж целия пост
# 319
Варна,много,много ти благодаря за превода! Hug Hug Hug
С голямо удоволствие прочетох думите на Берг.
Просто няма  какво да кажа Hug-желая им да са много щастливи!Винаги!
Те го заслужават!
Върнах се за миг в онези дни около сватбата на Халит и
Берг-тогава открих и  темата .. Grinning
За теб ,Варна!
Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 320


От турския сайт разбрах, че във фейсбук страницата на гръцките фенове са обещали интервюто на Халит да бъде преведено на английски. Писали са, че било интересно.

    Много е очарователна тази наша българо-турско-румънско-гръцко-хърватска заплененост! Grinning
Виж целия пост
# 321
Варна, много те моля, ако ти е на лесно превода на тази тяхна песен, би ли го сложила в темата. Praynig Много искам да го прочета пак.

Нали знаеш, че аз нищо не пазя, но ето го превода  Laughing



Какво е било щастието без теб
Не знам, не съм изпитвал такова
Ти си като белег на челото ми
Каквото и да правя, не мога да го залича

Да те обичам от далеч
Любов най-хубава
Свикнах с копнежа по теб
Дори  да ми кажеш “Ела!”, няма как да го направя
Виж целия пост
# 322
В осем реда, толкова  любов.

А тези думи - без коментар!
"Ти си като белег на челото ми
Каквото и да правя, не мога да го залича."

Много ти благодаря!  Hug Hug HugЗапазвам го към думите на Берг. Ще допълня интервютата.

Виж целия пост
# 323
Варна,благодаря ти за превода на песента!   bouquet
Спомняте ли си,в  разни интервюта все излизаха думите на Берг,че Халит й е предложил брак по много романтичен начин..
Но тези думи бяха все преразказани и звучаха някак си странно.
Сега,когато прочетох интервюто,нейния разказ за онази нощ,още веднъж си дадох сметка колко романтичен и нежен е Халит!
Невероятен!
Виж целия пост
# 324
Берг дали е била в очакване Халит да й предложи точно на Малдивите? За Халит е ясно, че го е планирал. Кой знае как се е вълнувал..."Свикнах да живея с копнежа по теб!"
Сигурно си е шепнела: Ben inanamıyorum! Grinning Grinning Heart Eyes

 
Виж целия пост
# 325
Светле,къде са ти колажите? Thinking
Днес през деня  влизах няколко пъти за малко в темата и забравих  да напиша Embarassed-
бяха много хубави! Hug
Виж целия пост
# 326
Здравейте!!! wavey wavey
Боже,боже...каква красота - остров....залез....бели цветя...пръстени...и двама безумно влюбени ....каква по-хубава картина от тази !!!! Това ми напомня за общото между Халит и Онур ,само че Халит го е направил още по-красиво Two Hearts Two Hearts    loveuuu  loveuuu luvbed
Varna...безкрайни благодарности за удоволствието да се докоснем макар и виртуално до този техен съкровен момент.  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 327

Варна, целувки и от мен!   Hug Hug Hug

Този ден ще го  запомня само с красиви новини за нашите любимци!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За тази песен ли става дума? newsm78


Виж целия пост
# 328

Виж целия пост
# 329
Варна, Heart Eyes Hug     love001

На 6.05. е бил годежа с роднините,на 7.05.са отлетяли и после....."ШОК","ШОК"....и то какъв... #Crazy Joy    loveuuu txtloves  loveuuu Two Hearts

АЛИДЖИМ, НАИСТИНА Е ДЕТЕ НА ЛЮБОВТА 1dating luvbed stork-boy 1stroller
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия